zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  kwiecień  |  maj  |  czerwiec  |  lipiec  |  sierpień  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2022-5-1

1

maj

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-5-2

2

maj

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-5-3

3

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-5-4

4

maj

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-5-5

5

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-5-6

6

maj

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-5-7

7

maj

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-5-8

8

maj

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-5-9

9

maj

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-5-10

10

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-5-11

11

maj

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-5-12

12

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-5-13

13

maj

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-5-14

14

maj

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-5-15

15

maj

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-5-16

16

maj

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-5-17

17

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-5-18

18

maj

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-5-19

19

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-5-20

20

maj

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-5-21

21

maj

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-5-22

22

maj

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-5-23

23

maj

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-5-24

24

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2022-5-25

25

maj

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2022-5-26

26

maj

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2022-5-27

27

maj

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2022-5-28

28

maj

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2022-5-29

29

maj

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2022-5-30

30

maj

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2022-5-31

31

maj

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl