facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Piłka Siatkowa


dziewczęta

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZEŻY ART II PKT 14)

Warunkiem dopuszczenia szkoły do zawodów jest lista wydrukowana z systemu SRS i podpisana przez dyrektora szkoły.

Grupy zostały rozlosowane w oparciu kolejność zespołów z roku 2018/2019. W  1 etapie grupowym  obowiązuję  system  gry  „  każdy  z  każdym’’ . 

Do 2 rundy awansują 2 pierwsze zespoły z każdej grupy.

Utworzone zostaną 2 grupy po 4 zespoły A1,B2,C1, D2 /A2,B1,C2,D1 w których zespół zagra ,, każdy z każdym”.

Do rundy 3 finałowej  awansują 2 zespoły z grupy   zagrają ,,każdy z każdym” z zaliczeniem meczu grupowego II rundy

GRUPA A :  XXI, VIII, XIX,

GRUPA B : I, IV, XIV, SEH

GRUPA C:  III, II, XV, CKZiU 2

GRUPA D:  IX, XX , ZSKW, V


TERMINY  KOLEJKI GRUPOWEJ

Każdy zespół przynosi ze sobą piłki na rozgrzewkę. Opiekunowie drużyn proszeni są o przybycie z grupą punktualnie aby nie opóźniać godziny rozpoczęcia spotkań.


 

GRUPA A

I kolejka

TERMIN:  04.12.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala GOS – Gdańsk UL. Kołobrzeska 61

08.00: XXI - VIII

09.00:  XIX - XXI

10.00: XIX - VIII

GRUPA B

I kolejka

TERMIN:  11.12.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala I LO - Gdańsk - ul. Wały Piastowskie 6

09.30: XIV - I

10.30:  IV - SEH

11.30: I - IV

II kolejka

TERMIN:  17.12.2019  (wtorek)

MIEJSCE:  Hala XIV LO - Gdańsk Zaspa - ul. Meissnera 9

11.30: SEH - I

12.30:  XIV - SEH

13.30: XIV - IV

GRUPA C

I kolejka

TERMIN:  10.12.2019  (wtorek)

MIEJSCE:  Hala CKZiU 2 – Gdańsk Orunia UL. Smoleńska 5/7

11.00: CKZiU 2 - II

12.00:  II - XV

13.00: III -  CKZiU 2 

II kolejka

TERMIN:  30.01.2020  (czwartek)

MIEJSCE:  Hala XV LO – Gdańsk Zaspa UL. Pilotów 7

10.00: III - XV

11.00:  II - III   XV -  CKZiU 2

12.00: XV -  CKZiU 2  II - III

GRUPA D

I kolejka

TERMIN:  12.12.2019  ( czwartek)

MIEJSCE:  Hala ZSKW – Gdańsk, ul. Lecha Kaczyńskiego 35

09.30: XX - ZSKW

10.30:  IX - V

11.30: V -  ZSKW

II kolejka

TERMIN:  19.12.2019  ( czwartek)

MIEJSCE:  Hala XX Lo – Gdańsk Morena ul. Dobrowolskiego 6

09.30: 8.45  IX- XX

10.30: 9.45 IX - ZSKW

11.30: 10.45 V -  XX


 AWANS DO II RUNDY

GRUPA A - XXI, XIV, XV, XX

GRUPA B - VIII, SEH, II, IX



GRUPA A

I kolejka

TERMIN:  20.02.2020  (czwartek)

MIEJSCE:  Hala XV LO – Gdańsk Zaspa UL. Pilotów 7

09.15:  XV - XIV

10.15:  XX - XXI

11.15:  XXI - XV

II kolejka

TERMIN:  26.02.2020  ( środa)

MIEJSCE:  Hala XX Lo – Gdańsk Morena ul. Dobrowolskiego 6

09.00:  XIV- XXI

10.00:  XX - XV

11.00:  XIV -  XX

GRUPA B

I kolejka

TERMIN:  13.02.2020  ( czwartek)

MIEJSCE:  Hala XXI LO  – Gdańsk Przymorze , ul.Kołobrzeska 77

11.15:  VIII - IX

12.15:  SEH - II

13.15:  IX - II

II kolejka

TERMIN:  17.02.2020  ( poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala XXI LO  – Gdańsk Przymorze , ul.Kołobrzeska 77

11.00:  VIII - SEH

12.00:  SEH - IX

13.00:  II - VIII

AWANS DO III RUNDY  - FINAŁ

II,SEH, XXI, XV

TERMIN:  17.03.2020  (wtorek)

MIEJSCE:  Hala XV LO – Gdańsk Zaspa UL. Pilotów 7

09.30:  II - XV

10.30:  SEH - XXI

11.30:  SEH - XV

12.30:  XXI - II


 KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  - DYSCYPLINA NIEUKOŃCZONA

MIEJSCA 1-4

II Liceum Ogólnokształcące

XXI Liceum Ogólnokształcące

XV Liceum Ogólnokształcące

Szkoły Ekonomiczno Handlowe

MIEJSCA 5 - 8

IX   Liceum Ogólnokształcące

XX   Liceum Ogólnokształcące

VIII  Liceum Ogólnokształcące

XIV   Liceum Ogólnokształcące

MIEJSCA 9 - 12

XIX   Liceum Ogólnokształcące

I   Liceum Ogólnokształcące

III  Liceum Ogólnokształcące

V   Liceum Ogólnokształcące

MIEJSCA 13 -15

IV  Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Kreowania Wizerunku

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2


 

Utworzono: 2019-11-24 21:35

Chłopcy

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZEŻY ART II PKT 14)

Warunkiem dopuszczenia szkoły do zawodów jest lista wydrukowana z systemu SRS i podpisana przez dyrektora szkoły.

Grupy zostały rozlosowane w oparciu kolejność zespołów z roku 2018/2019.

W  1 etapie grupowym  obowiązuję  system  gry  „  każdy  z  każdym’’ . 

Do 2 rundy awansują 2 pierwsze zespoły z każdej grupy.

Utworzone zostaną 2 grupy po 4 zespoły A1,B2,C1,D2 / A2,B1,C2,D1 w których zespół zagra ,, każdy z każdym”.

Do rundy 3 finałowej  awansują 2 zespoły z grupy   zagrają ,,każdy z każdym” z zaliczeniem meczu grupowego II rundy

GRUPA A :  I, SOiT, II, IV, ZSGH

GRUPA B :  VIII, ZSM, ZSŁ, XIV, X, PSB

GRUPA C:  GLA, XXI, IX, XXIV, V, ZSS

GRUPA D:  XX, ZSE, XIX, XV, III, VI


ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK !!!!

Ze względu na sygnały ze strony nauczycieli odnośnie systemu rozgrywek, związanego z ilością zgłoszonych zespołów i ilością rozgrywanych meczy, po konsultacji zmieniamy system rozgrywek jak niżej:

Zespoły podzielone na 8 grup : turnieje kwalifikacyjne:  gra ,, każdy z każdym”

I RUNDA KWALIFIKACYJNA

GRUPA A : I, IV, ZSGH

GRUPA B : VIII, XXIV, X

GRUPA C : GLA, XIV, V

GRUPA D : XX , XV, III

GRUPA E : ZSE, IX, ZSS

GRUPA F : XXI, XIX, VI

GRUPA G : ZSM, ZSŁ, PSB

GRUPA H: SOIT, II

Do II RUNDY awansują dwa pierwsze zespoły z grupy.

 II RUNDA GRUPOWA

GRUPA A : A1, H1, E2,D2

GRUPA B : B1, G1, F2, C2

GRUPA C : C1, F1, G2, B2

GRUPA D: D1, E1, H2, A2

III RUNDA:  awansuja 2 pierwasze zespoły z grup II rundy. Utworzone zostaną 2 grupy po 4 zespoły  

( A1,B2,C1, D2 /A2,B1,C2,D1) w których zespół zagra ,, każdy z każdym”.

 III RUNDA PÓŁFINAŁ

GRUPA A :A1, B2, C1, D2,

GRUPA B :A2, B1, C2, D1

 Do RUNDY IV finałowej  awansują 2 pierwsze zespoły z każdej grupy półfinałowej i  zagrają ,,każdy z każdym” z zaliczeniem meczu grupowego III rundy.


TERMINY ROZGRYWEK:

GRUPA A

TERMIN:  05.02.2020  ( środa)

MIEJSCE:   Hala I LO - Gdańsk - ul. Wały Piastowskie 6

09.00:   I- ZSGH

10.00:  IV - I

11.00:  ZSGH -  IV

GRUPA B,H

TERMIN:  06.02.2020  ( czwartek)

MIEJSCE:   Hala XXIV LO - Gdańsk Osowa - ul. Wodnika 57

11.00:   II- SOiT

12.00:  XXIV - VIII

13.00:  VIII - X

14.00: X - XXIV

GRUPA C

Odwołane

TERMIN:  04.02.2020  ( wtorek)

MIEJSCE:   Hala XIV LO - Gdańsk Zaspa - ul. Meissnera 9

11.30:   GLA - XIV

12.30:   V - GLA

13.30:  XIV - V

TERMIN:  12.02.2020  ( środa)

MIEJSCE:   Hala XIV LO - Gdańsk Zaspa - ul. Meissnera 9

11.00:   GLA - XIV

12.00:   V - GLA

13.00:  XIV - V

GRUPA D

TERMIN:  05.02.2020  ( środa)

MIEJSCE:  Hala XX Lo – Gdańsk Morena ul. Dobrowolskiego 6

09.30:   XX- XV

10.30:  III - XV

11.30:  XX -  III

GRUPA E

TERMIN:  10.02.2020  ( poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala ZS Energetycznych – Gdańsk , ul.Reja 25

12.00:   ZSE- ZSS

13.00:  ZSS - IX

14.00:  IX -  ZSE

GRUPA F

TERMIN:  07.02.2020  ( piatek)

MIEJSCE:  Hala XXI LO  – Gdańsk Przymorze , ul.Kołobrzeska 77

08.00:   XXI- VI

09.00:  VI - XIX

10.00:  XIX - XXI

GRUPA G

TERMIN:  04.02.2020  ( wtorek)

MIEJSCE:  Hala PSB – Gdańsk , ul.Grunwaldzka 238

10.00:   ZSM- PSB

11.00:   ZSŁ - ZSM

12.00:   PSB -  ZSŁ


II RUNDA GRUPOWA

GRUPA A : IV, II, ZSE, III,

GRUPA B : VIII, ZSM, XIX, GLA

GRUPA C : V, XXI, PSB, X

GRUPA D: XX, IX, SOiT, I,


GRUPA A

I Kolejka

TERMIN:  14.02.2020  ( piatek)

MIEJSCE:  Hala IV – Gdańsk Nowy Port ul.Na Zaspę 31 a

8.15:  IV -III

9.15:  II - ZSE

10.15: ZSE - III

II Kolejka

TERMIN:  28.02.2020  ( piatek) 

MIEJSCE:  Hala IV – Gdańsk Nowy Port ul.Na Zaspę 31 a

8.15: IV - II

9.15: II - III

10.15: ZSE - IV

GRUPA B

I Kolejka

TERMIN:  18.02.2020  ( wtorek)

MIEJSCE:  Hala XIX LO – Gdańsk UL. Pestalozziego 11/13

09.00: XIX - ZSM

10.00: VIII - GLA

11.00: GLA - XIX

II Kolejka

TERMIN:  06,03.2020  ( piątek)

MIEJSCE:  Hala GLA – Gdańsk UL.Osiek 11/12

09.45: VIII - ZSM

10.45: VIII - XIX

11.45: GLA - ZSM

GRUPA C

Kolejka I

TERMIN:  28.02.2020  ( piatek)

MIEJSCE:  Hala XXI LO  – Gdańsk Przymorze , ul.Kołobrzeska 77

08.00:   V - XXI

09.00:   X - V

10.00:  PSB - XXI

Kolejka 2

TERMIN:  03.03.2020  ( wtorek)

MIEJSCE:  Hala PSB  – Gdańsk , ul.Grunwaldzka 238

10.00:   X - PSB

11.00:  PSB - V

12.00:   XXI - X

GRUPA D

I Kolejka

TERMIN:  26.02.2020  ( środa)

MIEJSCE:  Hala XX LO – Gdańsk Morena ul. Dobrowolskiego 6

12.15: XX - I

13.15: IX - SOIT

14.15: SOIT - XX

II Kolejka

TERMIN:  04.03.2020  ( środa)

MIEJSCE:  Hala XX LO – Gdańsk Morena ul. Dobrowolskiego 6

09.00: IX - I

10.00: XX - IX

11.00: I - SOIT

III RUNDA PÓŁFINAŁOWA

GRUPA A : IV, ZSM, XXI, I

I Kolejka

TERMIN:  11.03.2020  ( środa) ODWOŁANE

MIEJSCE:   Hala I LO - Gdańsk - ul. Wały Piastowskie 6

09.00:   I - IV

10.00:  ZSM - IV

11.00:  XXI-  ZSM

GRUPA B : II, VIII, PSB, XX

I Kolejka

TERMIN:  11.03.2020  ( środa)   ODWOŁANE

MIEJSCE:  Hala XX LO – Gdańsk Morena ul. Dobrowolskiego 6

09.00: II - XX

10.00: VIII - PSB

11.00:  PSB - XX


 KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  - DYSCYPLINA NIEUKOŃCZONA

MIEJSCA 1-8

II    Liceum Ogólnokształcące

IV    Liceum Ogólnokształcące

VIII  Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Morskich

XXI  Liceum Ogólnokształcące

XX  Liceum Ogólnokształcące

I  Liceum Ogólnokształcące

Państwowe Szkoły Budownictwa

MIEJSCA 9 -12

IX   Liceum Ogólnokształcące

V   Liceum Ogólnokształcące

Gdańskie Liceum Autonomiczne

Zespół Szkół Energetycznych

MIEJSCA 13 - 16

X   Liceum Ogólnokształcące

XIX   Liceum Ogólnokształcące

III  Liceum Ogólnokształcące

SOiT -Conradinum


MIEJSCA 17 - 23

XIV  Liceum Ogólnokształcące

XXIV  Liceum Ogólnokształcące

XV  Liceum Ogólnokształcące

VI  Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Gastronomiczno Hotelarskich

Zespół Szkół Samochodowych

Zespół Szkół Łączności



 


Utworzono: 2019-11-24 21:34

zgłoszenia dziewczeta

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ART II PKT 14)

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów miejskie/gminne Gdańsk – termin zgłoszenia zespołów do 05.12.2019 r. 

 
Utworzono: 2019-11-11 21:27

zgłoszenia chłopcy

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ART II PKT 14)

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów miejskie/gminne Gdańsk – termin zgłoszenia zespołów do 15.11.2019 r.Planowany  termin rozpoczęcia  zawodów 05.02.2020

 
Utworzono: 2019-11-11 21:21

Regulamin piłki siatkowej

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

1. Uczestnictwo
   - zawody przeprowadzane są osobno w kategoriach dziewcząt i chłopców.
   - drużynę stanowią uczniowie szkoły ponadpodstawowej, rocznik 2000 i młodsi (szkoły dzienne).
   - zespół liczy 12 zawodników (w turnieju).

2. Przepisy gry

    Wysokość siatki:

    - dziewczęta: 224 cm

    - chłopcy:     243 cm
Spotkanie rozgrywa się do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywa się do 25 pkt. - trzeci decydujący set do 15 pkt.

3. Punktacja

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane - 1 punkt, za walkower 0 punktów.

    O kolejności zespołów decydują kolejno:

       a.  wynik bezpośrednich spotkań (kolejno - punkty, sety, „małe punkty”),

       b.  większa liczba zdobytych punktów,

       c.  większa liczba zwycięstw,

       d.  większy stosunek setów,

       e.  większy stosunek „małych” punktów,

  
Utworzono: 2019-08-27 19:53

IV finał

IV finałGOSPODARZ :  
  
  
  
  
  
  

III etap

 
GRUPA AGOSPODARZ :  
 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
  
  
  
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
  
  
  
 
GRUPA BGOSPODARZ :  
 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
  
  
  
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
  
  
  

II etap

 
Grupa AGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1IV LOIV Liceum Ogólnokształcące6
2II LOII Liceum Ogólnokształcące5
3ZSEZespół Szkół Energetycznych 4
4III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące3

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  IV LO2020-02-14 00:00
IV LOIII LO2:0
II LOZSE2:0
ZSEIII LO2:0
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
IV LOII LO2:0
II LOIII LO
ZSEIV LO
 
Grupa BGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące6
2ZSMZespół Szkół Morskich5
3GLAGdańskie Liceum Autonomiczne4
4XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  XIX LO2020-02-18 09:00
XIX LOZSM1:2
VIII LOGLA2:1
GLAXIX LO2:0
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
VIII LOZSM2:0
XIX LOVIII LO0:2
GLAZSM0:2
 
Grupa CGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 6
2PSBPaństwowe Szkoły Budownictwa5
3V LOV Liceum Ogólnokształcące 4
4X LOX Liceum Ogólnokształcace3

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  XXI LO2020-02-28 08:00
XXI LOV LO2:0
V LOX LO2:1
XXI LOPSB2:0
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  PSB2020-03-03 09:00
PSBX LO
V LOPSB
X LOXXI LO
 
Grupa DGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1XX LOXX Liceum Ogólnokształcące6
2I LOI Liceum Ogólnokształcące5
3IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
4SOiTSzkoły Okrętowe i Techniczne"Conradinum" 3

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  XX LO2020-02-26 12:00
XX LOI LO2:0
IX LOSOiT2:0
XX LOSOiT2:0
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  XX LO2020-03-04 09:00
I LOIX LO2:0
XX LOIX LO2:1
I LOSOiT2:0

I etap grupowy

 
Grupa AGOSPODARZ :  I LO2020-02-05 00:00
Klasyfikacja
1IV LOIV Liceum Ogólnokształcące4
2I LOI Liceum Ogólnokształcące3
3ZSGHZespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich 2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
I LOIV LO0:2
I LOZSGH2:0
IV LOZSGH2:0
 
Grupa BGOSPODARZ :  XXIV LO2020-02-06 00:00
Klasyfikacja
1VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące4
2X LOX Liceum Ogólnokształcace3
3XXIV LOXXIV Liceum Ogólnokształcące2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
VIII LOXXIV LO2:0
X LOVIII LO0:2
XXIV LOX LO0:2
 
Grupa CGOSPODARZ :  2020-02-12 11:00
Klasyfikacja
1V LOV Liceum Ogólnokształcące 4
2GLAGdańskie Liceum Autonomiczne3
3XIV LOXIV Liceum Ogólnokształcące2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
GLAXIV LO2:0
V LOGLA2:1
V LOXIV LO2:0
 
Grupa DGOSPODARZ :  XX LO2020-02-05 00:00
Klasyfikacja
1XX LOXX Liceum Ogólnokształcące4
2III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące3
3XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
XX LOXV LO2:0
XV LOIII LO1:2
XX LOIII LO2:0
 
GRUPA EGOSPODARZ :  ZSE2020-02-10 00:00
Klasyfikacja
1IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
2ZSEZespół Szkół Energetycznych 3
3ZSSZespół Szkół Samochodowych2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
ZSSZSE0:2
ZSSIX LO0:2
ZSEIX LO0:2
 
GRUPA FGOSPODARZ :  XXI LO2020-02-07 00:00
Klasyfikacja
1XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 4
2XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 3
3VI LOVI Liceum Ogólnokształcące2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
XXI LOVI LO2:0
XIX LOVI LO2:0
XIX LOXXI LO0:2
 
Grupa GGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1ZSMZespół Szkół Morskich4
2PSBPaństwowe Szkoły Budownictwa3
3ZSŁZespół Szkół Łączności2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  PSB2020-02-04 00:00
ZSMPSB2:0
ZSŁZSM1:2
PSBZSŁ2:0
 
GRUPA HGOSPODARZ :  XXIV LO2020-02-06 00:00
Klasyfikacja
1II LOII Liceum Ogólnokształcące2
2SOiTSzkoły Okrętowe i Techniczne"Conradinum" 1

 
Kolejka1GOSPODARZ :  
II LOSOiT2:0

III finał

III finałGOSPODARZ :  
  
  
  
  
  
  

II etap półfinał

 
Grupa AGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 6
2XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 4
3XX LOXX Liceum Ogólnokształcące4
4XIV LOXIV Liceum Ogólnokształcące4

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  XV LO2020-02-20 09:00
XV LOXIV LO2:0
XX LOXXI LO0:2
XXI LOXV LO2:0
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  XX LO
XXI LOXIV LO2:0
XX LOXV LO2:1
XX LOXIV LO1:2
 
Grupa BGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1II LOII Liceum Ogólnokształcące6
2SEHSzkoły Ekonomiczno-Handlowe5
3IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
4VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące3

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  XXI LO2020-02-13 00:00
VIII LOIX LO0:2
SEHII LO0:2
IX LOII LO0:2
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
VIII LOSEH0:2
SEHIX LO2:0
II LOVIII LO2:1

I etap grupowy

 
Grupa AGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 4
2VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące3
3XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
XXI LOVIII LO2:1
XIX LOXXI LO0:2
VIII LOXIX LO2:0
 
Grupa BGOSPODARZ :  I LO2019-12-11 09:30
Klasyfikacja
1SEHSzkoły Ekonomiczno-Handlowe6
2XIV LOXIV Liceum Ogólnokształcące5
3I LOI Liceum Ogólnokształcące4
4IV LOIV Liceum Ogólnokształcące2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
I LOXIV LO1:2
IV LOSEH1:2
I LOIV LO2:0
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  XIV LO2019-12-17 11:30
I LOSEH0:2
SEHXIV LO2:0
IV LOXIV LO0:2
 
Grupa CGOSPODARZ :  CKZiU 22019-12-10 11:00
Klasyfikacja
1XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 6
2II LOII Liceum Ogólnokształcące5
3III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące4
4CKZiU 2Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 2

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
CKZiU 2III LO0:2
XV LOII LO2:1
II LOCKZiU 22:0
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  XV LO2020-01-30 11:00
XV LOIII LO2:1
CKZiU 2XV LO0:2
II LOIII LO2:1
 
Grupa DGOSPODARZ :  ZSKW2019-12-12 09:30
Klasyfikacja
1IX LOIX Liceum Ogólnokształcące6
2XX LOXX Liceum Ogólnokształcące5
3V LOV Liceum Ogólnokształcące 4
4ZSKWZespół Szkół Kreowania Wizerunku3

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
XX LOZSKW2:0
IX LOV LO2:0
V LOZSKW2:0
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  XX LO2019-12-19 08:45
IX LOXX LO2:0
ZSKWIX LO0:2
XX LOV LO2:1

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl