Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











Finały Mistrzostw Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt za nami

12 października 2016 r w Parku im. Ronalda Reagana odbyły się finały sztafetowych biegów przełajowych w ramach Mistrzostw Gdańska. Tego dnia startowały dziewczęta z trzech grup wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych. W poszczególnych kategoriach najlepsze drużyny to kolejno: Szkoła Podstawowa nr 80, Gimnazjum 33,  XII Liceum Ogólnokształcące.

Po każdej konkurencji najlepsze 4 drużyny zostały udekorowane pucharami, medalami i pamiątkowymi dyplomami przez przedstawiciela Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej – organizatora zawodów.

 Wszystkim zawodniczkom, a szczególnie tym ze zwycięskich drużyn serdecznie gratulujemy.

Najlepsze "szóstki"  w poszczególnych kategoriach wiekowych

Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa nr 80
  2. Szkoła Podstawowa nr 19
  3. Szkoła Podstawowa nr 85
  4. Szkoła Podstawowa nr 47
  5. Szkoła Podstawowa nr 2
  6. Szkoła Podstawowa nr 48

1 miejsce w klasyfikacji SP - Szkoła Podstawowa nr 80
Fot. WCz

Gimnazja:

 

  1. Gimnazjum 33
  2. Gimnazjum 15
  3. Gimnazjum26
  4. Gimnazjum 16
  5. Gimnazjum 24
  6. Gimnazjum 7

 

1 miejsce w klasyfikacji gimnazjów - Gimnazjum 33
Fot. WCz

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. XII Liceum Ogólnokształcące
  2. V Liceum Ogólnokształcące
  3. II Liceum Ogólnokształcące
  4. Liceum Ogólnokształcące Mundurowe „Spartakus”
  5. VIII Liceum Ogólnokształcące
  6. Szkoły Ekonomiczno Handlowe

1 miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych - XII Liceum Ogólnokształcące
Fot. WCz
 

Wyniki (składy według oficjalnych zgłoszeń)

 

Szkoły ponadgimnazjalne

 

  1. XII LO: Natalia Bulczak, Sylwia Bulczak, Antonina Dajda, Dagmara Groth, Natalia Huniewicz, Alicja Jakimowicz, Adrianna Littwin, Anna Michniewicz, Angelika Stencel, Katerina Thomaidou, Klaudia Wachler, Catherine Warminsky.
  1. V LO: Zuzanna Bejm, Karolina Buchnowska, Joanna Dardzińska, Aleksandra Dudij, Sophie Greig, Klaudia Lewandowska, Agnieszka Łuczkowska, Magdalena Nogaj-Brzeska, Kalina Posańska, Michalina Radecka, Zuzanna Suchcicka, Magdalena Święcka, Karolina Zamarripa.
  1. II LO: Joanna Boneczko, Aleksandra Gałka, Alicja Glajch, Sandra Hoffman, Dominika Karpińska, Dominika Kozdroń, Zuzanna Marczak, Katarzyna Tomaszewska, Anna Treder, Agnieszka Witkowska, Kinga Władzińska, Gabriela Zemlis.

 

Szkoły podstawowe

 

  1. SP 80: Zuzia Być, Natalia Kuncewicz, Dominika Midura, Dominika Nasiadka, Anna Pettke, Ala Plitz, Zofia Rogożyńska, Hanna Rzepka, Lilianna Wylandowska, Julia Zambrzycka.
  1. SP 19: Valeria Chebotar, Marysia Kot, Dominika Krawczyk, Amelia Ludka, Dominika Niewiadomska, Amelia Nogieć, Julia Okuniewska, Natalia Wasilewska, Natalia Włodarczyk, Emilia Wysocka.
  2. SP 85: Justyna Augustynowicz, Oliwia Bil, Weronika Bogusz, Laura Cruba, Martyna Łachowska, Oliwia Musiał, Barbara Sarna, Marta Skrzyńska, Natalia Sobolewska, Nina Szadziewicz, Anna Wiśniewska.

 

Gimnazja

 

  1. Gimnazjum nr 33: Aleksandra Adrianowska, Martyna Bieszk, Maja Branicka, Zuzanna Figel, Małgorzata Lipińska, Weronika Łosowska, Klara Mital, Weronika Radoń, Kamila Rychert, Agata Sidorkiewicz, Julia Siewierska, Maja Stolarska, Martyna Sumisławska, Aleksandra Szypryt, Alicja Taczalska, Julia Sumińska.
  1. Gimnazjum nr 15: Nicola Granica, Joanna Hildebrand, Valentyna Iakovenko, Weronika Kopacka, Natalia Kozłowska, Amelia Kubala, Patrycja Majewska, Paulina Sławińska, Amelia Stenzel, Julia Trojan, Klaudia Trzópek, Paulina Wesserling.
  1. Gimnazjum nr 26: Anna Czepli, Aleksandra Dobrowolska, Olga Gnerowicz, Oliwia Grucel, Kina Kilian, Klaudia Labuda, Wiktoria Makowska, Paulina Mattik, Liwia Sobczak, Karolina Wołoszyn. Labuda, Wiktoria Makowska, Paulina Mattik, Liwia Sobczak, Karolina Wołoszyn

Data publikacji: 13.10.2016 00:37
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne