zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2023-12-26


turystyka

Czas: 09:00 - 16:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka nożna

Czas: 12:00 - 13:30
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 12:00 - 18:00
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

szachy

Czas: 12:45 - 14:15
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

gimnastyka korekcyjna

Czas: 13:00 - 14:30
Grupa wiekowa:6-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

rekreacyjne ogólne

Czas: 13:50 - 14:45
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gry zespołowe

Czas: 14:45 - 16:15
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:45 - 15:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

sporty siłowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

rekreacyjne ogólne

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

piłka nożna

Czas: 15:40 - 17:10
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:10-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

piłka siatkowa

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:II Liceum Ogólnokształcące

piłka nożna

Czas: 16:15 - 18:30
Grupa wiekowa:7-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

gry zespołowe

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:12-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

nauka pływania

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

turystyka

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

karate

Czas: 17:00 - 18:00
Grupa wiekowa:5-10 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

nauka pływania

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

piłka siatkowa

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:15 - 19:30
Grupa wiekowa:13-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

nauka pływania

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

stretching

Czas: 17:30 - 18:30
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:8-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

nauka pływania

Czas: 17:45 - 18:30
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 17:45 - 18:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

trening siłowy

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

nauka pływania

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

trening siłowy

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

pływanie korekcyjne

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

nauka pływania

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie korekcyjne

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

fitness

Czas: 19:45 - 21:45
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

trening siłowy

Czas: 20:00 - 21:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl