Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyKARAOKE na powitanie wiosny

młodzi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 79
Fot. WCz

Wiosna za pasem i w takim duchu odbyła się coroczna impreza integracyjna Karaoke, którą zorganizował Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej wspólnie ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Nowym Porcie i Szkołą Podstawową nr 79.

radość gościła na twarzach wszystkich gości
Fot. WCz

VII już impreza tego typu miała na celu nie tylko zapewnić dużo śmiechu i zabawy ale również zintegrować uczniów niepełnosprawnych z uczniami pełnosprawnymi – wychowankami sekcji sportowych GOKF i uczniami. Ważnym aspektem spotkania było także pobudzenie kreatywności zgromadzonej modzieży. Taka kreatywna pedagogika pozwoliła wyzwolić w uczestnikach chęć przedstawienia swojego programu w indywidualny sposób.

Impreza rozpoczęła się występem wokalnym wychowanek Szkoły Podstawowej nr 79. Następnie odbył się pokaz tańca latynoamerykańskiego – Bachaty i nauka jego podstawowych kroków. Prowadzący imprezę DJ świetnie wczuł się w gusta muzyczne młodzieży co rusz serwując ulubione przez młodzież przeboje. To wyzwalało dodatkowe emocje.  

taniec
Fot. WCz

i bachata
Fot. WCz

Po nauce tańca przyszła pora na śpiew podczas którego występowali nie tylko uczniowie niepełnosprawni ale i nauczyciele. Śmiechu, tańca i radości było mnóstwo. Na koniec spotkania pamiątkowe medale z rąk dyrektor Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej p. Beaty Skoczek otrzymali wszyscy uczestnicy. Dyplom z wyróżnieniem otrzymał każdy z uczniów niepełnosprawnych, a pucharami wyróżniono wszystkie występujące zespoły i solistów.   

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z imprezy na naszym facebook'u: https://www.facebook.com/GOKF.Gdansk/

nagrody wręczała p. dyr. Beata Skoczek
Fot. WCz

kolejna z nagrodzonych
Fot. WCz

młodzi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 79
Fot. WCz

śpiewano również w duetach
Fot. WCz


Data publikacji: 22.03.2016 23:31
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne