tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

Rozstrzygnięcia W Finałach Piłki Koszykowej

W tygodniu poprzedzającym majówkę zakończono rywalizację piłki koszykowej w trzech kategoriach. Dziewcząt i chłopców na poziomie szkół podstawowych oraz chłopców na poziomie gimnazjalnym. Gospodarzami poszczególnych Finałów Mistrzostw Gdańska byli kolejno: Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum 27

walka do końca o kazdy centymetr

pod koszem też nie odpuszczano

Wśród dziewczęcych drużyn na poziomie szkół podstawowych najlepszą okazała się drużyna gospodarza – Szkoła Podstawowa nr 8. Drugie były ich koleżanki z SP-46. Na trzecim miejscu znalazły się dziewczęta z SP-12, a na czwartym drużyna SP-48

1. Szkoła Podstawowa nr 8

2. Szkoła Podstawowa nr 46

3. Szkoła Podstawowa nr 12

W kategorii chłopców najlepszą okazała się drużyna Szkoły Podstawowej im. Św. Jana De La Salle. Drugie miejsce zajęli gospodarze ze Szkoły Podstawowej nr 1, trzecie zawodnicy z SP-48, a na czwartym miejscu uplasowali się uczniowie z SP-38.

1. Szkoła Podstawowa im. Jana de la Salle

2. Szkoła Podstawowa nr 1

3. Szkoła Podstawowa nr 48

Z kolei w kategorii szkół gimnazjalnych najlepsza okazała się drużyna  z Gimnazjum Św. Jana De La Salle. Kolejne miejsca zajęli: 2. Gimnazjum 15, 3. Gimnazjum 28, 4. Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum

1. Gimnazjum im. Jana de la Salle

2. Gimnazjum nr 15

3. Gimnazjum nr 28

4. Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum

Jak zwykle na koniec wszystkich uczestników udekorowano pamiątkowymi dyplomami, medalami i pucharami.  Wszystkim , a szczególnie zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Do zobaczenia już za rok!