facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


II Liceum Ogólnokształcące



583414656

Ulica: ul. Pestalozziego Jana (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
VII LO2019-11-26 14:30Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa DVII LOII LO32:18
VII LO2019-11-26 13:30Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa DII LOIX LO6:66
XX LO2019-11-13 09:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa BII LOXX LO22:32
SP922019-10-29 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa CIX LOII LO19:8
SP922019-10-29 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa CII LOXII LO10:14
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa CII LOXV LO8:5
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa CCKZiU 2II LO0:15
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa BII LOV LO2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa BIX LOII LO1:4
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 1-3II LOXXI LO0:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 1-3II LOIII LO6:1
XII LO2019-10-09 09:30Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaII LOZSŁ3:1
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa BII LOZSM0:3
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, I runda, Grupa BV LOII LO5:0
XXIV LO2019-10-07 00:00Licealiada, Unihokej, Dziewczęta, II rundaXIX LOII LO5:0
XXIV LO2019-10-04 00:00Grupa 2, Kolejka 1IX LOII LO
XXIV LO2019-10-04 00:00Grupa 2, Kolejka 1II LOV LO
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BII LOSOiT4:1
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOII LO3:3
PSB2019-09-27 12:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa BPSBII LO1:3
XIV LO0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, II runda, Grupa DII LOVII LO4:6
0001-01-01 00:00Grupa 2, Kolejka 2V LOII LO
0001-01-01 00:00Licealiada, Badminton drużynowy, Dziewczęta, Runda, Grupa 1, Kolejka 1II LOXXIV LO
0001-01-01 00:00Licealiada, Badminton drużynowy, Dziewczęta, Runda, Grupa 1, Kolejka 2II LOXXIV LO
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, III rundaGORTATII LO9:12
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa DII LOV LO12:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa DVII LOII LO9:11
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, II runda, Grupa AII LOIX LO8:7
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, IV runda, Miejsca 1-2II LOIII LO4:13
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 2GLAII LO52:34
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 2II LOZSE61:29
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 3II LOX LO26:46
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa B, Kolejka 3II LOSOiT42:31
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa C, Kolejka 1XV LOII LO2:1
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa C, Kolejka 1II LOCKZiU 22:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa C, Kolejka 2II LOIII LO2:1
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 1SEHII LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 1IX LOII LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 2II LOVIII LO2:1
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa A, Kolejka 1II LOZSE2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa A, Kolejka 2IV LOII LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa A, Kolejka 2II LOIII LO
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, GRUPA H, Kolejka1II LOSOiT2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa AII LOXII LO10:19
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa AXXI LOII LO17:8
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa AII LOZSŁ12:11
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa BXIX LOII LO13:49


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl