zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Aktualności


Harmonogram zajęć


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

rok szkolny 2019/2020

do końca września będzie pełna oferta


LP DZIELNICA PLACÓWKA RODZAJ ZAJĘĆ MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ GRUPA WIEK. ROZKŁAD ZAJĘĆ
1 ANIOŁKI LECHIA TENNIS CLUB, ul. Traugutta 29 tenis kort tenisowy bez ograniczeń wiekowych sob. 13:00 - 15:00
2 BRĘTOWO Szkoła Podstawowa nr 38, Leśna Góra 2 futsal sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych czw. 16:30 - 20:30
3 OLIWA Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Opacka 7 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych pon. 16:30 - 18:30
pt. 16:30 - 18:30
4 ORUNIA Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Hoene 6 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 17:30 - 19:30
śr. 18:00 - 20:00
futsal sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 19:30 - 21:30
gimnastyka z elementami siłowymi salka gimnastyczna małą bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00 - 18:00
piłka ręczna sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych pon. 17:00-18:00, śr. 17:00-18:00
Szkoła Podstawowa nr 40, ul.Stroma 19 bieganie zbiórka na boisku szkolnym - zajęcia w terenie bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00 - 21:00
Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Małomiejska 8a rugby sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała, boisko bez ograniczeń wiekowych pon. 16:30-18:30, pt. 15:35-17:35
CKZiU Nr 2, ul. Smoleńska 5/7 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych pon. 15:00 - 17:00;
śr. 15:00 - 17:00
5 OSOWA ZSO nr 2, ul. Wodnika 57 (SP nr 33, XXIV LO) fitness salka gimnastyczna małą bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00 - 21:00;
czw. 18:00 - 20:00
badminton sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych sob. 8:00 - 10:00
Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Prof. M. Siedleckiego 14 nordic wallking koniec ul. Juraty, przy lesie bez ograniczeń wiekowych sob. 8:00 - 10:00
6 PRZERÓBKA Szkoła Podstawowa nr 61 ul. Sienna 26 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 18:30 - 20:30
śr. 18:30 - 20:30
Zespół Szkół Ogólnokształcącychnr 6, ul. Głęboka 11 ergometry wioślarskie Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 bez ograniczeń wiekowych sob. 10:-12:00
smocze łodzie Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 bez ograniczeń wiekowych sob. 12:00-14:00
7 PRZYMORZE Szkoła Podstawowa nr 80, Opolska 9 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych czw. 19:00 - 21:00
sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00 - 21:00
piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych czw. 19:00-21:00
8 SOBIESZEWO ZKPiP nr 1, ul. Tęczowa 6 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych pon. 16:30 - 18:30
śr. 18:00 - 20:00
9 STOGI Szkoła Podstawowa nr 72, Kłosowa 3 siłownia siłownia bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00 - 18:00
śr. 16:00 - 18:00
piłka nożna sala gimnastyczna duża, boisko bez ograniczeń wiekowych czw. 16:30 - 18:30
pt. 16:30 - 18:30
siatkówka sala gimnastyczna, teren bez ograniczeń wiekowych wt. 18:30 - 20:30
śr. 18:30 - 20:30
10 ŚRÓDMIEŚCIE szkoła Podstawowa nr 65, ul. Śluza 6 kajakarstwo siłownia, sala gimnastyczna, boisko,teren bez ograniczeń wiekowych wt. 16:00-18:00, czw. 16:00-18:00
Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych pon. 17:30 - 19:30
śr. 17:30 - 19:30
siłownia siłownia bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00 - 17:30
śr. 16:00 - 17:30
11 STRZYŻA Szkolne Schronisko Młodzieżowe, al. Grunwaldzka 244 siatkówka plażowa boiska plażowe bez ograniczeń wiekowych pon. 17:00 - 20:00
śr. 17:00 - 20:00
czw. 17:00 - 20:00
12 WRZESZCZ Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Matki Polki 3A ćwicz. gimnastyczno-usprawn. sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych śr. 17:05-18:05
piłka nożna dz.ch. sala gimnastyczna , boisko bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00-17:30, wt. 15:30-17:00, czw. 14:45-16:15
Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Czarnieckiego 2 zajęcia taneczne salka gimnastyki korekcyjnej bez ograniczeń wiekowych pt. 13:00-14:00
gimnastyka artystyczna sala korekcyjna bez ograniczeń wiekowych śr. 9:15-10:45
bieganie zbiórka na boisku szkolnym - zajęcia w terenie bez ograniczeń wiekowych czw. 18:00 - 20:00
Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Srebrniki 10 ćwicz. gimnastyczno-usprawn. sala gimnastyczna mała bez ograniczeń wiekowych pon. 19:00-20:00
piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 15:15-16:15
tenis stołowy sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 15:00-16:30
13 ZASPA Szkoła Podstawowa nr 92, Startowa 9 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00 - 21:00
czw. 18:00 - 20:00
14 ŻABIANKA Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW boisko ORLIK w okresie letnim III-VI oraz IX-X , zimą XI-II zajęcia na halach w wybranych w szkołach wg różnych grafików grupa zamknięta pon. 17:00 - 18:30, 18:30 - 19:45, wt. 17:15 - 18:30, 18:30 - 20:00, śr. 17:30 - 18:30, 18:00 - 20:00, czw. 17:15 - 18:30, 18:30 - 19:45, pt. 17:00 - 18:30, 18:30 - 19:30
Szkoła Podstawowa nr 89, Szyprów 3 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 17:00 - 19:00
pt. 18:00 - 20:00

 
Gdański Zespół Schronisk Szkolnych i Sportu

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
>biuro@ssm.gda.pl