Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyZłote medalistki z OSS

Ostatnia runda Mistrzostw Gdańska w siatkówce dziewcząt przeprowadzona została w hali XX Liceum Ogólnokształcącego. W rundzie finałowej uczestniczyły cztery najlepsze reprezentacje szkół średnich wyłonione podczas wcześniejszych eliminacji grupowych. Na parkiecie przy Dobrowolskiego zameldowały się więc: V Liceum Ogólnokształcące, IX Liceum Ogólnokształcące, Ogólnokształcące Szkoły Sportowe i gospodarz turnieju – XX Liceum Ogólnokształcące. Do zakończenia rozgrywek pozostała tylko jedna runda tak więc każda z drużyn miała do zagrania tylko jedno spotkanie. W pierwszym meczu na przeciwko siebie stanęły reprezentacje XX i OSS. Po końcowym gwizdku na świetlnej tablicy widniał wynika 3:0 dla OSS. W drugim meczu gdzie grały V i IX lepsze okazały się reprezentantki z IX LO, które zwyciężyły w stosunku 3:0.

Ostatnia runda, a więc czas na podsumowania. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja OSSS, która wyprzedziła XX LO. Na trzeciej pozycji uplasowały się dziewczęta z IX LO, a na czwartym reprezentantki V LO.

Cała finałowa czwórka została uhonorowana przez dyr. B. Kondratiuk oraz przedstawiciela Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej – organizatora rozgrywek.

Do zobaczenia za rok!

Klasyfikacja finału:

1 miejsce - OSS
Fot. WCz

2 miejsce - XX LO
Fot. WCz

3 miejsce - IX LO
Fot. WCz

2 miejsce - V LO
Fot. WCz


Data publikacji: 21.03.2017 10:14
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne