e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

OSS najlepsze w męskiej siatkówce. Dublet Ogólnokształcących Szkół Sportowych

pod siatką czasami było bardzo gorąco

Nadszedł czas na rozstrzygnięcia w męskiej piłce siatkowej na poziomie szkół ponadgimnazjalnych. Cztery najlepsze drużyny rozgrywały od kilku tygodni mecze o tytuł najlepszej gdańskiej drużyny. Walczono także  punkty do klasyfikacji generalnej tzw. Grand Prix.  Aby wyłonić najlepszy zespół rozgrywki toczono systemem „każdy z każdym”.

Gospodarzem ostatniej rundy rozgrywek zostało I Liceum Ogólnokształcące. Tak więc 23.03. 2017 r. stanęły naprzeciwko siebie reprezentacje następujących szkół: I LO, II LO, OSS, GLA. Do końca ważyły się losy poszczególnych drużyn i do końca nie wiadomo było kto jakie miejsce zajmie.

Najlepszą okazała się reprezentacja Ogólnokształcących Szkół Sportowych, która wyprzedziła w klasyfikacji zespół gospodarzy -  I Liceum Ogólnokształcącego. Brązowe medale wywalczyli zawodnicy II Liceum Ogólnokształcącego, a poza podium znalazła się reprezentacja Gdańskiego Liceum Autonomicznego.

Warto podkreślić i to kolejne złoto dla OSS po ubiegłotygodniowym triumfie dziewcząt z tej szkoły. Gratulacje!

Finaliści zostali uhonorowani pucharami i medalami, a także pamiątkowymi dyplomami

Wszystkim finalistom należą się gorące brawa. Do zobaczenia już w przyszłym roku szkolnym.