facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Unihokej


KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW


I mce SP 35

II mce SP 27

III mce SP 81

IV mce II STO

V-VI mce SP 12 ;SP 79

VII-VIII mce SP 8; Św.Kazimierz

IX-XII mce SP 2, TEV, SP 16, HSM

XIII mce II STO

Utworzono: 2019-11-14 18:20

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT


I mce SP 81

II mce SP 27

III mce GASP

IV mce II STO

V-VI mce Św Kazimierz, SP 48

VII-VIII mce SP 79 , III STO

Utworzono: 2019-11-14 18:16

FINAŁ CHŁOPCÓW ORAZ DZIEWCZĄT

Finał Unihokeja dziewcząt oraz chłopców odbędzie się dnia 13.11.2019 w SP 27 

zbiórka zespołów godzina 9.00

Przypominam o ponownym zapisaniu się w systemie srs 1/2 finału wojewódzkiego

I mecz 

SP 27 - GASP ( dziewczęta)  4 : 2

II mecz 

SP 81 - II STO (dziewczęta)  15 : 1

III mecz

SP 27 - SP 81 ( chłopcy)  5 : 0

IV mecz 

SP 35  - II STO (chłopcy) 8 : 0

V mecz  III mce (chłopcy)

SP 81 - II STO   8 : 0 

VI mecz I mce (chłopcy)

SP 35 - SP 27  8 : 0

VII mecz o III mce (dziewczęta)

GASP - II STO 2 : 0

VIII mecz o I mce (dziewczęta)

SP 27 - SP 81  0 : 3


Utworzono: 2019-11-07 17:50

I runda Dziewcząt

Do zawodów zgłosiło się 12 zespołów które zostały podzielone na dwie grupy. W każdej z grup został zrobiony podział na dwie podgrupy.

W pierwszej rundzie gramy systemem każdy z każdym. Do drugiej rundy awansują po dwa najlepsze zespoły z każde z podgrup. W tym samym dniu zostanie rozegrana II runda. W drugiej rundzie zostaną połączone podgrupy A z B oraz C z D z zaliczonym wynikiem z pierwszej rundy.

Do finału awansują po dwa najlepsze zespoły.



Grupa A  gospodarz SP 48 termin zawodów 07.11.2019 godzina 9.00

podgrupa A

SP 81, GASP, SP 4

podgrupa B

SP 48, III STO, SP 16


I mce SP 81 - awans do finału

II mce GASP - Awans do finału

III mce SP 48

IV mce III STO


Grupa B gospodarz SP 27 termin zawodów 07.11.2019 godzina 9.00

podgrupa C

SP 27, SP 24, II STO

podgrupa D

Św. Kazimierz, SP 85, SP 79

 I mce SP 27 - awans do finału

II mce II STO - awans do finału

III mce Św. Kazimierz

IV mce SP 79

SP 24 nie stawiło się na zawodach (szkoła poinformowała organizatora)

SP 85 nie stawiło się na zawodach

Utworzono: 2019-10-31 13:11

półfinał unihokeja chłopców


Grupa E

Gospodarz SP 27  termin zawodów 6.11.2019 godzina 9.00

SP 27, II STO, SP 12 , SP 8


I mce SP 27        4 pkt - awans do Finału

II mce II STO      2 pkt - awans do Finału

III mce SP 12      0 pkt

SP 8 nie stawiło się na zawodach ( Szkoła poinformowała organizatora)


Grupa F

Gospodarz SP 81 termin zawodów 5.11.2019 godzina 9.00

SP 81, ŚW. KAZIMIERZ, SP 35, SP 79


I mce SP 35      6 pkt - awans do finału

II mce SP 81     4 pkt - awans do finału

III mce SP 79    2 pkt

IV mce Św. Kazimierz 0 pkt


Utworzono: 2019-10-27 12:35

I runda chłopców

I RUNDA unihokeja Chłopców

Do zawodów zgłosiło się 14 zespołów które zostały podzielone na 4 grupy po 3 ,4 drużyny

W pierwszej rundzie gramy każdy z każdym, do drugiej rundy awansują po dwa najlepsze zespoły.

W pierwszej oraz drugiej rundzie sędziują opiekunowie drużyn.


Grupa A

Gospodarz SP 27

24.10.2019 zbiórka godzina 9.00

SP 27, Św. Kazimierz, SP 16, SP 24


I mce - SP 27              4 pkt - awans do półfinału

II mce Św. Kazimierz  2 pkt - awans do półfinału

III mce SP 16              0 pkt

SP 24 nie stawiło się na zawodach 


Grupa B 

Gospodarz SP 2

24.10.2019 zbiórka godzina 9.00

SP 2, III STO, SP 79, SP 12


 I mce SP 12     5 pkt - awans do półfinału

II mce SP 79     3 pkt - awans do półfinału

III mce  SP 2    2 pkt 

IV mce III STO 2 pkt


Grupa C

Gospodarz SP 81

25.10.2019 zbiórka godzina 9.00

SP 81, II STO, TEV

I mce SP 81   4 pkt - awans do półfinału

II mce II STO 2 pkt - awans do półfinału

III mce TEV   0 pkt


Grupa D

Gospodarz SP 8

25.10.2019 zbiórka 9.00

SP 8, SP 35, HSM


I mce SP 35 4 pkt - awans do półfinału

II mce SP 8  2 pkt - awans do półfinału

III mce HSM 0 pkt




Drużyny które nie będą mogły uczestniczyć w zawodach proszę o jak najszybsze poinformowanie organizatora danej grupy oraz koordynatora rozgrywek.

Utworzono: 2019-10-19 13:37

Termin zgłoszenia do zawodów

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego) termin zgłoszenia zespołów dziewczęcych  do 3.10.2019 r.

Zawody dla dziewcząt i chłopców zostaną rozegrane: 14 - 31.10.2019 r.
  

Utworzono: 2019-09-03 14:50

Runda II

 
Grupa EGOSPODARZ :  SP812019-11-05 09:00
Klasyfikacja
1SP35Szkoła Podstawowa nr 356
2SP81Szkoła Podstawowa nr 814
3SP79Szkoła Podstawowa nr 792
4SP KAZIMIERZASzkoła Podstawowa Przy Parafii Św. Kazimierza0

SP35SP799 : 0
SP KAZIMIERZASP811 : 7
SP35SP KAZIMIERZA8 : 2
SP79SP810 : 7
SP35SP812 : 1
SP79SP KAZIMIERZA1 : 0
 
Grupa FGOSPODARZ :  SP272019-11-06 09:00
Klasyfikacja
1SP27Szkoła Podstawowa nr 274
2II SSP STOII Społeczna Szkoła Podstawowa STO2
3SP12Szkoła Podstawowa nr 120

SP27II SSP STO6 : 0
SP27SP125 : 0
II SSP STOSP122 : 1

I RUNDA

 
Grupa AGOSPODARZ :  SP272019-10-24 00:00
Klasyfikacja
1SP27Szkoła Podstawowa nr 274
2SP KAZIMIERZASzkoła Podstawowa Przy Parafii Św. Kazimierza2
3SP16Szkoła Podstawowa nr 160

SP KAZIMIERZASP270 : 5
SP KAZIMIERZASP163 : 0
SP27SP1616 : 0
 
Grupa BGOSPODARZ :  SP22019-10-24 00:00
Klasyfikacja
1SP12Szkoła Podstawowa nr 125
2SP79Szkoła Podstawowa nr 793
3SP2Szkoła Podstawowa nr 22
4III SSP STOIII Społeczna Szkoła Podstawowa STO2

SP79SP21 : 0
SP79III SSP STO0 : 0
SP79SP121 : 2
SP2III SSP STO2 : 0
SP2SP121 : 2
III SSP STOSP120 : 0
 
Grupa CGOSPODARZ :  SP812019-10-25 00:00
Klasyfikacja
1SP81Szkoła Podstawowa nr 814
2II SSP STOII Społeczna Szkoła Podstawowa STO2
3SP TE VIZJASzkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego "Vizja"0

SP81II SSP STO11 : 0
SP81SP TE VIZJA11 : 0
II SSP STOSP TE VIZJA2 : 0
 
Grupa DGOSPODARZ :  SP82019-10-25 00:00
Klasyfikacja
1SP35Szkoła Podstawowa nr 354
2SP8Szkoła Podstawowa nr 82
3CH SZK. MontessoriChrześcijańska Szkoła Montessori0

SP35SP811 : 0
SP35CH SZK. Montessori10 : 0
SP8CH SZK. Montessori1 : 0

FINAŁ

 
FinałGOSPODARZ :  SP272019-11-13 09:00
Klasyfikacja
1SP27Szkoła Podstawowa nr 270
2SP35Szkoła Podstawowa nr 350
3SP81Szkoła Podstawowa nr 810
4II SSP STOII Społeczna Szkoła Podstawowa STO0

SP27SP81
II SSP STOSP35

Regulamin unihokeja

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl  zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września  2019 roku.

I. Uczestnictwo

  1. drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2007 imłodsi.
  2. zawody rozgrywane są oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców
  3. zespół składa się z 12 zawodników – 5 na boisku + bramkarzi6 rezerwowych

II. Przepisy gry

    Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie zgodnie z przepisami PZU.
    1. czas gry 3 tercje x 4-10 minut + 1 – 2 minuty przerwy (w zależności od ilości drużyn)
    2. bramki 160 cm x 115 cm (dopuszcza się bramki klubowe 140 cm x 105 cm)
    3. pole bramkowe: szerokość 5 m, długość 4 m.
    4. pole przed bramkowe: szerokość  2,5 m, długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 od linii końcowej boiska)

    5. dopuszcza się w rozgrywkach miejskich/gminnych hale o mniejszych rozmiarach niż przewidują przepisy PZU

III. Punktacja
Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów.
O kolejności zespołów decydują kolejno:
     1. większa liczba zdobytych punktów
     2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
     3.  większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz /-e),

     4. większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
     5.  lepsza różnica bramek w całym turnieju,
     6. większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,

     7.  Jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między   

          zainteresowanymi zespołami      

     W zawodach gminnych i powiatowych dopuszcza się grę na małe bramki  90x60cm bez bramkarzy.  

     Od szczebla półfinału wojewódzkiego obowiązują przepisy Polskiego Związku Unihokeja
     1. Uczestnictwo      
       
- zespół składa się z 10 zawodników – 5 na boisku +  5 rezerwowych (w całym turnieju). 
     2. Przepisy gry na małe bramki       
         Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie –             zgodnie z przepisami PZU.               
         - Wymiary boiska: szer. 18 - 20m, dł. 36 - 40 m  
         - Gra na małe bramki 90 cm x 60 cm bez bramkarzy       
         - Pole bramkowe: 3 m x 1,5 m.

  
Utworzono: 2019-08-27 08:22

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl