facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Piłka Nożna


Dziewczeta Piłka nożna

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ART II PKT 14)

 

Grupy zostały rozlosowane w oparciu kolejność zespołów z roku 2018/2019. W  I etapie grupowym  obowiązuję  system  gry  „  każdy  z  każdym’’ jednego dnia czyli 6 meczy w grupie. Czas gry w fazie grupowej 2x10 min. Do  II  etapu Finałowego awansują dwa najlepsze zespoły z etapu grupowego i zagrają systemem,, każdy z każdym" z zaliczeniem meczu z etapu grupowego. Warunkiem dopuszczenia szkoły do zawodów jest lista wydrukowana z systemu SRS i podpisana przez dyrektora szkoły.

GRUPA A : IV, XV, V, II

TERMIN: 

MIEJSCE:  Boisko IV LO  – Gdańsk Nowy Port ul. Na Zaspę 31a

GRUPA B : XX, XIV, IX, XIX

TERMIN: 

MIEJSCE:  Boisko XIV LO  – Gdańsk ul. Meissnera 9

 
Utworzono: 2020-02-18 23:07

Piłka nozna dziewczęta termin zgłoszenia
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów  miejskie/gminne Gdańsk termin zgłoszenia zespołów do 2.03.2020 r. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek - 18.03.2020 system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń.
Utworzono: 2020-02-18 22:57

runda 2 chłopcy

A1 - E2   :    XXI - GLA    ;   A         miejsce meczu OSS ul. Kolobrzeska 77        

B1 – F2  :    II - ZSŁ        ;   B          miejsce meczu XII LO ul. Subisława 22

C1 – G2 :     XII - V         ;   C         miejsce meczu XII LO ul. Subisława 22         

D1 – H2(3) : SEH - XIV  ;   D          miejsce meczu XII LO ul. Subisława 22

............................................. 

E1 – A2 :       VIII - I:         ;    E    

F1 – B2  :     ZSE- XIX     ;    F         miejsce meczu OSS ul. Kolobrzeska 77

G1 – C2 ;     XV - IX          ;   G       miejsce meczu OSS ul. Kolobrzeska 77

H1(3) – D2 ; PSB - VII     ;   H         miejsce meczu OSS ul. Kolobrzeska 77         

 


 Awans do 1/8  na wiosnę

A - B : XXI - II

C - D ; XII - SEH

..................

E - F: ... - XIX

G - H: XV -  PSB

Utworzono: 2019-09-28 23:54

piłka nożna chłopcy

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZEŻY ART II PKT 14)

Grupy zostały rozlosowane w oparciu kolejność zespołów z roku 2018/2019. W  I etapie grupowym  obowiązuję  system  gry  „  każdy  z  każdym’’ jednego dnia czyli 6 meczy w grupie. Czas gry w fazie grupowej 2x12 min, na etapie pucharowym 2x15. Do  II  etapu 1/16 systemu pucharowego  awansują  dwie  najlepsze  drużyny  z  każdej  grupy i   2  najlepsze zespoły z 3 miejsca. Warunkiem dopuszczenia szkoły do zawodów jest lista wydrukowana z systemu SRS i podpisana przez dyrektora szkoły.

 

GRUPA A : XXI, I, XX, ZSKW

GRUPA B : XIX, PSB,  II, SOiT

GRUPA C : XII, IX, ZSM, VI

GRUPA D : VII, XXIV, SEH, OSM

GRUPA E : GLA, III, ZSS, XIV, VIII

GRUPA F : CKZiU1, ZSE, ZSGH, ZSŁ

GRUPA G : XV, IV, V, CKZiU2

 

TERMINY  KOLEJKI GRUPOWEJ

Każdy zespół przynosi ze sobą piłki na rozgrzewkę. Opiekunowie drużyn proszeni są o przybycie z grupą punktualnie aby nie opóźniać godziny rozpoczęcia spotkań.

 

GRUPA A

TERMIN:  24.09.2019  (wtorek)

MIEJSCE:  Boisko XXI LO – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 77

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 9.00 rozpoczęcie gier godz. 9.30

GRUPA F

TERMIN:  26.09.2019  (czwartek)

MIEJSCE:  Boisko CKZiU nr1 - Gdańsk ul. Hallera 16/18

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 9.00 rozpoczęcie gier godz. 9.30

GRUPA D

TERMIN:  26.09.2019  (czwartek)

MIEJSCE:  Boisko XXIV LO -Gdańsk Osowa ul. Wodnika 57     

 Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 12.00 rozpoczęcie gier godz. 12.30

GRUPA B

TERMIN:  27.09.2019  (piątek)

MIEJSCE:  Boisko GOKF   przy PSB – Wrzeszcz ul. Grunwaldzka 266

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 9.00 rozpoczęcie gier godz. 9.30

GRUPA C

TERMIN:  27.09.2019  (piątek)

MIEJSCE:  Boisko XII LO - Gdańsk - Zabianka  ul. Subisława 22

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 9.00 rozpoczęcie gier godz. 9.30

GRUPA G

TERMIN:  30.09.2019  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Boisko IV LO - Gdańsk - Nowy Port ul. Na Zaspę31A

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 9.00 rozpoczęcie gier godz. 9.30

GRUPA E

TERMIN:  01.10.2019  (wtorek)

MIEJSCE:  Boisko GOKF  przy  PSB – Wrzeszcz ul. Grunwaldzka 266

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 9.00 rozpoczęcie gier godz. 9.30

RUNDA II

A1 - E2   :    XXI - GLA    ;   A         miejsce meczu OSS ul. Kolobrzeska 77        

B1 – F2  :    II - ZSŁ        ;   B          miejsce meczu XII LO ul. Subisława 22

C1 – G2 :     XII - V         ;   C         miejsce meczu XII LO ul. Subisława 22         

D1 – H2(3) : SEH - XIV  ;   D          miejsce meczu XII LO ul. Subisława 22

............................................. 

E1 – A2 :       VIII - I:         ;    E    

F1 – B2  :     ZSE- XIX     ;    F         miejsce meczu OSS ul. Kolobrzeska 77

G1 – C2 ;     XV - IX          ;   G       miejsce meczu OSS ul. Kolobrzeska 77

H1(3) – D2 ; PSB - VII     ;   H         miejsce meczu OSS ul. Kolobrzeska 77         

RUNDA III

 Awans do 1/8  na wiosnę

A - B : XXI - II

C - D ; XII - SEH

..................

E - F: ... - XIX

G - H: XV -  PSB


 KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  - DYSCYPLINA NIEUKOŃCZONA

MIEJSCA 1-7

II    Liceum Ogólnokształcące

XII    Liceum Ogólnokształcące

XIX  Liceum Ogólnokształcące

Szkoły Ekonomiczno Handlowe

XV  Liceum Ogólnokształcące

XXI  Liceum Ogólnokształcące

Państwowe Szkoły Budownictwa

MIEJSCA 8 -16

IX   Liceum Ogólnokształcące

VII   Liceum Ogólnokształcące

I  Liceum Ogólnokształcące

VIII  Liceum Ogólnokształcące

V  Liceum Ogólnokształcące

XIV  Liceum Ogólnokształcące

Gdańskie Liceum Autonomiczne

Zespół Szkół Energetycznych

Zespół Szkół Łącznosci

MIEJSCA 17 - 22

XX   Liceum Ogólnokształcące

IV   Liceum Ogólnokształcące

III  Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Gastronomiczno Hotelarskich

Zespół Szkół Morskich

Ogólnokształcące Szkoły Muzyczne

MIEJSCA 23 - 29

XXIV  Liceum Ogólnokształcące

SOiT -Conradinum

VI  Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Kreowania Wizerunku

Zespół Szkół Samochodowych

Centrum Kształcenia Zawodowego i  Ustawicznego nr 1

Centrum Kształcenia Zawodowego i  Ustawicznego nr 2




 

 

 
Utworzono: 2019-09-18 21:20

Termin zgłoszenia do zawodów chłopcy
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów  miejskie/gminne Gdańsk termin zgłoszenia zespołów do 13.09.2019 r. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek - 24.09.2019 
Utworzono: 2019-09-09 12:14

II runda

A1 - E2 ; A B1 – F2 ; B C1 – G2 ; C D1 – H2(3) ; D E1 – A2 ; E F1 – B2 ; F G1 – C2 ; G H1(3) – D2 ; H
II rundaGOSPODARZ :  
A1 - E2 ; A B1 – F2 ; B C1 – G2 ; C D1 – H2(3) ; D E1 – A2 ; E F1 – B2 ; F G1 – C2 ; G H1(3) – D2 ; H
Klasyfikacja
1XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 3
2PSBPaństwowe Szkoły Budownictwa3
3XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 3
4II LOII Liceum Ogólnokształcące3
5XII LOXII Liceum Ogólnokształcące3
6XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 3
7SEHSzkoły Ekonomiczno-Handlowe3
8I LOI Liceum Ogólnokształcące0
9VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące0
10IX LOIX Liceum Ogólnokształcące0
11XIV LOXIV Liceum Ogólnokształcące0
12V LOV Liceum Ogólnokształcące 0
13ZSŁZespół Szkół Łączności0
14ZSEZespół Szkół Energetycznych 0
15VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 0
16GLAGdańskie Liceum Autonomiczne0

XXI LOGLA6:0
II LOZSŁ3:1
XII LOV LO4:4 k(2:0)
SEHXIV LO3:3 K(5:4)
VIII LOI LO
ZSEXIX LO0:3
XV LOIX LO4:3
PSBVII LO8:3

I runda

 
Grupa AGOSPODARZ :  XXI LO2019-09-24 09:00
Klasyfikacja
1XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 9
2I LOI Liceum Ogólnokształcące6
3XX LOXX Liceum Ogólnokształcące3
4ZSKWZespół Szkół Kreowania Wizerunku0

ZSKWI LO1:6
XXI LOXX LO5:0
ZSKWXXI LO1:9
XX LOI LO0:2
ZSKWXX LO2:3
I LOXXI LO2:6
 
Grupa BGOSPODARZ :  PSB2019-09-27 12:00
Klasyfikacja
1II LOII Liceum Ogólnokształcące7
2XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 7
3PSBPaństwowe Szkoły Budownictwa3
4SOiTSzkoły Okrętowe i Techniczne"Conradinum" 0

XIX LOPSB1:0
II LOSOiT4:1
XIX LOII LO3:3
SOiTPSB1:3
XIX LOSOiT4:2
PSBII LO1:3
 
Grupa CGOSPODARZ :  XII LO2019-09-27 09:00
Klasyfikacja
1XII LOXII Liceum Ogólnokształcące9
2IX LOIX Liceum Ogólnokształcące6
3ZSMZespół Szkół Morskich3
4VI LOVI Liceum Ogólnokształcące0

IX LOVI LO5:1
XII LOZSM2:1
IX LOXII LO0:4
ZSMVI LO4:1
IX LOZSM6:0
VI LOXII LO0:9
 
Grupa DGOSPODARZ :  XXIV LO2019-09-26 12:00
Klasyfikacja
1SEHSzkoły Ekonomiczno-Handlowe9
2VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 6
3OSMOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II3
4XXIV LOXXIV Liceum Ogólnokształcące0

OSMVII LO0:7
XXIV LOSEH1:5
OSMSEH0:3
VII LOXXIV LO7:0
SEHVII LO3:0
OSMXXIV LO2:1
 
Grupa EGOSPODARZ :  PSB2019-10-01 09:00
Klasyfikacja
1VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące8
2GLAGdańskie Liceum Autonomiczne7
3XIV LOXIV Liceum Ogólnokształcące5
4III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące4
5ZSSZespół Szkół Samochodowych3

VIII LOXIV LO1:1
ZSSIII LO1:2
GLAVIII LO0:1
XIV LOZSS0:1
III LOGLA0:1
VIII LOZSS3:0
XIV LOIII LO1:0
GLAZSS4:0
VIII LOIII LO2:2
XIV LOGLA0:0
 
Grupa FGOSPODARZ :  CKZiU 12019-09-26 09:00
Klasyfikacja
1ZSEZespół Szkół Energetycznych 9
2ZSŁZespół Szkół Łączności6
3ZSGHZespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich 1
4CKZiU 1Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 11

CKZiU 1ZSŁ1:4
ZSGHZSE1:4
CKZiU 1ZSGH3:3
ZSEZSŁ3:2
CKZiU 1ZSE0:10
ZSŁZSGH7:3
 
Grupa GGOSPODARZ :  2019-09-30 09:00
Klasyfikacja
1XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 7
2V LOV Liceum Ogólnokształcące 7
3IV LOIV Liceum Ogólnokształcące3
4CKZiU 2Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 0

XV LOCKZiU 210:1
IV LOV LO0:6
XV LOIV LO5:4
V LOCKZiU 24:2
XV LOV LO1:1
CKZiU 2IV LO1:8

Regulamin piłki nożnej

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

I. Uczestnictwo

- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły ponadpodstawowej, rocznik 2000 i młodsi (szkoły dzienne).

- oddzielne zawody dla dziewcząt i chłopców

- zespół liczy 12 zawodników w całym turnieju.

Gospodarz zawodów ma OBOWIĄZEK zapewnić: piłki do gry, znaczniki dla zespołów.

II. Przepisy gry

Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie – zgodnie z przepisami PZPN.

1. Zespół składa się z 5 zawodników w polu + bramkarz,

2. Zawody powinny być rozgrywane na boisku o nawierzchni trawiastej o wymiarach szerokość 20 –32 m

długość 40 – 56 m, bramki: 5 x 2 m, dopuszcza się na niższych szczeblach bramki 3 x2 m.,

3. Czas gry: 2 x 10 - 20 minut + do 5 minut przerwa,

4. Obuwie: zgodne z wymogami obiektu sportowego, na którym odbywać się będzie turniej.

5. Piłka: rozmiar „5”,

6. Pole karne: prostokąt o wymiarach 7 x 15 m ( w przypadku o wymiarach boiska 20 x 40 m, pole bramkowe wyznacza półłuk o promieniu 6 m (pole jak w piłce ręcznej),

7. Bramkarz może chwytać piłkę rękami tylko w polu karnym,

8. Gra bez “spalonego”,

9. Zmiany hokejowe (błędy będą karane w następujący sposób: strata piłki lub rzut wolny pośredni)

10. Rzut karny z 7 m przy bramkach 3 x 2 m lub 9 m przy bramkach 5 x 2 m.

11. Rzut od bramki wybijany jest z tzw. „piątki” (czyli z piłki nieruchomo stojącej na ziemi w obrębie pola karnego). Piłka musi opuścić pole karne.

12. Rzut od bramki wybijany jest z „piątki” tylko w obrębie własnej połowy (piłka musi dotknąć podłoża na własnej połowie).

13. Bramkarz po chwycie piłki z akcji wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą tylko w obrębie własnej połowy.

14. Za złe wprowadzenie przez bramkarza przyznaje się drużynie przeciwnej rzut wolny pośredni, wykonywany z linii środkowej boiska z miejsca jej przekroczenia. W tym przypadku nie obowiązuje przepis o „prawie korzyści”.

15. Rozpoczęcie i wznowienie gry ze środka boiska traktowane jest jako rzut wolny pośredni.

16. Piłka z rozpoczęcia/wznowienia gry może zostać zagrana do tyłu.

17. Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej musza znajdować się przynajmniej w odległości 5 m od piłki.

18. Stosowane są kary wychowawcze: 1min., 2min. i dyskwalifikacja (wykluczenie z gry- zawodnik ukarany opuszcza boisko na czas kary). Za wybitnie niesportowe zachowanie sędzia może od razu ukarać czerwoną kartką (usuniętego zawodnika nikt nie może zastąpić do końca spotkania).

III. Punktacja

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów,

2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

a. bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi zespołami

b. korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

c. lepsza różnica bramek w całym turnieju,

 

d. większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,

 

3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi zespołami.

 

W meczach, które muszą wyłonić zwycięzcę, w przypadku remisu, przeprowadza się dogrywkę trwająca 2 x 5 minut. Następnie, jeśli dogrywka nie wyłoni wygranych należy przeprowadzić konkurs rzutów karnych po 5, potem po razie do skutku.

  
Utworzono: 2019-08-27 19:49

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl