Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyWalczyli unihokeiści szkół średnich

w trakcie meczu dziewcząt
Fot. WCz

Kolejny dzień sportowych zmagań w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2. Po wczorajszych finałach badmintona dziś do hali sportowej przy ul. Wodnika wyszli unihokeiści. Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej zaplanował na dzisiejszy dzień Finały Gdańska w Unihokeju dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Impreza ta nie jest co prawda zaliczana do punktacji Grand Prix ale i tak spotkała się z zainteresowaniem gdańskich szkół.

Na parkiet wyszły najpierw dziewczęta, które w systemie "każdy z każdym" wyłoniły najlepsza drużynę. Pierwsze miejsce zajęły gospodynie - XXIV LO, a więc Osowa. Za nimi uplasowała się drużyna V LO z Oliwy, a trzecie miejsce przypadło w udziale VIII LO.

Po zakończeniu rozgrywek dziewcząt weszli na boisko kibicujący dotąd swoim koleżankom chłopcy. Również w tej kategorii toczono rozgrywki w systemie „każdy z każdym”. Dość szybko okazało się, że pierwsze miejsce zarezerwowane jest dla drużyny Gdańskiego Liceum Autonomicznego. Gospodarzom tym razem nie pomogły ściany, tak więc drugie miejsce przypadło w udziale chłopcom z XXIV LO. Srebro pozostaje zatem w Osowie. Nieco gorsi od swych koleżanek byli zawodnicy V LO, którzy zajęli najniższe miejsce na podium.

Po zakończeniu rozgrywek najlepsze drużyny uhonorowano pucharami i medalami, a także wręczono im pamiątkowe dyplomy.  Najlepsze drużyny stanęły także razem do wspólnego zdjęcia.

podczas dekoracji najlepszych
Fot. WCz

gorąco pod bramka XXIV LO
Fot. WCz

tym razem XXIV LO w natarciu
Fot. WCz

zwycięzcy - Gdańskie Liceum Autonomiczne
Fot. WCz

mistrzynie podczas dekoracji
Fot. WCz


Data publikacji: 10.11.2016 18:20
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne