e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

Startowali najmłodsi czyli finał sztafet sprawnościowych

podczas jednej z konkurencji

Hala przy Szkole Podstawowej nr 27 ponownie zagościła najlepsze gdańskie drużyny. Tym razem gospodarze gościli finalistów sztafet sprawnościowych, a więc najmłodszych reprezentantów uczęszczających do II i III klas szkoły podstawowej. Na starcie pojawiły się nastepujące drużyny:SP 16, SP 39, SP 48, SP 27 (klasy II), SP 27, SP 79, SP 80, SP 81 (klasy III). Na każdą drużynę czekało tego dnia 5 konkurencji sprawnościowych mających wykazać, która z nich zdobedzie zaszczytne miano Mistrza Gdańska.

W kategorii klas II po złoto sięgnęli uczniowie SP 39. Srebrne krążki wywalczyła reprezentacja SP 16. Brązowe medale przypadły w udziale gospodarzom - SP 27. Na czwartym miejscu uplasowały się dzieci z SP 48

W kategorii klas III zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 81, która wyprzedziła drużynę SP 80. Na trzecim miejscu znaleźli się trzecioklasiści z SP 27, a czwarte przypadło w udziale SP 79.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk przedstaiwciela Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej pamiątkowe medale, puchary i dyplomy, a dodatkowo vouchery ufundowane przez Centrum U-7, uprawnające do skorzystania z torów bowlingowych fundatora.

Żagnaymy się z najmłodszymi uczestnikami. Do zobaczenia za rok!