facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


IX Liceum Ogólnokształcące



583418613

Ulica: ul. Wilka-Krzyżanowskiego płk. (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
MKS2020-01-27 12:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa A, Kolejka 2V LOIX LO23:51
MKS2019-12-16 12:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa A, Kolejka 2SMS LO MGIX LO40:28
MKS2019-12-09 12:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda II, Grupa A, Kolejka 1XIX LOIX LO28:29
VII LO2019-11-27 11:15Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa BIX LOVII LO13:14
VII LO2019-11-26 13:30Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa DII LOIX LO6:66
VII LO2019-11-26 12:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa DIX LOVII LO83:16
SP922019-11-25 09:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, FinałV LOIX LO6:15
SP922019-11-25 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, FinałXII LOIX LO9:9, (12:11)
SP922019-11-25 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, FinałIX LOXX LO9:12
XXI LO2019-11-06 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa AXXI LOIX LO16:4
XXI LO2019-11-06 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa AIX LOVIII LO15:8
SP922019-10-29 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, II runda ćwierćfinał IX LOVII LO16:6
SP922019-10-29 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa CIX LOII LO19:8
SP922019-10-29 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa CXII LOIX LO4:7
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa DIX LOXXIV LO11:2
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa DV LOIX LO0:15
XIV LO2019-10-21 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, IV runda, MIEJSCE 3-4VII LOIX LO2:15
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa BIX LOII LO1:4
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa BV LOIX LO1:1
XXI LO2019-10-09 10:50Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaXV LOIX LO4:3
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa AIX LOXXIV LO2:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa AXIX LOIX LO0:4
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaIX LOZSM3:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaV LOIX LO2:1
XXIV LO2019-10-04 00:00Grupa 2, Kolejka 1IX LOII LO
XXIV LO2019-10-04 00:00Grupa 2, Kolejka 2V LOIX LO
XII LO2019-09-27 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa CIX LOVI LO5:1
XII LO2019-09-27 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa CIX LOXII LO0:4
XII LO2019-09-27 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa CIX LOZSM6:0
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, II runda, Grupa BIX LOXIV LO15:2
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, III rundaSMS LO MGIX LO7:5
VII LO0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa BIX LOXX LO14:17
VII LO0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa BV LOIX LO17:11
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa BIX LOXIV LO7:3
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOIX LO9:8
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, II runda, Grupa AII LOIX LO8:7
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 2IX LOXV LO33:39
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 3VIII LOIX LO55:39
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 3IX LOIII LO29:76
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, FinałIX LOI LO67:33
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, FinałIX LOIII LO59:63
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, FinałSMS LO MGIX LO40:28
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa D, Kolejka 1IX LOV LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 2XX LOIX LO35:23
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa D, Kolejka 2IX LOXX LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa D, Kolejka 2ZSKWIX LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 1VIII LOIX LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 1IX LOII LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 2SEHIX LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, GRUPA E, Kolejka 1ZSSIX LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, GRUPA E, Kolejka 1ZSEIX LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa D, Kolejka 1IX LOSOiT2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa D, Kolejka 2I LOIX LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa D, Kolejka 2XX LOIX LO2:1


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl