zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2020-04-14


piłka nożna

Czas: 13:00 - 14:30
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

gry i zabawy

Czas: 13:50 - 15:20
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

gimnastyka korekcyjna

Czas: 13:50 - 14:35
Grupa wiekowa:9-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 2

piłka ręczna

Czas: 14:00 - 15:30
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

piłka ręczna

Czas: 14:00 - 15:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

szachy

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:6-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 79

cherleaders

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:ZSO nr 10

turystyka

Czas: 14:40 - 16:10
Grupa wiekowa:11-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

zajęcia taneczne

Czas: 14:45 - 16:15
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

gry zespołowe

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

gry zespołowe

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 55

piłka nożna

Czas: 15:00 - 17:15
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 28

gimnastyka korekcyjna

Czas: 15:00 - 15:45
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

lekkoatletyka dz. i ch.

Czas: 15:00 - 17:00
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

gry i zabawy

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

rekreacyjne dz./ch.

Czas: 15:00 - 16:30
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka dz. i ch.

Czas: 15:20 - 16:50
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 17

siatkówka

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:11-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:45
Grupa wiekowa:8-10
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

pływanie korekcyjne

Czas: 15:45 - 16:30
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

nauka pływania

Czas: 15:45 - 18:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

gry zespołowe

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:13-19 lat
Obiekt:ZSO 5

pływanie synchroniczne

Czas: 16:00 - 17:15
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 2

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 18:15
Grupa wiekowa:8-10, 11-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

kajakarstwo

Czas: 16:00 - 18:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

piłka nożna

Czas: 16:15 - 20:20
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

akrobatyka, zapasy

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

piłka nożna ch.

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących

nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch.

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:14-18 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 24

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cherleaders

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

pływanie korekcyjne

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

turystyka

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:8-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

cherleaders

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

piłka siatkowa

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

pływanie korekcyjne

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

pływanie synchroniczne

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 2

piłka nożna

Czas: 17:25 - 19:40
Grupa wiekowa:11-18 lat
Obiekt:ZKPiP nr 1

smocze łodzie

Czas: 17:30 - 19:45
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

piłka siatkowa

Czas: 17:40 - 19:40
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

gimnastyka korekcyjna

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:10-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

smocze łodzie

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:12-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

smocze łodzie

Czas: 18:00 - 19:30
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

piłka nożna ch.

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących

cherleaders

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

piłka siatkowa

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

pływanie synchroniczne

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

pływanie synchroniczne

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

nauka pływania

Czas: 18:45 - 20:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

siatkówka

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

zumba

Czas: 19:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

fitness

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

nauka pływania

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:6-latki
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

pływanie synchroniczne

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

pływanie synchroniczne

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 42

koszykówka

Czas: 20:00 - 22:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 6

badminton

Czas: 20:00 - 21:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl