Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyZłote medale w piłce ręcznej chłopców dla OSS

Uczniowie z Energetyka walczą z OSS
Fot. WCz

Medale Gdańskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców podzieliły między siebie cztery zespoły. 3 grudnia br. Szkoła Podstawowa nr 92 gościła finalistów szczypiorniaka. Do końcowej rywalizacji stanęły cztery drużyny, które po wcześniejszej rywalizacji grupowej zajęły najwyższe lokaty. Drużyny przystąpiły do zawodów mając na koncie punkty z meczów wcześniejszego etapu. Każdy zespół tego dnia miał do rozegrania 2 mecze, a o wyniku miała zdecydować suma punktów zdobyta podczas turnieju finałowego i wcześniejszych spotkań pomiędzy zespołami.

Po ostatnim gwizdku sędziego wszystko stało się jasne. Złote medale pojechały do Ogólnokształcących Szkół Sportowych. Srebra niespodziewanie zgarnęli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego.  W tej sytuacji XII Liceum Ogólnokształcące musiała zadowolić się brązem, a czwarte medale przypadły w udziale Zespołowi Szkół Energetycznych.

II LO meczem z XII LO wywalczyło sobie srebrne medale
Fot. WCz

Po zakończeniu zmagań na parkiecie, przyszedł czas na dekorację. Wszystkie finałowe zespoły zostały udekorowane medalami, a dodatkowo każdy z zespołów otrzymał puchar i pamiątkowy dyplom. Gratulacje!

 

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce - OSS
Fot. WCz

2 miejsce - II LO
Fot. WCz

3 miejsce - XII LO
Fot. WCz

4 miejsce - Zespół Szkół Energetycznych
Fot. WCz


Data publikacji: 04.12.2018 17:24
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne