Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyZłoto w finale piłki ręcznej dla XII LO

ostra walka na parkiecie
Fot. WCz

Ostatniego dnia listopada w Miejskiej Hali przy ulicy Kołobrzeskiej najlepsze drużyny szkół ponadgimnazjalnych rozegrały finałowy turniej o Mistrzostwo Gdańska w piłce ręcznej chłopców.

Po wcześniejszych eliminacjach, najpierw w grupach, a później w systemie pucharowym do walki o tytuł mistrza stanęły cztery reprezentacje: XV Liceum, IX Liceum, XII Liceum, Zespół Szkół Energetycznych. W finałowym turnieju grano każdy z każdym z zaliczeniem wcześniejszych meczy.Najlepszą drużyną turnieju a zarazem Mistrzem Gdańska zostali uczniowie XII Liceum Ogólnokształcącego, którzy wyprzedzili drużynę Zespołu Szkół Energetycznych. Trzecią pozycję zajęli chłopcy z IX Liceum Ogólnokształcącego, a czwarte przypadło w udziale XV Liceum.

najlepsze drużyny podczas akcji
Fot. WCz

Pomimo, że na parkiecie w każdym meczu walczono zaciekle to nie przeszkodziło to , aby po zakończonych rozgrywkach uścisnąć dłoń przeciwnika i wspólnie stanąć do pamiątkowego zdjęcia. Cała finałowa „czwórka” została uhonorowana medalami i dyplomami, a także pamiątkowymi dyplomami.

1 miejsce - XII LO
Fot. WCz

2 miejsce - Zespół Szkół Energetycznych
Fot. WCz

3 miejsce - IX LO
Fot. WCz

4 miejsce XV LO

uczestnicy turnieju finałowego
Fot. WCz

 


Data publikacji: 01.12.2016 14:16
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne