Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyWAKACJE 2016 - w ZKPiG nr 7 nie ma nudy

wakacje z GOKF
Fot. GOKF

W siedmiu placówkach oświatowych znajdujących się w różnych dzielnicach na terenie miasta trwa akcja WAKACJE 2016 . W każdej z placówek codziennie w godzinach 9.00-15.00 odbywają się zajęcia prowadzone przez nauczycieli Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej, który jest organizatorem akcji letniej. 

budowa ukończona
Fot. GOKF

ulubiona dyscyplina
Fot. GOKF

Tym razem odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 77 na gdańskiej Żabiance. Tutaj do dyspozycji dzieci mamy: boisko do piłki nożnej i koszykówki, salę gimnastyczną, siłownię, świetlicę i plac zabaw.

zmęczeni ale zadowoleni
Fot. GOKF

w Hewelianum
Fot. GOKF

Oprócz zajęć prowadzonych na terenie szkoły organizowane są także wyjścia. Nauczyciele Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej dbają o to, aby dzieci miały możliwość skorzystać z ciekawych imprez organizowanych w Gdańsku podczas wakacji. Ciekawym doświadczeniem dla uczestników było wyjście do Hewelianum, gdzie w przystępny sposób pokazywano im zagadnienia otaczającego świata. W kinie „Helios” dzieci wesoło spędziły czas oglądając film „Szajbus i Pingwiny”. Korzystając ze słonecznej pogody uczestnicy spędzali czas na jelitkowskiej plaży nie tylko wystawiając się na słońce, ale przede wszystkim aktywnie spędzając czas nad wodą.

a po zwiedzaniu odpoczynek
Fot. GOKF

i wspólna fotka
Fot. GOKF

woda i słońce to jest to
Fot. GOKF

tutaj też budowa
Fot. GOKF

czekając na seans
Fot. GOKF

 


Data publikacji: 16.08.2016 11:02
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne