zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2022-12-01


INFORMACJE
Drużynowe Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu

program minutowy

gru
01
2022 |12|01
czwartek
godz.08:00
Drużynowe Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu

program minutowy

gru
01
2022 |12|01
czwartek
godz.08:00

turystyka

Czas: 09:00 - 11:00
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

gimnastyka korekcyjna

Czas: 10:45 - 11:30
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

gry zespołowe

Czas: 12:35 - 14:05
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 13:30 - 20:00
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:7-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:7-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

gry zespołowe

Czas: 14:45 - 16:25
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

piłka siatkowa

Czas: 15:20 - 16:50
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 15:25 - 16:10
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

lekkoatletyka

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

fitness

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

szachy

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

lekkoatletyka

Czas: 16:15 - 17:00
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

taekwondo

Czas: 16:30 - 17:30
Grupa wiekowa:6-12 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

gry zespołowe

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

cheerleading

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:15-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cheerleading

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

lekkoatletyka

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

trening siłowy

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

nauka pływania

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:15 - 19:30
Grupa wiekowa:13-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

turystyka

Czas: 17:30 - 19:00
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 17:45 - 18:30
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

nauka pływania

Czas: 17:45 - 18:30
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 17:45 - 18:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

cheerleading

Czas: 18:15 - 19:45
Grupa wiekowa:15-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cheerleading

Czas: 18:15 - 19:45
Grupa wiekowa:5-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

pływanie korekcyjne

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

stretching

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:od 13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

nauka pływania dla niepełnosprawnych

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

nauka pływania dla niepełnosprawnych

Czas: 20:00 - 20:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl