Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyW badmintonie dziewcząt najlepsze III STO

nie odpuszczano do ostatniej lotki
Fot. WCz

7 listopada 2016 r. W Szkole Podstawowej nr 88 rozegrano finały drużynowego badmintona w kategorii dziewcząt. Grano systemem każdy z każdym, co nie tylko dawało pole do popisu zawodniczkom, ale i dzielnie spisującym się sędziom - uczniom Szkoły Podstawowej nr 88. Każdy pojedynek miał swoja dramaturgię i do dkońca nie wiadomo było kto wygra. rozstrzygały ostatnie pojedynki.

pamiątkowe zdjęcie
Fot. WCz

Najlepszyą drużyną okazały się dziewczęta z III Społecznej Szkoły Podstawowej STO w składzie: Kosmowska Maja, Kotłowska Natalia, Sondej Magdalena - opiekun Paweł Czajkowski.

2 miejsce zajęły zawodniczki z SP - 8 w składzie: Graczyk Alicja, Jankowska Alicja, Kluba Zuzanna - opiekun Małgorzata Kaszkiewicz.

3 miejsce przypadło w udziale uczennicom gospodarza turnieju - SP - 88. Dziewczeta grały w składzie: Florczyk Patrycja, Szawaj Wiktoria - opiekun Ewa Krzemińska - Jurczenia.

Na koniec dyrektor szkoły p. Sławomira Suska w asyście przedstawicieli Gdańskiego Osrodka Kultury fizycznej - koordynatora turnieju, wręczyła najlepszym drużynom puchary, medale , a także pamiątkowe dyplomy. Jeszcze wspólne zdjęcie i kolejny finał przeszedł do historii.

1 miejsce - Szkoła Podstawowa III STO
Fot. WCz

2 miejsce - SP 8
Fot. WCz

3 miejsce - SP 88
Fot. WCz


Data publikacji: 08.11.2016 10:29
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne