tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

Sukcesy zaspiańskich szkół podczas Mistrzostw Gdańska w drużynowym tenisie stołowym

drużyny na koniec turnieju

Szkoła Podstawowa nr 18 z Brzeźna gościła finalistów Mistrzostw Gdańska w ramach Igrzysk Dzieci. Na starcie turnieju stanęły sześć reprezentacji dziewcząt i 11 reprezentacji chłopców.

W początkowej fazie mecze rozgrywano w grupach. W dwóch w przypadku dziewcząt i 4 u chłopców.

jeden z pojedynków dziewcząt

W klasyfikacji dziewcząt po złoto sięgnęły dziewczęta z SP 92. Srebrne medale pojechały do SP 80, a brązowe krążki przypadły w udziale SP 79.

W rywalizacji chłopców najlepsza drużyną okazałą się SP 5, która w finale pokonała SP 92. Trzecie miejsce przypadło w udziale SP 48. Co warte podkreślenia wszystkie 3 szkoły mieszczą się na Zaspie.

Koniec zmagań, a więc czas na podsumowania i nagrody. Czołowe drużyny zostały uhonorowane przez dyrektor SP 18 p. A. Masalon pucharami, medalami i pamiątkowymi dyplomami