zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2023-11-06


gry zespołowe

Czas: 13:30 - 15:00
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

rekreacyjne ogólne

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka korekcyjna

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

gimnastyka korekcyjna

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:45 - 15:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:45 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

sporty siłowe

Czas: 15:00 - 17:15
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:11-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

szachy

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

gimnastyka korekcyjna

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 59

gimnastyka

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:10-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:12-26 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

piłka siatkowa

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

piłka siatkowa

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:II Liceum Ogólnokształcące

szermierka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Gdańska Szkoła Szermierki

nauka pływania

Czas: 16:00 - 16:40
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 81

szachy

Czas: 16:15 - 17:00
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

gimnastyka dla seniorów

Czas: 16:30 - 17:30
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

cheerleading

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

nauka pływania

Czas: 16:40 - 17:20
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 81

gimnastyka korekcyjna

Czas: 16:45 - 17:30
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

piłka siatkowa dz.

Czas: 17:00 - 19:15
Grupa wiekowa:14-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 45

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

cheerleading

Czas: 17:00 - 19:30
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:15 - 19:30
Grupa wiekowa:13-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

lekkoatletyka

Czas: 17:15 - 18:45
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

zajęcia taneczne

Czas: 17:30 - 18:30
Grupa wiekowa:5-11 lat
Obiekt:Centrum Aktywności Lokalnej

gimnastyka korekcyjna

Czas: 17:30 - 18:15
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:8-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

piłka siatkowa

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

gimnastyka dla seniorów

Czas: 17:45 - 18:45
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 17:45 - 19:15
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

cheerleading

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

piłka nożna

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:15-40 lat
Obiekt:Szkoła "Fregata"

zapasy

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:9-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

cheerleading

Czas: 18:15 - 19:45
Grupa wiekowa:4-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

gimnastyka korekcyjna

Czas: 18:15 - 19:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

zajęcia taneczne

Czas: 18:30 - 19:30
Grupa wiekowa:15-100 lat
Obiekt:Centrum Aktywności Lokalnej

bieganie

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 40

gimnastyka dla seniorów

Czas: 19:00 - 20:00
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

piłka nożna

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

cheerleading

Czas: 19:30 - 21:00
Grupa wiekowa:15-32
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

zajęcia taneczne

Czas: 19:30 - 20:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Centrum Aktywności Lokalnej

zajęcia taneczne

Czas: 20:30 - 21:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Centrum Aktywności Lokalnej



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl