facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Pływanie Drużynowe

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl  zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2019 roku.  


Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Druzynowym dziewcząt

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez www.srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: PŁYWANIE// w kalendarzu m-c luty 2020 // ranga zawodów: 1/2 wojewódzkich /

Termin zgłoszenia zespołów upływa 07.02.2020 r. do godz. 22:00

Wpisując w zgłoszeniu dane ucznia w rubryce "Dodatkowe informacje" należy podać jakim stylem popłynie wyścig indywidualny.

 Brak w dniu 07.02.2020 r. do godz. 22:00 w ZGŁOSZENIU pełnej listy zawodników z podaniem stylu (uwaga jak wyżej) wyklucza udział zespołu szkolnego w zawodach.

 DZIEWCZĘTA - 19 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

CHŁOPCY        - 26 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

 Zawody odbędą się na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu Gdańsk-Chełm ul. Chałubińskiego 13

  PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 1.  IGRZYSKA DZIECI (roczniki 2007 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI)

8:30 – 9:00 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

9:00 – 9:30 - rozgrzewka

start sztafet 6x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

9:40 - 10:30 wyścigi indywidualne

25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

25 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

25 m stylem grzbietowym – 2 zawodników

25 m stylem dowolnym     – 2 zawodników

2.  IGRZYSKA Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006 -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)

10:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

10:40 - 11:10 rozgrzewka

11:20 - 12:30 wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

50 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

50 m stylem grzbietowym – 2 zawodników

50 m stylem dowolnym     – 2 zawodników


12:40 - 13:00 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 

 
Utworzono: 2020-02-03 14:43

Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu druzynowym chłopców

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez www.srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: PŁYWANIE// w kalendarzu m-c luty 2020 // ranga zawodów: 1/2 wojewódzkich /

Termin zgłoszenia zespołów upływa 07.02.2020 r. do godz. 22:00

Wpisując w zgłoszeniu dane ucznia w rubryce "Dodatkowe informacje" należy podać jakim stylem popłynie wyścig indywidualny.

 Brak w dniu 07.02.2020 r. do godz. 22:00 w ZGŁOSZENIU pełnej listy zawodników z podaniem stylu (uwaga jak wyżej) wyklucza udział zespołu szkolnego w zawodach.

 DZIEWCZĘTA - 19 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

CHŁOPCY        - 26 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

 Zawody odbędą się na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu Gdańsk-Chełm ul. Chałubińskiego 13

  PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 1.  IGRZYSKA DZIECI (roczniki 2007 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI)

8:30 – 9:00 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

9:00 – 9:30 - rozgrzewka

start sztafet 6x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

9:40 - 10:30 wyścigi indywidualne

25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

25 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

25 m stylem grzbietowym – 2 zawodników

25 m stylem dowolnym     – 2 zawodników

2.  IGRZYSKA Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006 -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)

10:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

10:40 - 11:10 rozgrzewka

11:20 - 12:30 wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

50 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

50 m stylem grzbietowym – 2 zawodników

50 m stylem dowolnym     – 2 zawodników


12:40 - 13:00 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 
Utworzono: 2020-02-03 14:40

Regulamin pływania drużynowego

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl  zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2019 roku.

 

I. Uczestnictwo

W zawodach startują zespoły szkolne, uczniowie jednej szkoły urodzeni w latach 2007 i młodsi Reprezentacja liczy 6 dziewcząt lub 6 chłopców.

Podczas zawodów w pływaniu sztafetowym odbędą się również zawody indywidualne:

25 metrów stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym.

Każdy uczestnik startuje w sztafecie i może tylko w 1 stylu indywidualnie.

Po płytkiej stronie basenu obowiązuje start z wody z odbicia od ściany (nie wolno skakać do wody).

W zawodach wojewódzkich startują mistrzowie powiatów.

II. Program zawodów

1. - Sztafeta 6×25 m stylem dowolnym dziewcząt

- Wyścigi indywidualne dziewcząt:

25 m stylem motylkowym    – 1 zawodniczka,

25 m stylem klasycznym      – 1 zawodniczka,

25 m stylem grzbietowym    – 2 zawodniczki,

25 m stylem dowolnym       – 2 zawodniczki

2. - Sztafeta 6 x 25m stylem dowolnym chłopców

- Wyścigi indywidualne chłopców:

25 m stylem motylkowym    – 1 zawodnik,

25 m stylem klasycznym      – 1 zawodnik,

25 m stylem grzbietowym    – 2 zawodników,

25 m stylem dowolnym       – 2 zawodników

 

III. Przepisy techniczne

 zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZP i FINA na pływalni 25 metrowej,

 każdy zawodnik ma prawo startu w 1 konkurencji indywidualnej i w 1 sztafecie,

 szkoła może wystawić tylko jedną drużynę w każdej kategorii,

 zawody przeprowadzone są seriami na czas, rozstawienie zawodników w poszczególnych seriach nastąpi

  na zasadach ogólnych.

 

IV. Punktacja drużynowa

Sklasyfikowane będą tylko zespoły, które wystawiły sztafetę. Punktację prowadzi się według zajętych miejsc w poszczególnych konkurencjach:

 w indywidualnych: I m. – 12 pkt, II m. – 10 pkt, III m. – 9 pkt itd.,

 w sztafecie: I m – 24 pkt, II m. – 20 pkt, III m. – 18 pkt itd.,

do punktacji drużynowej zaliczać się będzie 6 wyników indywidualnych i wynik sztafety.

Drużyna, która nie wystawiła zawodnika w danym wyścigu, nie zdobywa punktów za dany wyścig, jednak nie

podlega dyskwalifikacji,

- zawodnik zdyskwalifikowany w danym wyścigu indywidualnym nie zdobywa punktów,

- w przypadku równej liczby punktów o kolejności decyduje miejsce sztafety, a dalej większa liczba

  zdobytych miejsc pierwszych, drugich itd.,

- prowadzi się oddzielnie punktację dla dziewcząt i chłopców,

- dodatkowy wyścig po wyczerpaniu w/w kryteriów.

  
Utworzono: 2019-08-27 09:27

Wyniki Mistrzostw Gdańska w Pływaniu

Wyniki drużynowe:

l.p.

SZKOŁA

SUMA

1.

SP 2

128

2.

SP 81

99

3.

Pozytywna

95

4.

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Kazimierza

79

5.

SP 47

67

6.

GASP

66

7.

ZSP 2

58

8.

III STO

55

9.

SP Gedanensis

52

10.

II SSP STO

49

11.

GSS

41

12.

ZSP nr 1

36

 

 

MOTYLEK

Data








Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

16,09

Romaniuk Patryk

SP 2

17

2

18,59

Świniański Tymon

KSP im. Św. Kaz

15

3

19,35

Dereń Marcin

GASP

14

4

19,49

Antonenko Nazar

ZSP 2

13

5

19,63

Kuczmera Sambor

II SSP STO

12

6

19,96

Dworakowski Bartosz

SP 81

11

7

20,00

Halman Jan

Pozytywna

10

8

22,78

Rokicki Aleksander

III STO

9

9

24,25

Wędzik Maciej

Gedanensis

8

10

26,04

Janus Szymon

SP 47

7

11

27,06

Janikowski Maciej

ZSP nr 1

6

12

28,81

Niepsuj Kacper

GSS

5

 

 

 

KLASYK

 

Data








Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

17,37

Kurpiewski Maksymilian

SP 2

17

2

21,34

Wysocki Piotr

Pozytywna

15

3

22,69

Saganowski Filip

III STO

14

4

22,82

Błażejewski Aleksander

KSP im. Św. Kaz

13

5

24,28

Wójtowicz Borys

GASP

12

6

24,29

Ziółko Jan

SP 47

11

7

24,34

Tomaszewski Tymon

Gedanensis

10

8

24,59

Dziadoń Tymoteusz

SP 81

9

9

25,27

Dudek Antoni

ZSP 2

8

10

26,59

Kuczkowski Dawid

GSS

7

11

27,25

Lewandowski Nikodem

II SSP STO

6

12

28,37

Dzięcioł Alan

ZSP nr 1

5

 

 

 

GRZBIET

 

Data








Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

16,32

Łuszczyński Krzysztof

SP 2

17

2

17,27

Drejza Filip

SP 2

15

3

18,03

Gacperski Oliwier

Pozytywna

14

4

18,68

Łaskowski Maciej

SP 81

13

5

18,84

Domagalski Mateusz

SP 81

12

6

19,57

Wasilewski Karol

ZSP 2

11

7

20,46

Poćwiardowski Witold

KSP im. Św. Kaz

10

8

20,68

Olewniak Patryk

SP 47

9

9

21,27

Roman Michał

ZSP 2

8

10

21,57

Urban Stanisław

SP 47

7

11

21,78

Pełszyński Tomasz

Gedanensis

6

12

21,97

Chmura Artur

Pozytywna

5

 

 

 

DOWOLNY

Data








Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

13,94

Kozłowski Piotr

ZSP 2

17

2

14,50

Pancewicz Witold

SP 2

15

3

14,56

Pigiel Jakub

SP 81

14

4

15,37

Jańczak Michał

SP 2

13

5

15,44

Tomczak Tymon

Pozytywna

12

6

16,60

Łobodziński Szymon

Pozytywna

11

7

16,61

Więch Alan

SP 81

10

8

17,06

Kaszubowski Franciszek

GASP

9

9

17,50

Kowalik Aleksander

II SSP STO

8

10

17,56

Wiński Maks

KSP im. Św. Kaz

7

11

17,72

Radowski Damian

SP 47

6

12

18,38

Litwic Tymon

III STO

5

13

18,66

Czajkowski Grzegorz

GSS

4

14

18,94

Połubok Patryk

Gedanensis

3

15

20,15

Bajko Miłosz

KSP im. Św. Kaz

2

16

20,25

Muszyński Bartłomiej

II SSP STO

1

17

20,72

Olkowski Miłosz

III STO

1

18

20,83

Kondracki Jędrzej

GASP

1

19

20,84

Kowalski Marek

SP 47

1

20

20,99

Drzycimski Filip

ZSP nr 1

1

21

21,00

Domański Stanisław

ZSP nr 1

1

21

21,20

Sierota Stefan

Gedanensis

1

 

 

SZTAFETA

Data








Miejsce

Wynik

TOR

szkoła

Liczba punktów

1

91,09

0

SP 2

34

2

97,67

0

SP 81

30

3

100,47

0

Pozytywna

28

4

105,87

0

KSP im. Św. Kaz

27

5

108,32

0

SP 47

26

6

111,31

0

GASP

25

7

116,57

0

III STO

24

8

118,19

0

Gedanensis

23

9

129,31

0

GSS

22

10

133,35

0

ZSP nr 1

21

11

135,11

0

II SSP STO

20

 

 

  
Utworzono: 2020-02-27 14:00

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do zawodów - TERMIN - PŁYWANIE DRUŻYNOWE

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez www.srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: PŁYWANIE// w kalendarzu m-c luty 2020 // ranga zawodów: 1/2 wojewódzkich /

Termin zgłoszenia zespołów upływa 07.02.2020 r. do godz. 22:00

Wpisując w zgłoszeniu dane ucznia w rubryce "Dodatkowe informacje" należy podać jakim stylem popłynie wyścig indywidualny.

 Brak w dniu 07.02.2020 r. do godz. 22:00 w ZGŁOSZENIU pełnej listy zawodników z podaniem stylu (uwaga jak wyżej) wyklucza udział zespołu szkolnego w zawodach.

 DZIEWCZĘTA - 19 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

CHŁOPCY        - 26 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

 Zawody odbędą się na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu Gdańsk-Chełm ul. Chałubińskiego 13

  PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 1.  IGRZYSKA DZIECI (roczniki 2007 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI)

8:30 – 9:00 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

9:00 – 9:30 - rozgrzewka

start sztafet 6x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

9:40 - 10:30 wyścigi indywidualne

25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

25 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

25 m stylem grzbietowym – 2 zawodnik

25 m stylem dowolnym     – 2 zawodnik

2.  IGRZYSKA Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006 -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)

10:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

10:40 - 11:10 rozgrzewka

11:20 - 12:30 wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

50 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

50 m stylem grzbietowym – 2 zawodnik

50 m stylem dowolnym     – 2 zawodnik


12:40 - 13:00 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 

Utworzono: 2019-12-06 12:50

Wyniki Mistrzostw Gdańska w Pływaniu

Wyniki Pływania Drużynowego Dziewcząt w Igrzyskach Dzieci:

 

Wyniki drużynowe:

 

1.

SP 2

176

2.

SP 47

152

3.

GASP

140

4.

SP33

133

5.

II SSP STO

129

6.

Pozytywna

111

7.

ZS-P 2

102

8.

SP 81

100

9.

III STO

99

10.

SP 85

90

11.

GS Szermierki

74

12.

ZSO nr 6

65

13.

ZS-P nr 1

54

14.

Gedanensis

6

15.

KSP im. Św. Kazimierz

6

 

Styl motylkowy:

 

Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

15,44

Aleksandra Lange

SP 2

15

2

17,98

Zofia Wojtas

GS Szermierki

14

3

18,09

Barbara Grudka

SP33

13

4

19,25

Aleksandra Jędrzejewska

SP 81

12

5

20,79

Martyna Bruździak

SP 85

11

6

21,39

Aleksandra Wilczek

SP 47

10

7

21,68

Laura Stefańczyk

ZS-P nr 1

9

8

21,97

Aleksandra Maternik

II SSP STO

8

9

22,35

Hanna Skórzyńska

Pozytywna

7

10

23,66

Maja Mierzejewska

III STO

6

11

23,72

Dagmara Świtalska

ZS-P 2

5

12

26,38

Zuzanna Sieczka

GASP

4

13

30,62

Agaeva Rulana

ZSO nr 6

3

Styl klasyczny:

Styl Klasyczny:

Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

19,05

Maria Dadci

SP33

17

2

21,82

Hanna Wojtas

GS Szermierki

15

3

22,38

Weronika Turska

SP 2

14

4

22,59

Kaja Borkowska

II SSP STO

13

5

23,31

Aleksandra Chejmanowska

GASP

12

6

24,03

Gabriela Dessauer

Pozytywna

11

7

25,56

Wiktoria Kurkowska

ZSO nr 6

10

8

25,60

Julia Jankowska

ZS-P 2

9

9

26,03

Magdalena Szyca

ZS-P nr 1

8

10

26,68

Agata Szczudrawa

SP 47

7

11

26,84

Zuzanna Zelewska

SP 81

6

12

26,97

Magdalena Nowaczyk

III STO

5

13

32,33

Pola Augustynowicz

SP 85

4

 

Styl grzbietowy:

 

Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

19,08

Kinga Szamotulska

SP 47

31

2

19,50

Zuzanna Siwek

SP33

29

3

19,85

Maja Sadłowska

SP 2

28

4

19,87

Amelia Sachajko

SP 2

27

5

20,07

Lena Samson

GASP

26

6

20,25

Aleksandra Śliwińska

SP 47

25

7

20,60

Pola Gawrońska

GASP

24

8

20,63

Raczkowska Patrycja

III STO

23

9

21,50

Alicja Baczewska

ZS-P 2

22

10

21:50

Maja Kostarczyk

II SSP STO

22

11

21,63

Oliwia Klimowicz

Pozytywna

20

12

21,87

Weronika Białkowska

Pozytywna

19

13

22,16

Iga Zaczeniuk

III STO

18

14

22,82

Łucja Borowska

SP 85

17

15

23,18

Nina Brzyszcz

ZSO nr 6

16

16

23,91

Milena Żołnowska

SP 81

15

17

24,13

Sara  Wesołowska

ZS-P 2

14

18

24,14

Julia Tyrakowska

II SSP STO

13

19

24,36

Zuzanna Flaszyńska

GS Szermierki

12

20

24,44

Lidia Szymańska

SP33

11

21

24,85

Wiktoria Król

SP 81

10

22

26,64

Lena Pawelec

SP 85

9

23

26,72

Zofia Cebelińska

ZS-P nr 1

8

24

26,91

Zofia Maczkowska

ZSO nr 6

7

25

27,75

Kompowska Zofia

GS Szermierki

6

26

33,59

Nadia Zabolewicz

ZS-P nr 1

5

 

Styl dowolny:

 

Miejsce

Wynik

Zawodnik

SZKOŁA

Liczba punktów

1

16,44

Łucja Jankowska

SP 2

30

2

16,92

Kaja Ziółkowska

SP 47

29

3

16,93

Gabriela Cieślińska

SP 2

28

4

17,12

Sonia Zapaśnik

GASP

27

5

17,25

Joanna Szymańska

SP 81

26

6

#N/D

#N/D

#N/D

25

7

17,34

Aleksandra Adamczyk

Pozytywna

24

8

17,41

Kamila Kawiecka

II SSP STO

23

9

17,47

Lena Sawicka

II SSP STO

22

10

17,82

Martyna Szymczak

GASP

21

11

17,90

Patrycja Stolińska

SP 47

20

12

#N/D

#N/D

#N/D

19

13

17,94

Julia Trepczyk

SP 85

18

14

18,00

Aleksandra Kordek

SP 85

17

15

18,75

Ksenia Stranz

ZS-P 2

16

16

18,91

Martyna Pobłocka

III STO

15

17

19,15

Natasza Saganowska

III STO

14

18

19,46

Polina Flont

ZSO nr 6

13

19

20,25

Magdalena Curyło

SP33

12

20

21,18

Karolina Mazur

SP 81

11

21

22,03

Natalia Bachar

GS Szermierki

10

22

22,34

Hanna Sielezin

ZS-P nr 1

9

23

22,65

Zofia Skórzyńska

Pozytywna

8

24

23,53

Maja Grocholska

ZS-P nr 1

7

25

23,85

Nina Bortnowska

ZSO nr 6

6

26

24,00

Maria Joachimowska

GS Szermierki

5

 

Sztafeta:

 

Miejsce

Wynik

TOR

szkoła

Liczba punktów

1

102,88

4/1

SP 2

34

2

105,56

1/2

SP 47

30

3

109,53

2/3

II SSP STO

28

4

109,65

6/2

GASP

26

5

109,68

3/3

SP33

25

6

112,88

3/2

Pozytywna

22

7

113,19

2/2

SP 81

20

8

118,19

1/1

III STO

18

9

119,63

4/2

ZS-P 2

16

10

126,06

2/1

SP 85

14

11

128,78

4/3

GS Szermierki

12

12

130,97

5/1

ZSO nr 6

10

13

147,53

6/1

ZS-P nr 1

8

14

152,61

5/3

0

6

 

  
Utworzono: 2020-02-20 15:05

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do zawodów: PŁYWANIE DRUŻYNOWE

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.

Zgłoszenie należy dokonać poprzez www.srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: PŁYWANIE// w kalendarzu m-c luty 2020 // ranga zawodów: 1/2 wojewódzkich /

Termin zgłoszenia zespołów upływa 07.02.2020 r. do godz. 22:00

Wpisując w zgłoszeniu dane ucznia w rubryce "Dodatkowe informacje" należy podać jakim stylem popłynie wyścig indywidualny.

 Brak w dniu 07.02.2020 r. do godz. 22:00 w ZGŁOSZENIU pełnej listy zawodników z podaniem stylu (uwaga jak wyżej) wyklucza udział zespołu szkolnego w zawodach.

 DZIEWCZĘTA - 19 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

CHŁOPCY        - 26 luty 2020 r. [ŚRODA]       (Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

 Zawody odbędą się na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu Gdańsk-Chełm ul. Chałubińskiego 13

  PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 1.  IGRZYSKA DZIECI (roczniki 2007 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI)

8:30 – 9:00 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

9:00 – 9:30 - rozgrzewka

start sztafet 6x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

9:40 - 10:30 wyścigi indywidualne

25 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

25 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

25 m stylem grzbietowym – 2 zawodnik

25 m stylem dowolnym     – 2 zawodnik

2.  IGRZYSKA Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006 -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ)

10:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

10:40 - 11:10 rozgrzewka

11:20 - 12:30 wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym – 1 zawodnik

50 m stylem klasycznym    – 1 zawodnik

50 m stylem grzbietowym – 2 zawodnik

50 m stylem dowolnym     – 2 zawodnik


12:40 - 13:00 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 

Utworzono: 2019-12-06 12:52

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl