facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


XIX Liceum Ogólnokształcące



583412902 , 583461556

Ulica: (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
I LO2020-02-27 11:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda II, Grupa B, Kolejka 2XIX LOIII LO60-43
MKS2020-01-27 12:50Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa A, Kolejka 2XIX LOSMS LO MG16:57
MKS2019-12-09 12:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa A, Kolejka 1XIX LOIX LO28:29
XIV LO2019-11-18 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa D, Kolejka 1XIX LOZSM68:18
I LO2019-11-13 14:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa BI LOXIX LO45:38
I LO2019-11-13 12:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa BXIX LOXV LO85:23
SP922019-10-29 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa DIV LOXIX LO15:12
SP922019-10-29 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa DXIX LOVII LO6:19
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa BXIX LOVIII LO15:0
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa BXIV LOXIX LO2:15
XIV LO2019-10-21 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, IV runda, MIEJSCE 1-2SMS LO MGXIX LO9:12
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CXIX LOZSM1:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CVIII LOXIX LO2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CXIX LOZSŁ2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 4-6V LOXIX LO3:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 4-6XIX LOVIII LO2:1
XXI LO2019-10-09 10:10Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaZSEXIX LO0:3
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa AXXIV LOXIX LO3:1
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa AXIX LOIX LO0:4
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaXIX LOII LO5:0
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOPSB1:0
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOII LO3:3
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOSOiT4:2
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, II runda, Grupa CXIX LOXXIV LO15:1
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, III rundaVII LOXIX LO2:15
0001-01-01 00:00Grupa 3, Kolejka 1V LOXIX LO
0001-01-01 00:00Grupa 3, Kolejka 2XIX LOZSM
0001-01-01 00:00Grupa 3, Kolejka 2XIX LOZSM
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOIX LO9:8
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa BXIV LOXIX LO2:9
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, II runda, Grupa DXIX LOVII LO5:8
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa D, Kolejka 2ZSŁXIX LO37:41
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa D, Kolejka 2XIX LOXIV LO45:12
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, FinałGLAXIX LO79:63
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, FinałSMS LO MGXIX LO43:23
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, FinałX LOXIX LO40:38
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda II, Grupa B, Kolejka 1I LOXIX LO52:64
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa BXX LOXIX LO40:9
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOII LO13:49
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa A, Kolejka 1XIX LOXXI LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa A, Kolejka 1VIII LOXIX LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa B, Kolejka 1XIX LOZSM1:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa B, Kolejka 1GLAXIX LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa B, Kolejka 2XIX LOVIII LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, GRUPA F, Kolejka 1XIX LOVI LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, GRUPA F, Kolejka 1XIX LOXXI LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda II, Grupa B, Kolejka 2XIX LOGLA63:79
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa A, Kolejka 1XIX LOV LO41:25


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl