facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Koszykówka

Koszykówka dziewcząt i chłopców


Finał Mistrzostw Gdańska w Koszykówce Dziewcząt

Miejsce: SP 8 ( ul. Marcina Dragana 2, Gdańsk)
Termin: 03.03.2020

Mecze:
 SP 8 - SP 2  (28-33)
DLS - SP 46 (24-28)

mecz o 3 miejsce
SP 8 - DLS (42-18)

FINAŁ 
SP 2 - SP 46 (37-25)

I miejsce:  SP 2
II miejsce: SP 46
III miejsce: SP 8
IV miejsce: DLS
Utworzono: 2020-05-05 07:49

Finał Mistrzostw Gdańska w Koszykówce Chłopców

Gospodarz: Szkoła Podstawowa im. Św. Jana De La Salle
DATA ZAWODÓW: 10.03.2020 r.
POCZĄTEK ZAWODÓW GODZ. 9.00

1 mecz: SP 2 - III STO
2 mecz: DLS - SP 38
3.mecz: o III miejsce
4 mecz: o I miejsce



Utworzono: 2020-03-06 00:54

II runda koszykówki chłopców


Grupa D
Gospodarz: SP 2
Termin: 27.02.2020
Rozpoczęcie: 9:00
Zespoły:
Sp 2
Sp 85
Sp 38


Grupa E
Gospodarz: SP 48
Termin: 04.03.2020
Zespoły:
Sp 48
DLS
III STO




Utworzono: 2020-02-13 14:05

Finał Koszykówki dziewcząt

FINAŁ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT


Miejsce: SP 8 ( ul. Marcina Dragana 2, Gdańsk)
Termin: 03.03.2020
9:00 rozpoczęcie
9:30 pierwszy mecz

Mecze:
 SP 8 - SP 2
DLS - SP 46

mecz o 3 miejsce
FINAŁ




Utworzono: 2020-02-13 09:50

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do rozgrywek
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (szczebel miejsko/gminny) termin zgłoszenia zespołów  do 17.12.2019 r. do godz. 22:00
Utworzono: 2019-11-19 13:27

Regulamin koszykówki

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

I. Uczestnictwo
  • drużynę stanowią uczniowieszkoły rocznik 2005- 2006
  • zespół liczy 8 - 12 zawodników w całym turnieju.


II. Przepisy gry:

  1. Czas gry: 4 x 8 minut /ryczałt/ z przerwami między I i II kwartą 2 min., a między II i III kwartą 10 min., amiędzyIII i IV 2 minuty.
  2. Po 4-rech przewinieniach indywidualnych zawodnik musi opuścić boisko.
  3. W razie remisu zarządza się 4 minutowe dogrywki.
  4. Obowiązuje przepis 4 -ech przewinień dla zespołu w każdej kwarcie, po których wykonywane są rzuty wolne.
  5. Zawody nie mogą się rozpocząć jeżeli zespół nie liczy 8 zawodników.
  6. W razie remisu zarządza się 5 minutowe dogrywki.
  7. Czas akcji – 24 sekundy. Piłkę trzeba wprowadzić na pole przeciwnika w ciągu 8 sekund.
  8. Nowe 14 sekund zostają przyznane, gdy piłka dotyka obręczy po zbiórce w ataku.
  9. Rzuty wolne są wykonywane za każdy faul obrońców po czwartym faulu drużyny w każdej kwarcie.
  10. W każdej kwarcie zespół ma prawo do 1-minutowej przerwy. W czwartej kwarcie dodatkowo jeszcze jedną.
  11. Rozgrywki dziewcząt odbywać się będą piłką nr 6, chłopców piłką nr 7.


III. Punktacja:
       Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane 1 punkt, za walkower 0 punktów.
       O kolejności zespołów decydują kolejno:

  1. Większa liczba zdobytych punktów
  2. Jeżeli dwie (2) lub więcej drużyn ma równą liczbę punktów po rozegraniu wszystkich meczów w danej grupie, to o kolejności miejsc decyduje (-ą) wynik (-i) meczu (-ów) pomiędzy tymi drużynami.  Jeżeli liczba punktów w meczach pomiędzy tymi drużynami wciąż jest taka sama, klasyfikację ustala się według poniższych zasad, w następującej kolejności:
    a.    decyduje większa różnica koszy zdobytych do straconych w meczach pomiędzy zainteresowanymi

       drużynami.
b.    decyduje większa liczba koszy zdobytych w meczach pomiędzy zainteresowanymi  drużynami.
c.    decyduje większa różnica koszy zdobytych do straconych we wszystkich meczach w danej grupie.
d.    decyduje większa liczba koszy zdobytych we wszystkich meczach w danej grupie.

  1. Jeżeli powyższe zasady w dalszym ciągu nie dają rozstrzygnięcia, klasyfikację końcową ustala się

             w drodze losowania.

             Jeżeli jedna (1)  lub  więcej  drużyn  zostaje  sklasyfikowanych na  którymkolwiek  etapie

             zasad  podanych powyżej,  to  procedury  z punktu 2 stosuje się ponownie w stosunku do   

             pozostałych  niesklasyfikowanych drużyn.



  
Utworzono: 2019-08-28 10:20

Finał Chłopców

Półfinał I
STO III - SP nr. 2 (31-67)

Półfinał II
DLS - SP nr. 38 (25-23)

Mecz o III miejsce
SP nr. 38 - STO III ( 48-24)

Finał:
DLS - SP nr. 2 (30 - 44)

I miejsce - SP nr.2
II miejsce - DLS
III miejsce - SP nr. 38
IV miejsce - STO III

Utworzono: 2020-04-24 13:55

Wyniki II rundy

Grupa D
Gospodarz: SP 2
Termin: 27.02.2020
Zespoły:
Sp 2
Sp 85
Sp 38
 

Sp 2-Sp 38 49-16
Sp 2 - Sp 85 53:26
Sp 38- SP 85 42:25

I miejsce Sp 2 ( AWANS do finału)
II miejsce Sp 38 ( AWANS do finału)
III miejsce Sp 85



Grupa E
Gospodarz: SP 48
Zespoły:
SP 48
DLS
III STO

Wyniki:
SP 48 - DLS ( 18-31)
DLS - III STO ( 31-29)
SP 48 - III STO (16-30)

1miejsce DLS ( AWANS do finału)
2miejsce III STO ( AWANS do finału)
3miejsce SP 48






Utworzono: 2020-03-04 00:30

II runda
Grupa D
Gospodarz: SP 2
Termin: 27.02.2020
Zespoły:
Sp 2
Sp 85
Sp 38


Grupa E
Gospodarz: SP 48
Termin: 04.03.2020
Zespoły:
Sp 48
DLS
III STO
 
Utworzono: 2020-02-13 14:10

Wyniki I rundy

Grupa A

Gospodarz:

I miejsce  III STO AWANS

II miejsce SP 38 AWANS

III miejsce ZSP-2

Grupa B

Gospodarz:

I miejsce SP 85 AWANS

II miejsce  SP 48 AWANS

III miejsce II STO

Grupa C

Gospodarz:

I miejsce SP 2 AWANS

II miejsce DLS AWANS

III miejsce Gedanesis

Utworzono: 2020-02-11 16:52

Runda I

Grupa A
Termin: 03.02.2020
Rozpoczęcie: 9:00
ZSP-2 - Gospodarz
SP 38
III STO

Grupa B
Termin:  06.02.2020
Rozpoczęcie: 9:00
SP 48 - Gospodarz
SP 85
II STO

Grupa C
Termin: 04.02.2020
Rozpoczęcie: 9:00
DLS - Gospodarz
SP 4
SMS Gedanesis

Dokładne terminy zostaną podane tak szybko jak będzie to możliwe


Utworzono: 2020-01-09 13:53

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do rozgrywek
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (szczebel miejsko/gminny) termin zgłoszenia zespołów  do 17.12.2019 r. do godz. 22:00
Utworzono: 2019-11-19 13:29

Finał

FINAŁ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT


Miejsce: SP 8 ( ul. Marcina Dragana 2, Gdańsk)
Termin: 03.03.2020
9:00 rozpoczęcie
9:30 pierwszy mecz

Mecze:
 SP 8 - SP 2
DLS - SP 46

mecz o 3 miejsce
FINAŁ

Utworzono: 2020-02-13 14:11

Wyniki I runda


Grupa A
Termin: 11.02.2020 (wtorek)

SP 8 - SP 80 (50-6)
III STO - DLS  (4-15)
SP 8 - III STO  (44-6)
DLS - SP 80  (18-10)
III STO - SP 80  (11-14)
DLS - SP 8  (15-54)


I miejsce  -  SP 8
II miejsce -  DLS
III miejsce - SP 80
IV miejsce - III STO

AWANS DO II RUNDY:
SP 8
DLS



Grupa B
Termin: 05.02.2020 (środa)

SP 46:SP 2    41:21
SP 46:SP 48  46:21
SP 2 SP 48 31:4

I miejsce  -  SP 46
II miejsce -  SP 2
III miejsce - SP 48

AWANS DO II RUNDY:
SP46
SP2
Utworzono: 2020-02-08 13:09

Runda I
Grupa A
Termin: 11.02.2020 (wtorek)

Rozpoczęcie: 9:00
SP 8 - Gospodarz
DLS
SP 80
III STO

Grupa B
Termin: 05.02.2020 (środa)

Rozpoczęcie: 9:00
SP 2 - Gospodarz
SP 48
SP 46

 


Utworzono: 2020-01-09 14:03

Termin zgłoszeń zespółów szkolnych do rozgrywek
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (w srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (szczebel miejsko/gminny) termin zgłoszenia zespołów  do 17.12.2019 r. do godz. 22:00
Utworzono: 2019-11-19 13:30

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl