tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE NA OTWARCIE SEZONU LEKKOATLETYCZNEGO

W dniach 28 i 29 marca br. (wtorek i środa) Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej organizuje Drużynowe Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców z gdańskich szkół.

UWAGA:  W tym roku Biegi odbedą sie w Parku im. Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie.

Uczestnictwo
Szkoły zarejestrowane w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) zobowiązane są dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego) w terminie do 27.03.2017 r.

- w zawodach startują reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewcząt i chłopców

- zespół szkolny składa się z 6 uczniów/uczennic (po jednym zespole w każdej kategorii)

Szkoły Ponadgimnazjalne: rocznik 1997 i młodsi
Szkoły Gimnazjalne: rocznik 2001 i młodsi
Szkoły Podstawowe: rocznik 2004-2005
Szkoły Podstawowe: rocznik 2006 i młodsi

Miejsce: Park Jana Pawła II w Gdańsku przy Al. Rzeczypospolitej (mapka w załączeniu)

DO POBRANIA:

Miejsce zbiórki (678.09 KB)

Trasy Biegów (681.92 KB)

Prognoza Pogody 28 i 29.03.2017 (317.67 KB)

Każda zawodniczka i kazdy zawodnik ma obowiązek posiadania indywidualnej karty startowej (o wymiarach 10x10 cm)
zawierającej czytelnie wpisane DUŻYMI DRIKOWANYMI LITERAMI IMIĘ, NAZWISKO ROK URODZENIA, NR SZKOŁY lub pieczątkę szkoły.

Dopuszcza się start w obuwiu z kolcami.

Suma miejsc na mecie zdobytych przez wszystkich członków zespołu decyduje o miejscu zespołu szkolnego w klasyfikacji drużynowej.

W końcowej punktacji drużynowej na wyższych miejscach klasyfikuje się kolejno zespoły szkolne, w których bieg ukończył pełen 6 osobowy zespół, a na dalszych miejscach najpierw drużyny, w których zawody ukończyło 5 zawodników, potem 4 itd….

Oddzielna klasyfikacja indywidualna w kategorii wiekowej oraz dla dziewcząt i chłopców.

Do finału wojewódzkiego awansuje najlepszy zespół szkolny (6 osób) oraz zawodniczki/zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 w zawodach jeżeli ich drużyna nie awansowała.