Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyIntegracyjne spotkanie w GOKF

kiełbaska z rusztu to jest to
Fot. WCz

W zimowej aurze przebiegło spotkanie integracyjne dzieci ze szkół podstawowych zorganizowane przez Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej. Impreza w części na świeżym powietrzu nie odstraszyła zaproszonych gości. Co prawda temperatura na zewnątrz spadła poniżej zera, był to jednak jedyny negatywny czynnik tego dnia.

Za to ognisko, kiełbaski z rusztu i gorąca herbata, a także przyświecające z oddali słońce pozwoliły nacieszyć się tym zimowym spotkaniem. Dodatkową frajdą była przygrywająca muzyka, która umilała czas przy ognisku.

Kiedy już wszyscy najedli się i napili ruszyli do zabawy. A ponieważ leżący śnieg tylko czekał, aby lepić z niego śnieżne kule to też już za chwilę bitwa na śnieżki stała się faktem. Oczywiście nie obyło się też bez lepienia bałwana.

a razem zdecydowanie cieplej
Fot. WCz

To jednak nie wszystko. Na dalszą zabawę zaproszono przybyłych do sali gimnastycznej Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej. Tutaj uczestnicy zajęli się kreowaniem budowli. W szybkim tempie powstało parę zamków i korytarzy, do których za chwilę ochoczo wprowadzali się budowniczy.  Powodzeniem cieszyły się również maszyny do fitness. Co chwila znajdował się ochotnik , aby spróbować swoich sił.

I tak oto preludium do ferii z Gdańskim Ośrodkiem Kultury Fizycznej powoli dobiegło końca.

Zapraszamy do korzystania z feryjnej oferty Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej. Już od poniedziałku czekamy na was. Do zobaczenia.

chlebek też nie oparł się ognisku
Fot. WCz

czas na lepienie bałwana
Fot. WCz

w trakcie stawiania ścian
Fot. WCz

korytarz już gotowy
Fot. WCz

zwolennicy fitness
Fot. WCz


Data publikacji: 11.01.2017 22:11
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne