zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  

Uczniowie SP 48 Mistrzami Województwa w piłce nożnej chłopców


W dniu 31 maja w Lęborku reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej nr 48 reprezentowała Gdańsk w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział 6 najlepszych drużyn z województwa pomorskiego.

W meczach grupowych chłopcy pokonali szkoły z Wejherowa i Kwidzyna (4:1 i 5:3)  awansując do półfinału, w którym rozegrali zwycięskie spotkanie ze Starogardem Gdańskim (3:2). W ścisłym finale spotkali się z reprezentacją szkoły z Gdyni, którą pokonali 3:0 zdobywając złoty medal. Wielkie gratulacje dla zawodników, którzy we wszystkich spotkaniach z bardzo wymagającymi przeciwnikami, grając z pełnym zaangażowaniem i ogromną determinacją od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego pokazali duże umiejętności piłkarskie i dali przykład jak powinna wyglądać współpraca w zespole. Wszyscy trenerzy i sędziowie zgodnie orzekli, że szkoła z Gdańska była najbardziej zgraną drużyną turnieju.


Skład drużyny: Benedict Kleszczewski Paweł, Cholewa Kamil, Kowalski Grzegorz, Wojtyszyn Kacper, Szuran Gracjan, Świątek Kacper, Prykaszczyk Filip, Kossakowski Jan, Hawryszczak Bartosz, Kozłowski Nikodem, Reiss Dariusz.

Opiekunowie drużyny: Hanna Nowakowska, Anna Szapar.2019-06-05 22:19


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej