e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

Tenisiści stołowy powalczyli o medale

finaliści w kategorii gimnazjów

Przez dwa dni (21 i 22 listopada) w Hali przy ul. Krasickiego młodzi tenissiści stołowi szkół podstawowych i gimnazjów toczyli bój o miano Mistrza gdańska w drużynowym tenisie stołowym. Pierwszego dnia na parkiet Zespółu Szkół Ogólnokształcących nr 10 - gospodarza imprezy, wyszły drużyny gimnazjalistów. Systemem "każdy z każdym" w jednym czasie grano w kategorii dziewcząt i chłopców. Złote medale w obu kategoriach powędrowały do Gimnazjum 18. Drugie miejsce w kategorii dziewczat zajęły uczennice Gimnajzum 20, a trzecie Gimnazjum 8. W kategorii chłopców na drugie miejsce wskoczyli uczniowie Gimnazjum Gedanensis,  a trzecie przypadło w udziale drużynie Gimnajzum 20.

gra singlowa w kategorii dziewcząt

Drugiego dnia do rozgrywek przystąpiły drużyny szkół podstawowych. Tutaj wzorem starszych kolegów i koleżanek grano systemem "każdy z każdym" w kategorii dziewcząt i chłopców. Tym razem najlepszą druzyna w kategorii dziewcząt została II SPołeczna Szkoła Podstawowa STO. Na drugim miejscu znalazły się dziewczęta z SP 80, a na trzecim z SP 79. W kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie z SP-50 wyprzedzając SP 42 i Gedanensis

Najlepszą szóstkę w każdej kategorii uhonorowano pamiątkowymi dyplomami, a pierwsze 4 zespoły z rok dyrektora szkoły otrzymały puchary i medale.