Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











Finał wojewódzki Drużynowych Biegów Przełajowych 25 kwietnia w Człuchowie

Do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 25.04.2017r. (wtorek) w Człuchowie awansują najlepsze zespoły szkolne dziewcząt i chłopców (6 osobowe) oraz najlepsze/si zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 w zawodach jeżeli ich drużyna nie awansowała.
Organizacja i koszty wyjazdu na finał wojewódzki po stronie zainteresowanych szkół.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GDAŃSKIEJ LICEALIADY DZIEWCZĄT W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

1 miejsce - Dagmara Groth XII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
2 miejsce - Magdalena Święcka V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
3 miejsce - Sylwia Bulczak XII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

1 miejsce – V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GDAŃSKIEJ LICEALIADY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

1 miejsce - Patryk Groth II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
2 miejsce - Mikołaj Jarzynka II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
3 miejsce - Szymon Grzybczyk XII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

1 miejsce – XII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GDAŃSKIEJ GIMNAZJADY DZIEWCZĄT W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

1 miejsce - Paulina Sławińska Gimnazjum nr 15 w Gdańsku
2 miejsce - Martyna Sumisławska Gimnazjum nr 33 w Gdańsku
3 miejsce - Kinga Kilian Gimnazjum nr 26 w Gdańsku

1 miejsce – Gimnazjum nr 26 w Gdańsku

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GDAŃSKIEJ GIMNAZJADY CHŁOPCÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

1 miejsce - Jan Kowalina Gimnazjum nr 26 w Gdańsku
2 miejsce – Jakub Staniak Gimnazjum nr 15 w Gdańsku
3 miejsce – Krzysztof Pietrzak Gimnazjum nr 15 w Gdańsku

1 miejsce – Gimnazjum nr 15 w Gdańsku

KLASYFIKACJA Drużynowych Biegów Przełajowych - dziewcząt Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

1 miejsce - Malwina Markowska (2006) - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku
2 miejsce - Wiktoria Kostecka (2006) - Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku
3 miejsce - Zuzanna Być (2006) - Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku

1 miejsce - Dominika Janicka (2005) - Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku
2 miejsce - Oliwia Wac (2004) - Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku
3 miejsce - Oliwia Musiał (2004) - Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku

KLASYFIKACJA Drużynowych Biegów Przełajowych - chłopców Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

1 miejsce - Mieszko Szlagowski (2006) Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku
2 miejsce - Nazari Kovalisbyn (2006) Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
3 miejsce - Dawid Glaza (2006) Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku

1 miejsce - Michał Łowicki (2004) Szkoła Podstawowa nr 75 w Gdańsku
2 miejsce - Przemysław Kinder (2004) - Szkoła Podstawowa nr 49 w Gdańsku
3 miejsce - Jan Lamparski (2004) Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 75 w Gdańsku


Data publikacji: 04.04.2017 12:53
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne