zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  luty  |  marzec  |  kwiecień  |  maj  |  czerwiec  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2024-3-1

1

marzec

gry zespołowe

godz. 09:00 - 10:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

gry zespołowe

godz. 11:00 - 12:00

2024-3-2

2

marzec

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 11:00

bieganie z morsowaniem

godz. 08:30 - 09:30

2024-3-4

4

marzec

gry zespołowe

godz. 13:30 - 15:00

rekreacyjne ogólne

godz. 13:50 - 14:35

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

2024-3-5

5

marzec

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

piłka nożna

godz. 12:00 - 13:30

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 12:00 - 18:00

2024-3-6

6

marzec

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 16:15

turystyka

godz. 09:00 - 15:00

piłka siatkowa

godz. 13:30 - 15:00

2024-3-7

7

marzec

gimnastyka korekcyjna

godz. 11:00 - 12:30

szachy

godz. 12:45 - 14:15

gry zespołowe

godz. 13:50 - 15:15

2024-3-8

8

marzec

gry zespołowe

godz. 09:00 - 10:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

gry zespołowe

godz. 11:00 - 12:00

2024-3-9

9

marzec

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 11:00

bieganie z morsowaniem

godz. 08:30 - 09:30

2024-3-11

11

marzec

gry zespołowe

godz. 13:30 - 15:00

rekreacyjne ogólne

godz. 13:50 - 14:35

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

2024-3-12

12

marzec

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

piłka nożna

godz. 12:00 - 13:30

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 12:00 - 18:00

2024-3-13

13

marzec

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 16:15

turystyka

godz. 09:00 - 15:00

piłka siatkowa

godz. 13:30 - 15:00

2024-3-14

14

marzec

gimnastyka korekcyjna

godz. 11:00 - 12:30

szachy

godz. 12:45 - 14:15

gry zespołowe

godz. 13:50 - 15:15

2024-3-15

15

marzec

gry zespołowe

godz. 09:00 - 10:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

gry zespołowe

godz. 11:00 - 12:00

2024-3-16

16

marzec

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 11:00

bieganie z morsowaniem

godz. 08:30 - 09:30

2024-3-18

18

marzec

gry zespołowe

godz. 13:30 - 15:00

rekreacyjne ogólne

godz. 13:50 - 14:35

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

2024-3-19

19

marzec

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

piłka nożna

godz. 12:00 - 13:30

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 12:00 - 18:00

2024-3-20

20

marzec

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 16:15

turystyka

godz. 09:00 - 15:00

piłka siatkowa

godz. 13:30 - 15:00

2024-3-21

21

marzec

gimnastyka korekcyjna

godz. 11:00 - 12:30

szachy

godz. 12:45 - 14:15

gry zespołowe

godz. 13:50 - 15:15

2024-3-22

22

marzec

gry zespołowe

godz. 09:00 - 10:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

gry zespołowe

godz. 11:00 - 12:00

2024-3-23

23

marzec

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 11:00

bieganie z morsowaniem

godz. 08:30 - 09:30

2024-3-25

25

marzec

gry zespołowe

godz. 13:30 - 15:00

rekreacyjne ogólne

godz. 13:50 - 14:35

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:50 - 14:35

2024-3-26

26

marzec

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

piłka nożna

godz. 12:00 - 13:30

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 12:00 - 18:00

2024-3-27

27

marzec

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 16:15

turystyka

godz. 09:00 - 15:00

piłka siatkowa

godz. 13:30 - 15:00

2024-3-28

28

marzec

gimnastyka korekcyjna

godz. 11:00 - 12:30

szachy

godz. 12:45 - 14:15

gry zespołowe

godz. 13:50 - 15:15

2024-3-29

29

marzec

gry zespołowe

godz. 09:00 - 10:00

turystyka

godz. 09:00 - 12:00

gry zespołowe

godz. 11:00 - 12:00

2024-3-30

30

marzec

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:30

sporty wodne dz./ch.

godz. 08:00 - 11:00

bieganie z morsowaniem

godz. 08:30 - 09:30



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl