facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


XIV Liceum Ogólnokształcące



583469432

Ulica: (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
XIV LO2019-11-18 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa D, Kolejka 1ZSŁXIV LO60:20
XIV LO2019-11-18 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa D, Kolejka 1XIX LOZSM68:18
XIV LO2019-11-13 12:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa A, Kolejka 1ZSSI LO9:71
XIV LO2019-11-13 11:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa A, Kolejka 1SMS LO MGVII LO75:19
XIV LO2019-11-13 10:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa A, Kolejka 1V LOZSS67:19
VII LO2019-11-06 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa DZSEXIV LO14:8
2019-11-06 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa DVII LOXIV LO14:9
2019-11-06 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa DZSŁXIV LO14:13
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa AVII LOZSKW7:3
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa AGORTATVII LO15:3
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa AZSKWGORTAT1:15
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa BVIII LOXIV LO3:4
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa BXIX LOVIII LO15:0
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa BXIV LOXIX LO2:15
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa CXV LOCKZiU 215:0
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa CII LOXV LO8:5
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa CCKZiU 2II LO0:15
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa DIX LOXXIV LO11:2
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa DV LOIX LO0:15
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa DXXIV LOV LO5:4
XIV LO2019-10-21 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, IV runda, MIEJSCE 1-2SMS LO MGXIX LO9:12
XIV LO2019-10-21 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, IV runda, MIEJSCE 3-4VII LOIX LO2:15
XII LO2019-10-09 10:45Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaSEHXIV LO3:3 K(5:4)
PSB2019-10-01 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa EVIII LOXIV LO1:1
PSB2019-10-01 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa EXIV LOZSS0:1
PSB2019-10-01 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa EXIV LOIII LO1:0
PSB2019-10-01 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa EXIV LOGLA0:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa BIX LOXIV LO7:3
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa BXIV LOXIX LO2:9
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa D, Kolejka 2XIX LOXIV LO45:12
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa CXIV LOV LO11:32
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa CXIV LOIII LO6:78
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 1I LOXIV LO1:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 2SEHXIV LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 2IV LOXIV LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa A, Kolejka 1XV LOXIV LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa A, Kolejka 2XXI LOXIV LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa A, Kolejka 2XX LOXIV LO1:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, Grupa C, Kolejka 1GLAXIV LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, Grupa C, Kolejka 1V LOXIV LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa D, Kolejka 2XIV LOZSM22:31
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, II runda, Grupa ASMS LO MGXV LO10:4
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, II runda, Grupa CXIX LOXXIV LO15:1
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, II runda, Grupa BIX LOXIV LO15:2
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, II runda, Grupa DII LOVII LO4:6
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, III rundaSMS LO MGIX LO7:5
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, III rundaVII LOXIX LO2:15


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl