zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2022-10-08


rekreacyjne ogólne

Czas: 08:00 - 11:45
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

turystyka

Czas: 08:00 - 12:30
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

sporty wodne dz./ch.

Czas: 08:00 - 08:45
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

turystyka

Czas: 08:00 - 15:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

bieganie z morsowaniem

Czas: 08:15 - 09:15
Grupa wiekowa:12-70 lat
Obiekt:Plaża, wejście nr 50

wioślarstwo

Czas: 08:30 - 10:30
Grupa wiekowa:9-11 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

sporty wodne dz./ch.

Czas: 08:45 - 09:30
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

turystyka

Czas: 09:00 - 12:00
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

lekkoatletyka

Czas: 09:00 - 09:45
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

lekkoatletyka

Czas: 09:00 - 12:45
Grupa wiekowa:10-24 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

wioślarstwo

Czas: 09:00 - 11:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

wioślarstwo

Czas: 09:00 - 12:00
Grupa wiekowa:14-18
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

sportowo - rekreacyjne

Czas: 09:00 - 11:00
Grupa wiekowa:6 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 7

turystyka

Czas: 09:00 - 15:00
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka siatkowa

Czas: 09:30 - 11:45
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 09:30 - 15:00
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

lekkoatletyka

Czas: 09:45 - 10:30
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

lekkoatletyka

Czas: 10:00 - 11:30
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Gdański Ośrodek Sportu

zapasy

Czas: 10:00 - 12:00
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

zajęcia ogólnorozwojowe

Czas: 10:00 - 11:30
Grupa wiekowa:od 13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

lekkoatletyka

Czas: 10:30 - 11:15
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

lekkoatletyka

Czas: 11:00 - 14:00
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

lekkoatletyka

Czas: 11:15 - 12:00
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

trening siłowy

Czas: 11:30 - 13:00
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

tenis ziemny

Czas: 14:30 - 15:30
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

piłka nożna

Czas: 16:00 - 20:00
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl