Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











Gdańskie szkoły Mistrzami Województwa w Dwóch Ogniach Usportowionych

powitanie finalistów
Fot. P.W.

W dniach 15 i 16 lutego br. na gościnnym parkiecie Szkoły Podstawowej nr 27 w Gdańsku odbyły się finały wojewódzkie w  Dwóch Ogniach Usportowionych.

W czwartek pierwszego dnia zawodów sześć najlepszych zespołów dziewczęcych z województwa pomorskiego rozegrało swoje mecze o tytuł Mistrza Województwa. Kolejnego dnia w piątek sześć najlepszych zespołów chłopięcych z naszego województwa rozegrało swoje mecze.

Po rozlosowaniu w grupach eliminacyjnych zespoły rozegrały po dwa mecze, a końcowa klasyfikacja w grupach eliminacyjnych kwalifikowała do gry w rundzie finałowej o miejsca od pierwszego do piątego.

podczas walki o złoto
Fot. P.W.

tak cieszą się mistrzowie
Fot. P.W.

Wyniki meczy rozgrywek dziewcząt:

Grupa A – eliminacje

LP

Szkoła

1

2

3

PKT

Miejsce

1.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Kwidzynie

 

8:34

11:19

0

III

2.

Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

34:8

 

35:10

4

I

3.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie

19:11

10:35

 

2

II

Grupa B – eliminacje

LP

Szkoła

1

2

3

PKT

Miejsce

1.

Szkoła Podstawowa w Czarnem

 

25:12

23:17

4

I

2.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie

12:25

 

14:14

1

III

3.

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie

14:14

17:23

 

1

II

RUNDA FINAŁOWA

o 5 miejsce -      SP nr 4 w Kwidzynie      :      PSP w Czarnej Wodzie       10:16

o 3 miejsce -      SP nr 4 w Redzie              :      SP nr 10 w Tczewie              12:17

o 1 miejsce -      SP nr 27 w Gdańsku      :      SP w Czarnem                        29:17

Mistrzowie Województwa Pomorskiego - SP 27
Fot. P.W.

Kolejność Końcowa:

1.         Miejsce             Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

2.         Miejsce               Szkoła Podstawowa w Czarnem

3.         Miejsce               Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie

4.         Miejsce               Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie

5.         Miejsce               Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie

6.         Miejsce               Szkoła Podstawowa nr 4 w Kwidzynie

I zespół:                Bielewa Zofia, Ciechalska Julia, Jackowska Julia, Mirowska Julia, Nadziejowska Emilia, Olszewska Zuzanna, Ornowska Nel, Sprengel Lena, Szczepańska Matylda, Świniarska Kinga.

Trener:                   Patryk Zahaczewski

II zespół:              Czapla Klaudia, Czapla Nikola, Gołuńska Alicja, Kawałek Martyna, Matyjaszek Joanna, Mycyk Alicja, Olejnik Nikola, Pisula Karolina, Skrobińska Wiktoria, Szyszka Marianna.

Trener:                  Wioletta Szcepanik

III zespół:               Bochno Lena, Drewek Zuzanna, Meller Jagoda, Nabakowska Klaudia, Nowicka Wiktoria, Piotrowska Zuzanna, Stawicka Oliwia, Tomaszewska Kinga, Turzyńska Aleksandra, Wysokińska Agata. Trener:                 Paulina Resmerowska, P. Fabiach

 

 

Wyniki meczy rozgrywek chłopców:

Grupa A – eliminacje

 

LP

Szkoła

1

2

3

PKT

Miejsce

1.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sierakowicach

 

14:26

32:27

2

II

2.

Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku

26:14

 

28:23

4

I

3.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie

27:32

23:28

 

0

III

Grupa B – eliminacje

LP

Szkoła

1

2

3

PKT

Miejsce

1.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku

 

25:24

33:23

4

I

2.

Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie

24:25

 

27:20

2

II

3.

Szkoła Podstawowa w Studzienicach

23:33

20:27

 

0

III

      RUNDA FINAŁOWA

o 5 miejsce -                 SP nr 10 w Tczewie                                :         SP w Studzienicach                          22:18

o 3 miejsce -                 SP nr 1 w Sierakowicach                    :         SP nr 4 w Kwidzynie                         28:25

o 1 miejsce -                 SP nr 79 w Gdańsku                              :         SP nr 2 w Czersku                              20:18

Mistrzowie Województwa Pomorskiego - SP 79
Fot. P.W.

Kolejność Końcowa:

1.         Miejsce             Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku

2.         Miejsce               Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku

3.         Miejsce               Szkoła Podstawowa nr 1 w Sierakowicach

4.         Miejsce               Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie

5.         Miejsce               Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie

6.         Miejsce               Szkoła Podstawowa w Studzienicach

I zespół:                    Ambroziak Miłosz, Bąk Mateusz, Falkowski Filip, Gruca Szymon, Kaczkowski Bartosz, Kuras Kamil, Okraszewski Tomasz, Olech Mateusz, Radlak Maciej, Wąsikowski Mateusz.

Trener:  Michał Wojnowski

II zespół:                  Gradowski Jakub, Kiedrowski Dawid, Gajewski Oliwier, Kukliński Marcel, Linda Błażej, Linda Michał, Muzioł Marcel, Nieżurawski Hubert, Piekarski Nikodem, Pliszka Dawid, Pliszka Markus, Stosik Antoni.  Trener:  Piotr Fryca

III zespół:                 Bednarek Łukasz, Chrzanowski Michał, Dejk Miłosz, Domarus Bartek, Kotłowski Adam, Labuda Tymoteusz, Lejk Kacper, Marciński Kacper, Noybauer Filip, Wojda Cezary.

Trener:  Michał Woźnicki

 

 


Data publikacji: 21.02.2018 21:27
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne