Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











ELIMINACJE - Indywidualne Biegi Przełajowe

ELIMINACJE INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

Eliminacje do finału miejskiego – dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych

Miejsce: Gdańsk -Przymorze; Nadmorski Park im. R. Regana  przy  boisku do gry w bule (Bulodrom)

Termin: 31.03.2016 czwartek

Weryfikacja list startowych 30min przed każdym biegiem

Każdy uczestnik zawodów jest zobowiązany do osiadania indywidualnej karty startowej (uczestnicy z licencja LA-na karcie wpisują dużą literę L) o wymiarach 10x10 zawierającej czytelne wpisane imię i nazwisko ,rok urodzenia ,nr szkoły lub pieczątkę szkoły.

Program minutowy

SZKOŁY PODSTAWOWE

DZIEWCZĘTA, CHŁOPCY bez licencji - 31.03.2016 r. (czwartek) 

 - 09.00  obejście trasy – SZKOŁY PODSTAWOWE                 

 - 09.15  start do biegu dziewcząt SP: 20,23,44,45,49,52,55,79,80

- 09.30 start do biegu chłopców SP: 20,23,44,45,49,52,55,69,79,80

- 09.45  start do biegu dziewcząt SP: 8,15,16,18,21,35,47,75,TEV, DLS

- 10.00 start do biegu chłopców SP: 8,15,16,18,21,35,47,75,TEV, DLS

- 10.15  start do biegu dziewcząt SP: 1,27,50,59,81,82,85,Happy KIDS, OSM

- 10.30 start do biegu chłopców SP: 1,27,50,58,59,81,82,85,Happy KIDS, OSM

- 10.45  start do biegu dziewcząt SP: 2,5,7,12,19,42,48,56,86,SP Pozytywna

- 11.00 start do biegu chłopców SP: 2,5,7,12,19,42,48,56,86,SP Pozytywna

 

Do Finału miejskiego awansuje 15 pierwszych zawodniczek i zawodników z każdego biegu

ZAWODNICZKI Z LICENCJĄ LA POBIEGNĄ 6.04.2016 W FINALE BEZ ELIMINACJI

 

GIMNAZJA

Weryfikacja nastąpi 31.03 godz.10.30.Zbiórak nauczycieli przy namiocie  -    BIURO ZAWODÓW

- 11.15  obejście trasy - GIM                   

- 11.30  start do biegu dziewcząt GIM: 5,7,16,17,18,20,24,28,31,48,II sto

- 11.45  start do biegu chłopców GIM:5,7,16,17,18,20,24,28,31,48,II sto

- 12.00  start do biegu dziewcząt GIM:2,12,13,15,26,27,30,32,34,DLS,TEV,Św.Kaź

- 12.15  start do biegu chłopców GIM:2,12,13,15,26,27,30,32,34,DLS,TEV,Św.Kaź

- 12.30  start do biegu dziewcząt GIM:3,6,8,11,25,29,33,GAG,Lingwista,DLS,GED.

- 12.45 start do biegu chłopców GIM:3,6,8,11,25,29,33,GAG,Lingwista,DLS,GED

ZE WZGLĘDU NA MAŁĄ LICZBĘ UCZNIÓW Z LICENCJAMI L.A W ELIMINCJACH BĘDĄ ONI BIEGLI JEDNOCZEŚNIE Z NIELICENCJONOWANYMI

KOŃCOWA KLASYFIKACJA BĘDZIE OSOBNA.

Do Finału miejskiego awansuję 15 pierwszych zawodniczek i zawodników  z każdego biegu

Termin Finału Miejskiego: 06.03.2016 (środa)

Pięcioro pierwszych zawodniczek i zawodników z licencją LA i pięcioro pierwszych zawodniczek i zawodników bez licencji LA kwalifikuje się do reprezentacji Gdańska do finału Wojewódzkiego

 do pobrania:

mapa miejsca biegów (241.47 KB)

PROGRAM zAWODÓW-REGULAMIN (341.15 KB)


Data publikacji: 21.03.2016 14:57
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne