Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











Finał Mistrzostw Gdańska w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

Finał Indywidualnych Biegów Przełajowych dziewcząt i chłopców Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady

Miejsce: Nadmorski Park im. Ronalda Reagana

Termin: 06.04. 2016 r. (środa)

Do pobrania:mapka terenu z oznaczona trasą (241.47 KB)

 

Program minutowy

Weryfikacja zawodniczek i zawodników 15 minut przed każdym obejściem trasy

 

• 9:00 - obejście trasy - chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne
• 9:15 - start do biegu chłopców (licencje) PG

• 9:20 - start do biegu chłopców (bez licencji) PG


• 9:35 - obejście trasy - dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne
• 9:50 - start do biegu dziewcząt (licencje) PG
• 10:00 - start do biegu dziewcząt (bez licencji) PG


• 10:30 - obejście trasy - chłopcy Szkoły Podstawowe
• 10:45 - start do biegu chłopców (licencje) SP
• 10:55 - start do biegu chłopców (bez licencji) SP


• 11:10 - obejście trasy - dziewczęta Szkoły podstawowe 
• 11:25 - start do biegu dziewcząt (licencje) SP
• 11:35 - start do biegu dziewcząt (bez licencji) SP


• 11:50 - obejście trasy - chłopcy Gimnazja
• 12:05 - start do biegu chłopców (licencje) G
• 12:15 - start do biegu chłopców (bez licencji) G


• 12:30 - obejście trasy - dziewczęta Gimnazja
• 12:45 - start do biegu dziewcząt (licencje) G

• 12:55 - start do biegu dziewcząt (bez licencji) G

podczas biegu chłopców
Fot. WCz

31 marca w Parku im. "Ronalda Reagana" przeprowadzone zostały eliminacje do Finałów Mistrzostw Gdańska w Biegach Przełajowych Dziewczat i Chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do finału awansowało po 15 zawodników z każdego biegu. Czołowe 15 każdego biegu awansujące do finału znajdują się w tabelach poniżej. 

finisz dziewcząt
Fot. WCz


Eliminacje Gdańskiej Gimnazjady (Z LICENCJĄ)

W Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Seria 12.15

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

KILIAN KINGA

13

2.

SŁAWIŃSKA PAULINA

15

3.

HILDEBRAND JOANNA

15

4.

WOJDYGA ANNA

13

5.

GRANICKA NICOLA

15

6.

ZIÓŁKOWSKA KAMILA

15

7.

KUROWSKA JULIA

15

8.

FILIPOWICZ URSZULA

III STO

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Eliminacje Gdańskiej Gimnazjady (Z LICENCJĄ)

W Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców

Seria 12.15

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

TANAŚ PATRYK

15

2.

STANIAK JAKUB

15

3.

OLSZAK JAKUB

15

4.

PIETRZAK KRZYSZTOF

15

5.

WĘSIERSKI BARTOSZ

15

6.

DĄBROWSKI KRZYSZTOF

48

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.


Eliminacje Gdańskiej Gimnazjady

W Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Seria 11.30

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

ZAPOROWICZ MARTA

16

2.

SALNIK AGATA

16

3.

GRUCEL OLIWIA

48

4.

CIEKAŃSKA WIKTORIA

28

5.

MARZEC DOROTA

16

6.

CHANDUSZKO KAROLINA

48

7.

ŁAGOWNIK ALICJA

28

8.

SADŁO NIKOLA

16

9.

KRAWCZYŃSKA MARTA

7

10.

GIZA JULIA

28

11.

SULIMA ZUZANNA

20

12.

NURSKA MAJA

20

13.

SZUNEJKO WIKTORIA

7

14.

PASŁAWSKA ROKSANA

7

15.

KOŁODZIEJSKA ALEKSANDRA

28

Seria 12.00

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

PETSCH RÓŻA

12

2.

LESZKOWSKA DAGMARA

2

3.

STACHOWSKA ZUZANNA

2

4.

GRĘDA MONIKA

13

5.

ZIÓŁKOWSKA NATALIA

26

6.

ROZWADOWSKA AMELIA

13

7.

GÓRECKA WIKTORIA

13

8.

GZYL KLARA

STO III

9.

DOBROWOLSKA ALEKSANDRA

26

10.

ROSŁON MARIKA

13

11.

SZULC KATARZYNA

STO III

12.

GÓRECKA KAMILA

13

13.

SZUBIEŃ WIKTORIA

2

14.

BINEK WERONIKA

2

15.

SIPAWICZ PAULINA

2

16.

SZCZUKOWSKA ALEKSANDRA

12

Seria 12.30

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

SUMISŁAWSKA MARTYNA

33

2.

HANNAH CALVO

GAG

3.

WERC BARBARA

33

4.

WIŚNIEWSKA KALINA

GAG

5.

RADOŃ WERONIKA

33

6.

ADRIANOWSKA ALEKSANDRA

33

7.

TURSKA MATYLDA

33

8.

MRÓZ KAMILA

8

9.

SIDORKIEWICZ AGATA

33

10.

PASAŃSKA KAMILA

33

11.

FOBKE JOANNA

GEDANESIS

12.

GUZEK MAGDALENA

GAG

13.

DARGIEWICZ EWA

GAG

14.

GIEC JULIA

8

15.

DYBUK MAJA

GAG

Eliminacje Gdańskiej Gimnazjady

W Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców

Seria 11.45

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Broda Filip

16

2.

Marczak Czesław

16

3.

Jędrzejczak Maciej

16

4.

Dudij Antoni

16

5.

Gaczoł Krystian

16

6.

Reiter Bartosz

31

7.

Faruga Szymon

48

8.

Łaszyn Bogdan

48

9.

Wojsław Bartosz

7

10.

Baranowski Artur

31

11.

Wawrzyniak Robert

28

12.

Świstulski Adam

II STO

13.

Średnicki Rafał

7

14.

Golisowicz Piotr

24

15.

Buzman Patryk

1

Seria 12.15

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Kowalina Jan

26

2.

Kutnik Krystian

21

3.

Mazurek Krzysztof

13

4.

Mayuk Iwan

27

5.

Ustimiuk Kacper

III STO

6.

Szary Maciej

12

7.

Narloch Sebastian

12

8.

Górczyński Wiktor

26

9.

Brzezicki Jakub

34

10.

Sikorski Marcin

27

11.

Arabski Kacper

27

12.

Wróbel Michał

2

13.

Raczkowski Juliusz

2

14.

Bartoszuk Maciej

IIISTO

15.

Roman Przemysław

26

Seria 12.15

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Szulc Hubert

33

2.

Pozorski Grzegorz

33

3.

Dunajski Michał

33

4.

Drabiński Antek

33

5.

Rybka Mateusz

3

6.

Fobke Piotr

GEDANESIS

7.

Możerowski Patryk

29

8.

Szymkowiak Dawid

29

9.

Guzek Paweł

GAG

10.

Grzybowski Piotr

33

11.

Iwan Maciej

GAG

12.

Woźniak Krystian

29

13.

Dajnowicz Marcin

3

14.

Bakiera Mateusz

GEDANESIS

15.

Piwor Kacper

8

Szczegółowe wyniki eliminacji gimnazjów


Eliminacje Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Seria 9.15

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

ZAMBRZYCKA JULIA

80

2.

KOPACZ AGATA

49

3.

SITARZ JULIA

55

4.

GRULDAS BARBARA

44

5.

WESOŁOWSKA OLIWIA

79

6.

ĆWIKLIŃSKA WIKTORIA

49

7.

PENAR NINA

79

8.

RZEPKA HANNA

80

9.

KAWLEWSKA AMELIA

80

10.

PETTKE ANNA

80

11.

SZLENDAK MARTA

79

12.

ZAREMBSKA AMELIA

20

13.

WOŹNIAK KAROLINA

20

14.

FRANKOWSKA KLAUDIA

55

15.

HERSZTEK WIKTORIA

49

Seria 9.45

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

MISAN MARIA

35

2.

CHOLEWA AGATA

8

3.

MORAWSKA AGATA

75

4.

GDANIEC OLIWIA

8

5.

ŻYDZIS MARTYNA

8

6.

KWAŚNIEWSKA WERONIKA

TEV

7.

ZDEBSKA DARIA

8

8.

KUBALA AMELIA

75

9.

PRZYSZLAK ANNA

75

10.

ROMANIK ALEKSANDRA

TEV

11.

GUMKOWSKA ALICJA

18

12.

ŚWIERKOWSKA IGA

8

13.

MARKOWSKA INGA

18

14.

SMOROŃ NADIA

75

15.

CZERWIŃSKA MARTA

16

Seria 10.15

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

FIGIEL ZUZANNA

82

2.

BIL OLIWIA

85

3.

JANICKA DOMINIKA

81

4.

JANISZEK WERONIKA

55

5.

WAC OLIWIA

81

6.

ZAŁĘSKA DANUTA

85

7.

SARNA BARBARA

85

8.

ROSS KORNELIA

59

9.

BLACHOWSKA JULIA

81

10.

KOWALCZYK EWELINA

81

11.

SKRZYŃSKA MARTA

85

12.

DROPIEWSKA WIKTORIA

27

13.

STEPNOWSKA WERONIKA

1

14.

PERGOŁ ALICJA

81

15.

WOŁOSZYN KARINA

50

Seria 10.45

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

ŚWINIARSKA KATARZYNA

48

2.

LATOSZEWSKA OLIWIA

42

3.

MARKOWSKA MARTA

2

4.

GIZA OLGA

2

5.

TERECH PATRYCJA

48

6.

WALASEK MAJA

12

7.

LEMKE ZUZANNA

48

8.

WITKOWSKA ANNA

19

9.

MALINOWSKA JULIA

12

10.

KŁOS SARA

2

11.

LUDKA AMELIA

19

12.

BACHÓRZ MELANIA

12

13.

TUSZYŃSKA DOMINIKA

42

14.

KNYCHAWSKA WIKTORIA

7

15.

KOWALSKA ALICJA

7

Eliminacje Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców

Seria 9.30

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

KINDER PRZEMYSŁAW

49

2.

ZDANOWICZ NIKODEM

45

3.

PAJEWSKI WIKTOR

55

4.

BOCHURZYŃSKI PIOTR

55

5.

KURKOWSKI BARTEK

69

6.

SOMA SEWERYN

69

7.

ELLWARD KAMIL

79

8.

JAKUBCZYK SEBASTIAN

79

9.

APANASIEWICZ SEBASTIAN

55

10.

ZABIELSKI ALEKS

80

11.

LUTOMSKI TOMASZ

44

12.

BARYŁKA DAWID

20

13.

ALWASIAK GRZEGORZ

79

14.

ZIÓŁKOWSKI IGOR

55

15.

MAZIARCZYK MAKSYMILIAN

44

Seria 10.00

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

RENKE WOJCIECH

DLS

2.

KLUCZKOWSKI SZCZEPAN

35

3.

FILIPSKI KACPER

8

4.

ŁOWICKI MICHAŁ

75

5.

STASIUK OLIWIER

8

6.

KOZIK SŁAWOMIR

75

7.

CZACH KONRAD

75

8.

JANUKOWICZ ADRIAN

DLS

9.

MASIAK MIKOŁAJ

DLS

10.

SZWEDA SZYMON

8

11.

BORKOWSKI MATEUSZ

75

12.

SOKOŁOWSKI PAWEŁ

18

13.

KUDRYCKI SZYMON

18

14.

WICHROWSKI DAWID

8

15.

ŻURAWSKI MIKOŁAJ

8

Seria 10.30

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

PSZCZÓŁKOWSKI WIKTOR

OSM

2.

WARUSZEWSKI FILIP

81

3.

URBANEK MATEUSZ

81

4.

FIDYTEK MARCIN

1

5.

KARŁOWICZ SZYMON

1

6.

PŁOTKA PRZEMYSŁAW

82

7.

DRAGON ALEKSANDER

81

8.

KIEŁKUCKI MACIEJ

OSM

9.

KOWALEK PIOTR

58

10.

ROTER KACPER

85

11.

LINAK OLAF

59

12.

RAMCZYKOWSKI JAN

50

13.

LEWANDOWSKI MACIEJ

50

14.

JARZĄB ADRIAN

1

15.

WLEKLAK JAKUB

82

Seria 11.00

l.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

DZIERGOWSKI OSKAR

12

2.

WĘGRZYWSKI MACIEJ

7

3.

KOSSAKOWSKI JAN

48

4.

SZURAN GRACJAN

48

5.

MOZOLUK MIKOŁAJ

48

6.

HAJDUK KAMIL

12

7.

WOJTYSZYN KACPER

19

8.

MICHALSKI ŁUKASZ

42

9.

RECZEK SEBASTIAN

48

10.

NALIKOWSKI JAKUB

48

11.

KOROL SZYMON

86

12.

VOTKA MACIEJ

12

13.

FYDRYCH MATEUSZ

12

14.

NIEDŹWIEDZKI KAMIL

86

15.

TRĘTOWSKI NIKODEM

12

Szczegółowe wyniki eliminacji szkół podstawowych


Data publikacji: 31.03.2016 23:49
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne