facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


VIII Liceum Ogólnokształcące



583020010

Ulica: (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
XXI LO2020-02-17 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 2VIII LOSEH0:2
XV LO2019-12-10 09:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 3III LOVIII LO67:45
2019-11-18 13:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 1VIII LOXV LO34:70
XXI LO2019-11-06 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa AIX LOVIII LO15:8
XXI LO2019-11-06 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa AVIII LOXXI LO3:26
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa BV LOVIII LO24:6
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa BVIII LOXV LO6:12
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa BVIII LOXIV LO3:4
XIV LO2019-10-21 09:30Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Dziewczęta, I runda, Grupa BXIX LOVIII LO15:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CVIII LOZSŁ3:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CVIII LOXIX LO2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa CZSMVIII LO1:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 4-6XIX LOVIII LO2:1
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 4-6V LOVIII LO2:0
XII LO2019-10-09 11:20Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaVIII LOI LO
PSB2019-10-01 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa EVIII LOXIV LO1:1
PSB2019-10-01 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa EGLAVIII LO0:1
PSB2019-10-01 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa EVIII LOZSS3:0
PSB2019-10-01 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa EVIII LOIII LO2:2
MKS0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa A, Kolejka 1XXI LOVIII LO2:1
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 2XX LOVIII LO33:43
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, I etap grupowy, Grupa A, Kolejka 1VIII LOXIX LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 1VIII LOIX LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Dziewczęta, II etap półfinał, Grupa B, Kolejka 2II LOVIII LO2:1
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 1VIII LOXXIV LO2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, I etap grupowy, Grupa B, Kolejka 1X LOVIII LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa B, Kolejka 1VIII LOGLA2:1
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa B, Kolejka 2VIII LOZSM2:0
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Siatkowa, Chłopcy, II etap, Grupa B, Kolejka 2XIX LOVIII LO0:2
0001-01-01 00:00Licealiada, Badminton drużynowy, Dziewczęta, Runda, Grupa 2, Kolejka 1VIII LOZSKW
0001-01-01 00:00Licealiada, Badminton drużynowy, Dziewczęta, Runda, Grupa 2, Kolejka 1VIII LOV LO
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa CX LOVIII LO9:6
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, I runda, Grupa CVIII LOIII LO12:6
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka 3 x 3, Chłopcy, II runda, Grupa BGORTATVIII LO15:5
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 3VIII LOIX LO55:39
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa AVIII LOSMS LO MG0:20
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Dziewczęta, Runda I, Grupa AX LOVIII LO20:0


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl