Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyBadminton pod dyktando Szkoły Podstawowej nr 8

8 listopada 2016 r. to w kalendarzu rozgrywek międzyszkolnych koordynowanych przez Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej Finał Gdańska w Drużynowym Badmintonie Chłopców. Impreza ta rozegrana w Szkole Podstawowej nr 88 zgromadziła najlepsze gdańskie drużyny chłopców. Po finałach dziewcząt były to kolejne zawody rozgrywane na terenie SP 88. Grano systemem „każdy z każdym”.

Tym razem zawody prowadzone były pod dyktando drużyny z SP 8, która odprawiała z kwitkiem kolejne drużyny. O drugie miejsce do końca walczyły drużyny z SP STO, Pozytywnej i SP 88. Na 2 miejscu znaleźli się chłopcy z Pozytywnej Szkoły Podstawowej. Chłopcy grali w składzie: Jerzy Górecki, Michał Szeptuch.Najlepszą drużyną okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej  nr 8 w składzie: Patryk Kowiel, Kacper Noch, Igor Skolimowski - opiekun Piotr Czajkowski. 3 miejsce zajęli zawodnicy z III Społecznej Szkoły Podstawowej  STO w składzie: Jan Gołębiewski, Paweł Gronberski, Michał Haś - opiekun Paweł Czajkowski. 4 miejsce przypadało w udziale drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 88 – gospodarza turnieju finałowego. Drużyna wystąpiła w składzie: Kacper Górny, Amadeusz Nadolski. Opiekunem drużyny jest Krzysztof Dzwonkowski

w trakcie meczu
Fot. P.W.

Wreszcie nadszedł miły moment. Dyrektor szkoły p. Sławomira Suska w asyście przedstawicieli Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej - koordynatora turnieju, wręczyła najlepszym drużynom puchary, medale, a także pamiątkowe dyplomy. Gospodarzom dziękujemy za sprawne przeprowadzenie dwudniowego turnieju, a zawodnikom gratulujemy osiągniętych sukcesów. Do zobaczenia w przyszłym roku.

nagrodzeni
Fot. P.W.

1 miejsce - SP 8
Fot. P.W.

2 miejsce - Pozytywna SP
Fot. P.W.

3 miejsce - III SSP STO
Fot. P.W.

4 miejsce - SP 88
Fot. P.W.

 

 

 

 


Data publikacji: 09.11.2016 09:10
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne