facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


XXIV Liceum Ogólnokształcące



583407560

Ulica: (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa DIX LOXXIV LO11:2
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa DXXIV LOV LO5:4
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa AIII LOXXIV LO1:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa AXXI LOIII LO2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa AXXI LOXXI LO3:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa BII LOV LO2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa BIX LOII LO1:4
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa BV LOIX LO1:1
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CVIII LOZSŁ3:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CXIX LOZSM1:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CZSŁZSM0:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CVIII LOXIX LO2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CXIX LOZSŁ2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CZSMVIII LO1:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 1-3II LOXXI LO0:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 1-3II LOIII LO6:1
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 1-3XXI LOIII LO2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 4-6V LOXIX LO3:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 4-6XIX LOVIII LO2:1
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 4-6V LOVIII LO2:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa BII LOZSM0:3
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa BV LOII LO5:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa BZSMV LO2:2
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa AXXIV LOXIX LO3:1
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa AIX LOXXIV LO2:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa AXIX LOIX LO0:4
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaXIX LOII LO5:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaIX LOZSM3:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaXXIV LOV LO2:3
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaXXIV LOZSM4:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaV LOIX LO2:1
XXIV LO2019-10-04 09:30Grupa 1, Kolejka 1XXIV LOXXI LO
XXIV LO2019-10-04 09:30Grupa 1, Kolejka 2III LOXXIV LO
XXIV LO2019-10-04 09:30Grupa 1, Kolejka 2XXIV LOXXI LO
XXIV LO2019-10-04 00:00Grupa 2, Kolejka 1IX LOII LO
XXIV LO2019-10-04 00:00Grupa 2, Kolejka 1II LOV LO
XXIV LO2019-10-04 00:00Grupa 2, Kolejka 2V LOIX LO
XXIV LO2019-09-26 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa DOSMVII LO0:7
XXIV LO2019-09-26 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa DXXIV LOSEH1:5
XXIV LO2019-09-26 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa DOSMSEH0:3
XXIV LO2019-09-26 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa DVII LOXXIV LO7:0
XXIV LO2019-09-26 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa DSEHVII LO3:0
XXIV LO2019-09-26 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa DOSMXXIV LO2:1
0001-01-01 00:00Licealiada, Badminton drużynowy, Dziewczęta, Runda, Grupa 1, Kolejka 1II LOXXIV LO
0001-01-01 00:00Licealiada, Badminton drużynowy, Dziewczęta, Runda, Grupa 1, Kolejka 2II LOXXIV LO
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa ASOiTXXIV LO14:4
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa AXXIV LOGORTAT0:15
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 1VIII LOXXIV LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 1XXIV LOX LO0:2
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, II runda, Grupa CXIX LOXXIV LO15:1


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl