Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyXI Rodzinny Bieg Gdańszczan przeszedł do historii

W sobotę na Targu Węglowym już po raz jedenasty razem z liczną częścią Gdańszczan na sportowo obchodziliśmy Święto Miasta. Bieg Rodzinny na dystansie 2 km zorganizowany był w formule run for fun. Trasa Biegu została przebiegała malowniczymi ulicami GDAŃSKIEJ STARÓWKI.  

uczestnicy na ulicy Tkackiej
Fot. WCz

biegali starzy i młodzi
Fot. WCz

Tradycyjnie przed biegiem odbyła się wspólna rozgrzewka. Poprowadziła ją instruktorka, mistrzyni świata w fitness sportowym Aleksandra Kobielak. Scenę podczas tegorocznego Biegu opanowały zespoły cheerleaders z Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej. Całość poprowadził redaktor Radia Gdańsk Włodzimierz

rozgrzewkę poprowadziła Aleksandra Kobielak, a nad całością czuwał Włodzimierz Machnikowski
Fot. WCz

Machnikowski. Biegły całe rodziny, młodzi i nieco starsi, pojedynczo i w zorganizowanych grupach, ci dla których liczyło się zwycięstwo i ci dla których liczył się sam udział. W tej edycji w imprezie wzięło udział blisko 1,5 tysiąca uczestników.

i nareszcie ruszyli
Fot. P.W.

na mecie na każdego uczestnika czekał medal
Fot. WCz

Dla wszystkich, którzy zameldowali się na mecie czekały okolicznościowe medale. Najstarszy (86 lat) i najmłodszy (4 miesiące) uczestnik otrzymali kupony podarunkowe do wykorzystania w sklepach DECATHLON. Ponadto każdy kto zapisał się do biegu otrzymał kosmetyki ufundowane przez firmę Ziaja. Na wielu uczestników czekały liczne i cenne nagrody.

nagroda dla najmłodszego uczestnika
Fot. WCz

Wśród nagród można było otrzymać: Wartościowe Karty podarunkowe do sklepu Decathlon, Badania profilaktyczne Aktywni plus,  zaproszenia do Centrum MK Bowling Loopy’s World oraz wiele pakietów sponsorskich. Dla najliczniej reprezentowanej organizacji zostanie przekazany bon finansowy o wartości 2000zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. Wszystkim uczestnikom i laureatom nagród składamy gratulacje, a sponsorom, bez których nie byłoby tych wartościowych nagród: GORĄCE PODZIĘKOWANIA!

biegały pary
Fot. WCz

biegały całe rodziny
Fot. WCz

W tegorocznej edycji sponsorami Rodzinnego Biegu Gdańszczan byli:
Centrum Galeria Bałtycka, FIRMA ZIAJA SPONSORZY GŁÓWNI. Ponadto imprezę wsparli:
DECATHLON, PHU PORTAL, SWISSMED, NADLEŚNICTWO GDAŃSK, GT SPORT, LOOPYS WORLD, Centrum U7 , ART.-POL, PIEKARNIA CUKIERNIA - ANDRZEJ SZYDŁOWSKI.
PATRONI MEDIALNI: TWOJA GAZETA, DZIENNIK BAŁTYCKI, TRÓJMIASTO.PL, RADIO GDAŃSK, TVP GDAŃSK.

imprezę wspomogli wychowankowie GOKF
Fot. WCz

niektórzy korzystali z pomocy innych
Fot. WCz


Data publikacji: 31.05.2016 09:30
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne