Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
PartnerzyFERIE ZIMOWE - AKTYWNIE I ZDROWO Z GDAŃSKIM OŚRODKIEM KULTURY FIZYCZNEJ

Ferie to czas mniejszej ilości obowiązków, czas relaksu i zabawy.

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku!

     Zarówno w pierwszym jak i drugim tygodniu ferii organizujemy w dzielnicy Suchanino zajęcia na pływalni, gdzie dzieci i młodzież, podczas gier i zabaw będą oswajać się z wodą i doskonalić swe umiejętności pływackie. Również w pierwszym tygodniu ferii w dzielnicy Przymorze z zajęć na pływalni mogą skorzystać dzieci, gdzie pod okiem nauczyciela GOKF będą miały możliwość rozwijania swoich zdolności pływackich.

W SP nr 65 na Dolnym Mieście, można potrenować przygotowując się do zajęć smoczych łodzi.

W pierwszym tygodniu ferii w siedzibie GOKF na zajęciach turystyczno- rekreacyjnych będzie można poznać różne techniki plastyczne i rękodzieła(np. decoupage, transfer).

Od 15 do 19 lutego w sali Gimnazjum nr 16 przy ul. Burzyńskiego w Gdańsku, odbędzie się druga edycja „Ferii pod siatką”, skierowana do dziewcząt z klas I-VI. 

ZAJĘCIA W PIERWSZYM TYGODNIU:


W drugim tygodniu ferii w SP 44 na Przymorzu, na zajęciach turystyczno- rekreacyjnych będzie można poznać różne techniki plastyczne i rękodzieła(np. decoupage, transfer).

Dla wszystkich chętnych, w drugim tygodniu ferii w siedzibie GOKF organizujemy kurs samoobrony. Pod okiem trenera będzie można poznać tajniki obrony własnej.

W 11 dzielnicach miasta Gdańska: Dolne Miasto, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Orunia, Przymorze, Rudniki, Suchanino, Stogi, Świbno, Wrzeszcz, Zaspa GOKF będzie  prowadził zajęcia sportowo -rekreacyjne.

ZAJĘCIA W DRUGIM TYGODNIU:Harmonogram zajęć podczas ferii 2016 (275.89 KB)


Data publikacji: 19.01.2016 00:16
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne