zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2023-08-31


gimnastyka korekcyjna

Czas: 11:00 - 12:30
Grupa wiekowa:6-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

szachy

Czas: 12:45 - 14:15
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

gry zespołowe

Czas: 13:50 - 15:15
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

rekreacyjne ogólne

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka korekcyjna

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

piłka nożna

Czas: 13:50 - 15:20
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

piłka nożna

Czas: 14:00 - 16:00
Grupa wiekowa:9-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

gry zespołowe

Czas: 14:20 - 15:50
Grupa wiekowa:10-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

piłka nożna

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

gimnastyka korekcyjna

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

lekkoatletyka

Czas: 15:30 - 18:30
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

fitness

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

gimnastyka

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka siatkowa

Czas: 15:50 - 16:50
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:10-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

turystyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka nożna

Czas: 16:15 - 18:30
Grupa wiekowa:7-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

gry zespołowe

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

cheerleading

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

pływanie synchroniczne z elementami gimnastyki

Czas: 16:45 - 17:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

turystyka

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

nauka pływania

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

stretching

Czas: 17:30 - 18:30
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

pływanie synchroniczne z elementami gimnastyki

Czas: 17:30 - 18:15
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:8-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

pływanie korekcyjne

Czas: 17:45 - 18:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 17:45 - 18:30
Grupa wiekowa:8-16 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

cheerleading

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cheerleading

Czas: 18:15 - 19:45
Grupa wiekowa:4-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

trening siłowy

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

pływanie korekcyjne

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:8-16 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

trening siłowy

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

nauka pływania dla niepełnosprawnych

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:8-16 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

nauka pływania dla niepełnosprawnych

Czas: 20:00 - 20:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

trening siłowy

Czas: 20:00 - 21:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl