Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyTerminy rejestracji do Igrzyska Dzieci

Szkoły, które chcą wziąć udział w rozgrywkach sztafet sprawnościowych klas II i III  i mini piłce ręcznej muszą zarejestrować się w systemie rejestracji szkół. Poniżej znajduja sie informacje dotyczace rejestracji do wymienionych dyscyplin sportowych.


MISTRZOSTWA GDAŃSKA IGRZYSK DZIECI W SZTAFETACH SPRAWNOŚCIOWYCH KL. II-III

Szkoły, które chcą wziąć udział w rozgrywkach sztafet sprawnościowych klas II i III muszą zarejestrować się w systemie rejestracji szkół do dnia 26.01.2018. do godz. 22.00. Szkoły nie zgłoszone w terminie nie będą mogły brać udziału w zawodach. Przypominamy, że sztafety sprawnościowe w systemie to „Gry i zabawy”.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informację o zawodach sztafet sprawnościowych bezpośrednio od koordynatora proszę o wysłanie wiadomości na e-mail: p.klimczakgokf@gmail.com


MISTRZOSTWA GDAŃSKA IGRZYSK DZIECI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ

Szkoły, które chcą wziąć udział w rozgrywkach mini piłki ręcznej muszą zarejestrować się w systemie rejestracji szkół do dnia 19.01.2018. do godz. 22.00. Szkoły nie zgłoszone w terminie nie będą mogły brać udziału w zawodach.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informację o zawodach mini piłki ręcznej bezpośrednio od koordynatora proszę o wysłanie wiadomości na e-mail: p.klimczakgokf@gmail.comData publikacji: 04.01.2018 12:34
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne