facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Szkoły Okrętowe i Techniczne"Conradinum"



583410595 , 583412018

Ulica: (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
ZSE2019-11-27 13:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 1X LOSOiT65:36
ZSE2019-11-27 12:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 1ZSESOiT19:33
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BII LOSOiT4:1
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BSOiTPSB1:3
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOSOiT4:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa ASOiTXXIV LO14:4
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa AGORTATSOiT15:1
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, II runda, Grupa CIII LOSOiT12:11
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 3GLASOiT75:25
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 3II LOSOiT42:31
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, GRUPA H, Kolejka1II LOSOiT2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa D, Kolejka 1IX LOSOiT2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa D, Kolejka 1XX LOSOiT2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa D, Kolejka 2I LOSOiT2:0


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl