facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Koszykówka


Koszykówka Dziewcząt

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ART II PKT 14)

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów miejskie/gminne Gdańsk – termin zgłoszenia zespołów do 19.10.2019 r. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek - 12.11.2019

Warunkiem dopuszczenia szkoły do zawodów jest lista wydrukowana z systemu SRS i podpisana przez dyrektora szkoły.

Grupy zostały rozlosowane w oparciu kolejność zespołów z roku 2018/2019. W  1 etapie grupowym  obowiązuję  system  gry  „  każdy  z  każdym’’ . 

Do 2 rundy awansują 2 pierwsze zespoły z każdej grupy.

Utworzone zostaną 2 grupy po 4 zespoły A1,B2,C1, D2 /A2,B1,C2,D1 w których zespół zagra ,, każdy z każdym”.

Do rundy 3 finałowej  awansują 2 zespoły z grupy   zagrają ,,każdy z każdym” z zaliczeniem meczu grupowego II rundy

GRUPA A :  GORTAT, VIII, X

GRUPA B :  XIX, XV, I

GRUPA C:  II, IX, VII

GRUPA D:  III, V,  XIV

 

GRUPA A

TERMIN:  04.12.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala XIV LO – Gdańsk UL. Meissnera  9

12.00: GORTAT - VIII

13.00:  VIII - X

14.00: X - GORTAT

GRUPA B

TERMIN:  13.11.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala I LO – Gdańsk UL. Wały Piastowskie 6

12.00: XIX - XV

13.00:  XV - I

14.00: I - XIX

GRUPA C

TERMIN:  26.11.2019  (wtorek) 

MIEJSCE:  Hala VII LO - Gdańsk Chełm ul. Chałubińskiego 13   

wejście na obiekt 12.00     

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 12.10 rozpoczęcie gier godz. 12.30

12.30:  IX - VII

13.30:  II - IX

14.30: VII - II

GRUPA D

TERMIN:  04.12.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala XIV LO – Gdańsk UL. Meissnera  9

09.00: XIV - V

10.00: V - III

11.00: III- XIV


II ETAP PÓŁFINAŁY

Grupa A  ( GORTAT, XIX, IX,V )

I kolejka

TERMIN:  09.12.2019  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala GOS ( Miejska hala sportowa) – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

11.45 : XIX -IX

12.50: GORTAT- V

II kolejka

TERMIN:  16.12.2019  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala GOS ( Miejska hala sportowa) – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

11.45 : GORTAT -IX

12.50: XIX - V

III kolejka

TERMIN:  27.01.2020  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala GOS ( Miejska hala sportowa) – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

11.45 : V - IX

12.50: GORTAT - XIX

Grupa B ( X, I, VII, III )

I kolejka

TERMIN:  13.12.2019  (piątek)

MIEJSCE:  Hala I LO – Gdańsk UL. Wały Piastowskie 6

11.30: I- X

12.30: X- III

13.30: III - I

II kolejka

TERMIN:  17.12.2019  (wtorek)

MIEJSCE:  Hala I LO – Gdańsk UL. Wały Piastowskie 6

12.30: X - VII

13.30: VII - I

14.30: III:VII


 III ETAP FINAŁ

AWANS:  GORTAT, IX, III, I  z zaliczeniem meczy grupowych II etapu.

TERMIN:  14.02.2020 ( piatek)

MIEJSCE:  Hala I LO – Gdańsk UL. Wały Piastowskie 6

11.00: GORTAT - III

12.00:  IX - I

13.00: III - IX

14.00: I - GORTAT


WYNIKI KOŃCOWE

1 MIEJSCE - SMS GORTAT

2 MIEJSCE - III LO

3 MIEJSCE - IX LO

4 MIEJSCE - I LO



Utworzono: 2019-11-11 21:12

chłopcy

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ART II PKT 14)

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów miejskie/gminne Gdańsk – termin zgłoszenia zespołów do 19.10.2019 r. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek - 03.11.2019


Warunkiem dopuszczenia szkoły do zawodów jest lista wydrukowana z systemu SRS i podpisana przez dyrektora szkoły.

Grupy zostały rozlosowane w oparciu kolejność zespołów z roku 2018/2019. W  1 etapie grupowym  obowiązuję  system  gry  „  każdy  z  każdym’’ . 

Do 2 rundy awansują 2 pierwsze zespoły z każdej grupy.

Utworzone zostaną 2 grupy po 4 zespoły A1,B2,C1, D2 /A2,B1,C2,D1 w których zespół zagra ,, każdy z każdym”.

Do rundy 3 finałowej  awansują 2 zespoły z grupy   zagrają ,,każdy z każdym” z zaliczeniem meczu grupowego II rundy

GRUPA A :  GORTAT, V, I, VII, ZSS

GRUPA B :  GLA, II, X, SOIT, ZSE

GRUPA C:  XV, III, IX, XX, VIII

GRUPA D:   ZSŁ, XIX, ZSM, XIV 


Każdy zespół ma obowiązek na rozgrzewkę przynieść swoje piłki do koszykówki !!!!


GRUPA A

TERMIN:  13.11.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala XIV LO – Gdańsk UL. Meissnera  9

10.00: V - ZSS

11.00:  GORTAT - VII

12.00: ZSS- I

II kolejka

TERMIN:  17.12.2019  (wtorek) 

MIEJSCE:  Hala VII LO - Gdańsk Chełm ul. Chałubińskiego 13   

wejście na obiekt 11.40     

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 11.45 rozpoczęcie gier godz. 12.00

12.00:  I - VII

13.00:  ZSS - GORTAT

14.00: VII - V

III kolejka

TERMIN:  07.02.2020  (piątek) 

MIEJSCE:  Hala VII LO - Gdańsk Chełm ul. Chałubińskiego 13   

wejście na obiekt 10.45    

Weryfikacja zespołów  godz. 10.45 rozpoczęcie gier godz. 11.15

11.15:  VII - ZSS

12.15:  GORTAT- I

13.15:   V - GORTAT

14.15:  I - V

GRUPA B

TERMIN:  27.11.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala ZSE  – Gdańsk UL. Reja 25

12.00: SOIT - ZSE

13.00:  X- SOIT

14.00: ZSE- X

II kolejka

TERMIN:  11.12.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala ZSE  – Gdańsk UL. Reja 25

12.00: GLA - II

13.00:  X- GLA

14.00: II - ZSE

III kolejka

TERMIN:  08.01.2020  (środa)

MIEJSCE:  Hala ZSE  – Gdańsk UL. Reja 25

12.00: GLA - ZSE

13.00:  SOIT - GLA

14.00: X - II

15.00: SOIT - II

GRUPA C

TERMIN:  18.11.2019  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala GOS ( Miejska hala sportowa) – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

11.45 : XX - III

12.50: VIII - XV

II kolejka

TERMIN:  05.12.2019  (czwartek)

MIEJSCE:  Hala  XX LO – Gdańsk ul. Dobrowolskiego 6

10.00: XX - IX

11.00:  XV - III

12.00: IX - XV

13.00: XX - VIII

III kolejka

TERMIN:  10.12.2019  (wtorek)

MIEJSCE:  Hala  XV LO – Gdańsk ul. Pilotów 7

09.00:  III- VIII

10.00:  VIII - IX

11.00:  IX - III

12.00:  XV - XX

GRUPA D

TERMIN:  18.11.2019  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala XIV LO – Gdańsk UL. Meissnera  9

10.00: ZSŁ - XIV

11.00:  XIX - ZSM

12.00: XIV - ZSM

II kolejka   Odwołane

TERMIN:  12.02.2020  (środa)

MIEJSCE:  Hala XIV LO – Gdańsk UL. Meissnera  9

09.45:  ZSM - ZSŁ

10.45:  XIX - XIV

11.45   ZSŁ- XIX

12.45    XIV - ZSM

TERMIN:  17.02.2020  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala GOS ( Miejska hala sportowa) – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

12.00 : ZSŁ - XIX

12.45: ZSM - ZSŁ

13.30:  XIX - XIV

14.15  XIV- ZSM


II RUNDA

GRUPA A :  GORTAT,X, XV,


GRUPA B :  I, GLA, III


GRUPA A

I Kolejka

TERMIN:  21.02.2020  (piątek)

MIEJSCE:  Hala  XV LO – Gdańsk ul. Pilotów 7

09.00 : XV - X

10.00: GORTAT - ZSŁ

11.00:  ZSŁ- XV

II Kolejka

TERMIN:  25.02.2020  (wtorek)

MIEJSCE:  Hala  XV LO – Gdańsk ul. Pilotów 7

09.00 : GORTAT - X

10.00:  X - ZSŁ

11.00:  XV - GORTAT


GRUPA B

I Kolejka


TERMIN:  24.02.2020  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala GOS ( Miejska hala sportowa) – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

12.00 : I - XIX

12.45: GLA  - III


III Kolejka


TERMIN:  02.03.2020  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala GOS ( Miejska hala sportowa) – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

12.00 : XIX - III

12.45: I - GLA



Utworzono: 2019-11-11 21:05

Regulamin koszykówki

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

1. Uczestnictwo
   - zawody przeprowadzane są osobno w kategoriach dziewcząt i chłopców.
   - drużynę stanowią uczniowie szkoły ponadpodstawowej, rocznik 2000 i młodsi (szkoły dzienne).
   - zespół liczy 8 - 12 zawodników (w turnieju).
2. Przepisy gry
  - czas gry: 4 x 8 minut /ryczałt /z przerwami między I i II kwartą 2 min., a między II i III kwartą 10 – 15 min., a    między III i IV 2 minuty.
  - zawody nie mogą się rozpocząć jeżeli zespół nie liczy 8 zawodników. W razie remisu zarządza się 5 minutowe dogrywki.
 - w każdej kwarcie zespół ma prawo do dyspozycji jedną jednominutowa przerwę. W czwartej kwarcie    dodatkowo jeszcze jedną.
 - rozgrywki dziewcząt odbywać się będą  piłką nr 6, chłopców piłka nr 7
3. Punktacja
Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane 1 punkt, za walkower 0 punktów.
O kolejności zespołów decydują kolejno:
1.  większa liczba zdobytych punktów
2.  jeżeli dwie (2) lub więcej drużyn ma równą liczbę punktów po rozegraniu wszystkich meczów w danej grupie, to o kolejności miejsc decyduje (-ą) wynik (-i) meczu (-ów) pomiędzy tymi drużynami.  Jeżeli liczba punktów w meczach pomiędzy tymi drużynami wciąż jest taka sama, klasyfikację ustala się według poniższych zasad, w następującej kolejności:
a.    decyduje większa różnica koszy zdobytych do straconych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
b.    decyduje większa liczba koszy zdobytych w meczach pomiędzy zainteresowanymi  drużynami.
c.    decyduje większa różnica koszy zdobytych do straconych we wszystkich meczach w danej grupie.
d.    decyduje większa liczba koszy zdobytych we wszystkich meczach w danej grupie.
Jeżeli powyższe zasady w dalszym ciągu nie dają rozstrzygnięcia, klasyfikację końcową ustala się w drodze losowania.
3. Jeżeli jedna (1)  lub  więcej  drużyn  zostaje  sklasyfikowanych na  którymkolwiek  etapie zasad  podanych powyżej,  to  procedury  z punktu 2 stosuje się ponownie w stosunku do pozostałych  niesklasyfikowanych drużyn
.

  
Utworzono: 2019-08-27 19:47

Termin zgłoszeń

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ART II PKT 14)

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów miejskie/gminne Gdańsk – termin zgłoszenia zespołów do 19.10.2019 r. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek - 03.11.2019


Utworzono: 2019-10-06 22:21

Finał

FinałGOSPODARZ :  
  
  
  
  
  
  

Runda II

 
Grupa AGOSPODARZ :  
 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
  
  
  
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
  
  
  
 
Grupa BGOSPODARZ :  
 
Kolejka 1GOSPODARZ :  
  
  
  
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
  
  
  

Runda I

 
Grupa AGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1SMS LO MGSzkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata8
2I LOI Liceum Ogólnokształcące7
3V LOV Liceum Ogólnokształcące 6
4VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 5
5ZSSZespół Szkół Samochodowych4

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  XIV LO2019-11-13 10:00
V LOZSS67:19
SMS LO MGVII LO75:19
ZSSI LO9:71
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  VII LO2019-12-17 12:00
I LOVII LO69:21
ZSSSMS LO MG3:92
VII LOV LO22:55
 
Kolejka 3GOSPODARZ :  VII LO2020-02-07 00:00
VII LOZSS49:13
SMS LO MGI LO55:23
V LOSMS LO MG16:62
I LOV LO44:30
 
Grupa BGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1GLAGdańskie Liceum Autonomiczne8
2X LOX Liceum Ogólnokształcace7
3II LOII Liceum Ogólnokształcące6
4SOiTSzkoły Okrętowe i Techniczne"Conradinum" 5
5ZSEZespół Szkół Energetycznych 4

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  ZSE2019-11-27 12:00
ZSESOiT19:33
X LOSOiT65:36
ZSEX LO22:77
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  ZSE2019-12-11 12:00
GLAII LO52:34
X LOGLA40:48
II LOZSE61:29
 
Kolejka 3GOSPODARZ :  
GLAZSE52:30
GLASOiT75:25
II LOX LO26:46
II LOSOiT42:31
 
Grupa CGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 8
2III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące7
3VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące6
4XX LOXX Liceum Ogólnokształcące5
5IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  MKS2019-11-18 00:00
XX LOIII LO22:34
VIII LOXV LO34:70
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
XV LOIII LO38:32
XX LOVIII LO33:43
IX LOXV LO33:39
XX LOIX LO35:23
 
Kolejka 3GOSPODARZ :  
III LOVIII LO67:45
VIII LOIX LO55:39
IX LOIII LO29:76
XV LOXX LO62:40
 
Grupa DGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 6
2ZSŁZespół Szkół Łączności5
3ZSMZespół Szkół Morskich4
4XIV LOXIV Liceum Ogólnokształcące3

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  XIV LO2019-11-18 10:00
ZSŁXIV LO60:20
XIX LOZSM68:18
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
ZSŁXIX LO37:41
ZSMZSŁ19:40
XIX LOXIV LO45:12
XIV LOZSM22:31

zgłoszenie

KOORDYNATOR ROZGRYWEK: STEFAN GIERWATOWSKI

TEL. 502831607 EMAIL: s.gierwatowski.gokf@wp.pl

Nauczyciel - opiekun ma obowiązek przebywania z młodzieżą przez cały czas trwania zawodów, a także w trakcie przerw pomiędzy meczami. Odpowiada on za wszelkie zniszczenia i uszkodzenia mienia wyrządzone przez uczestników w trakcie zawodów. (REGULAMIN GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ART II PKT 14)

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów miejskie/gminne Gdańsk – termin zgłoszenia zespołów do 19.10.2019 r. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek - 12.11.2019


Utworzono: 2019-10-06 22:23

Finał

FinałGOSPODARZ :  I LO2020-02-14 11:00
Klasyfikacja
1SMS LO MGSzkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata6
2III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące5
3IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
4I LOI Liceum Ogólnokształcące3

SMS LO MGIII LO38:33
IX LOI LO67:33
IX LOIII LO59:63
SMS LO MGI LO76:19
SMS LO MGIX LO40:28
I LOIII LO11:47

Runda II

 
Grupa AGOSPODARZ :  
Klasyfikacja
1SMS LO MGSzkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata6
2IX LOIX Liceum Ogólnokształcące5
3XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 4
4V LOV Liceum Ogólnokształcące 3

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  MKS2019-12-09 12:00
XIX LOIX LO28:29
SMS LO MGV LO50:16
XIX LOV LO41:25
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  MKS2019-12-16 00:00
SMS LO MGIX LO40:28
V LOIX LO23:51
XIX LOSMS LO MG16:57
 
Grupa BGOSPODARZ :  I LO2019-12-13 11:30
Klasyfikacja
1III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące6
2I LOI Liceum Ogólnokształcące5
3VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 4
4X LOX Liceum Ogólnokształcace3

 
Kolejka 1GOSPODARZ :  I LO2019-12-13 11:30
I LOX LO50:30
X LOIII LO8:65
III LOI LO47:17
 
Kolejka 2GOSPODARZ :  
VII LOX LO36:25
I LOVII LO113:19
VII LOIII LO14:58

Runda I

 
Grupa AGOSPODARZ :  XIV LO
Klasyfikacja
1SMS LO MGSzkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata4
2X LOX Liceum Ogólnokształcace3
3VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące0

SMS LO MGX LO60:12
VIII LOSMS LO MG0:20
X LOVIII LO20:0
 
Grupa BGOSPODARZ :  I LO2019-11-13 12:00
Klasyfikacja
1I LOI Liceum Ogólnokształcące4
2XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 3
3XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 2

XIX LOXV LO85:23
XV LOI LO24:114
I LOXIX LO45:38
 
Grupa CGOSPODARZ :  XIV LO
Klasyfikacja
1III LOIII Liceum Ogólnokształcałcące4
2V LOV Liceum Ogólnokształcące 3
3XIV LOXIV Liceum Ogólnokształcące2

III LOV LO39:21
XIV LOV LO11:32
XIV LOIII LO6:78
 
Grupa DGOSPODARZ :  VII LO2019-11-26 12:30
Klasyfikacja
1IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
2VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 3
3II LOII Liceum Ogólnokształcące2

IX LOVII LO83:16
II LOIX LO6:66
VII LOII LO32:18

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl