Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO w roku szkolnym 2015/2016

puchary
Fot. WCz

Niecodzienne spotkanie miało miejsce 7.11.2016 r. w Zespole Szkół Energetycznych. W obecności władz Gdańska dyrektor Gdańskiego Ośrodek Kultury Fizycznej przedstawił wyniki klasyfikacji szkół za rok szkolny 2015 - 2016. Podczas gali dyrektorzy najlepszych szkół, a także nauczyceile szczególnie zaangażowani przy przeprowadzaniu rozgrywek z rąk dyrektora Wydziału Rozwoju Społecznego p. Grzegorza Szczuki otrzymali wyróżnienia.

Wyniki poszczególnych rodzajów szkół

Mistrzostwa Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej     ( 68 szkół)

reprezentanci czołowych szkół w klasyfikacji szkół podstawowych
Fot. WCz

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

DYREKTOR

PUNKTY

1

Szkoła Podstawowa nr  12

IWONA      FURMAŃCZUK

453,5

2

Szkoła Podstawowa nr 85 (ZKPiG nr 2)

BARBARA    GWIZDAŁA

387,5

3

Szkoła Podstawowa nr 81

MARIOLA     CYRANEK

385,0

4

Szkoła Podstawowa nr 48 (ZKPiG nr 12)

MAŁGORZATA     KARAMARA

368,5

5

Szkoła Podstawowa nr 8

MARIA        RUDNICKA

318,5

6

Szkoła Podstawowa nr 80

MARZENA    SZTYGAR

308,5

Mistrzostwa Gdańskiej Gimnazjady  Młodzieży Szkolnej      ( 38 szkół)

reprezentanci czołowych szkół w klasyfikacji gimnazjów
Fot. WCz

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

DYREKTOR

PUNKTY

1

Gimnazjum nr 33         (ZSO nr 2)

 MARZENA            MAJEROWSKA

256,0

2

Gimnazjum nr 16         (ZKPiG nr 12)

 MAŁGORZATA     KARAMARA

207,5

3

Gdański Autonomiczne Gimnazjum

 AGATA            KOŻUSZEK

164,5

4

Gimnazjum nr 3           (ZSO nr 7)

 MARCIN        HINTZ

158,5

5

Gimnazjum nr 26

 LILIANA        GDOWSKA

149,0

6

Gimnazjum nr 18         (ZSO nr 8)

 AGNIESZKA  TOMASIK

142,5

Mistrzostwa Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej – Dziewcząt  ( 26 )

 

reprezentanci czołowych szkół w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych
Fot. WCz

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

DYREKTOR

PUNKTY

1

V Liceum Ogólnokształcące

ELŻBIETA        PISZCZEK

74,5

2

II Liceum Ogólnokształcące

WALDEMAR  NOCNY

65,5

3

XX Liceum Ogólnokształcące

BOŻENA         KONDRATIUK

57,5

4

Zespół Szkół Sportowych

i Ogólnokształcących

 IRENA            ADAMOWSKA

54,0

5

XV Liceum Ogólnokształcące

 EWA              SZYMSKA

49,5

6

VIII Liceum Ogólnokształcące

 ROMUALD   CICHOCKI

48,0

 

Mistrzostw Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej – Chłopców  ( 31 )

 

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

DYREKTOR

PUNKTY

1

II Liceum Ogólnokształcące

WALDEMAR    NOCNY

114,0

1

VIII Liceum Ogólnokształcące

ROMUALD       CICHOCKI

114,0

3

Zespół Szkół Energetycznych

IWONA             TARGOŃSKA

106,0

4

V Liceum Ogólnokształcące

ELŻBIETA          PISZCZEK

100,0

5

XX Liceum Ogólnokształcące

BOŻENA           KONDRATIUK

94,5

6

Zespół Szkół Sportowych

i Ogólnokształcących

IRENA            ADAMOWSKA

76,0


WYRÓŻNIENIA DLA DYREKTORÓW I NAUCZYCIELI GDAŃSKICH SZKÓŁ

ORAZ KOORDYNATORÓW PROWADZĄCYCH ROZGRYWKI

za życzliwość, pomoc i wsparcie przy organizacji imprez sportowych

 

wyróżnienia dla dyrektorów i nauczycieli gdańskich szkół
Fot. WCz

1.         Michał Zapolski–Downar – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 79
2.         Sławomir Stankiewicz    - Szk. Podst. nr 79    koordynator rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkol.
3.         Krzysztof  Żółtak              - Szk. Podst. nr 8      koordynator rozgrywek Gimnazjady
4.         Stefan Gierwatowski       - Ogólnokształcące Szkoły Sportowe    koordynator rozgrywek Licealiady
5.         Dariusz Patalan                - Szkoła Podstawowa nr 12
6.         Piotr Ludwichowski         - Szkoła Podstawowa nr 81
7.         Leokadia Prokop              - Zespół Szkół Morskich
8.         Dariusz Zielke                    - Zespół Szkół Morskich
9.         Elżbieta Kuchta                - XX Liceum Ogólnokształcące
10.      Jaromir Pyrek                    - XX Liceum Ogólnokształcące
11.      Krzysztof Rogalski                       - Zespół Szkół Energetycznych
12.      Rafał Śnieżko                    - XV Liceum Ogólnokształcące
13.      Grzegorz Wróbel             - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 
14.      Adam Miller                       - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7
15.      Agnieszka Truszyńska    - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
16.      Piotr Zelent                        - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10
17.      Anna Czekień                    - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6
18.      Pawł Kramek                     - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12
19.      Jakub Wach                                  - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12
20.      Anna Wesołowska          - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 13
21.      Agnieszka Golemska       - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21
22.      Jolanta Kazanowska       - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 20


Data publikacji: 07.12.2016 23:40
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne