Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Menu
Kontakt
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel./fax. (058) 346-03-03
tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy











MISTRZOSTWA GDAŃSKA W BADMINTONIE

W sobotę 12 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 najmłodsi badmintoniści zmierzyli swoje umiejętności w Indywidualnych Mistrzostwach Gdańska.  W tegorocznym turnieju wzięło udział ponad 100 najmłodszych badmintonistów. Organizatorzy nie spodziewali się tak wysokiej frekwencji. Całe rozgrywki, które trwały łącznie około 5 godzin odbyły się systemem pucharowym. Troje najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach otrzymało wspaniałe trofea i dyplomy, a  dodatkowo wszyscy najmłodsi uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, które w imieniu organizatorów wręczyła Pani Beata Skoczek - dyrektor Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej.

do walki o medale stanęło ponad 100 osób
Fot. WCz

walczyły zarówno dziewczęta jak i chłopcy
Fot. WCz

uczestnicy walczyli w trzech grupach wiekowych
Fot. WCz

SZKOŁY PODSTAWOWE  - klasy I-III   (dziewczęta i chłopcy)

Ćwierćfinały:

Sondej – Litwic  0:2

Birula – Bąk  2:0

Szewalje – Skolimowski  0:2

Sikorski – Bojarczuk  2:0

Półfinały:

Litwic – Birula  2:0

Skolimowski  - Sikorski   2:0

Mecz o 3 miejsce:

Sikorski – Birula  2:0

Finał:

Litwic – Skolimowski  0:2

I miejsce – Igor Skolimowski

II miejsce – Tymon  Litwic

III miejsce – Bartosz Sikorski

w rozgrywkach wzięli również najmłodsi
Fot. WCz

nagrodzeni gimnazjaliści
Fot. WCz

SZKOŁY PODSTAWOWE  - klasy IV-VI (dziewczęta)

Ćwierćfinały:

Bajerska – Lipowska 2:0

Serkowska – Znyk 2:0

Bondaruk – Stypka 0:2

Bierniukiewicz – Własiewicz 2:0

Półfinały:

Bajerska – Serkowska 2:0

Stypka – Bierniukiewicz 2:0

Mecz o 3 miejsce:

Serkowska – Bierniukiewicz 2:0

Finał:

Bajerska – Stypka 2:0

I miejsce – Julia Bajerska

II miejsce – Magdalena Stypka

III miejsce – Karolina Serkowska

nagrody czekają
Fot. WCz

nagrodzeni gimnazjaliści
Fot. WCz

SZKOŁY PODSTAWOWE  - klasy IV-VI (chłopcy)

Ćwierćfinaly:

Butkus – Brzozowski 1:2

Gramacki – Stępień 2:0

Górecki – Walkowski 0:2

Słomiany – Czerniawski 2:0

Półfinały:

Brzozowski – Gramacki  2:1

Walkowski – Słomiany 0:2

Mecz o 3 miejsce:

Gramacki – Walkowski 2:0

Finał:

Brzozowski – Słomiany 2:1

I miejsce – Eryk Brzozowski

II miejsce – Sebastian Słomiany

III miejsce – Krzysztof  Gramacki

wiwat zwycięzcy
Fot. WCz

dyrektor GOKF Beata Skoczek wręcza nagrody
Fot. WCz

GIMNAZJUM (dziewczęta)

Półfinały:

Szarek – Franczuk 0:2

Daniluk – Duda 2:0

Mecz o 3 miejsce:

Szarek – Duda 2:0

Finał:

Franczuk – Daniluk 2:0

I miejsce – Marcelina Franczuk

II miejsce – Natalia Daniluk

III miejsce – Aleksandra Szarek

ze zwycięzcami
Fot. WCz

tak cieszą się zwycięzcy
Fot. WCz

GIMNAZJUM  (chłopcy)

Ćwierćfinały:

Krasiński – Marek 2:0

Kreft – Ziegert 2:1

Grochowski – Filipowicz 2:0

Gronberski – Macielak 2:0

Półfinały:

Krasiński – Kreft 2:0

Grochowski – Gronberski 2:0

Mecz o 3 miejsce:

Kreft – Gronberski 2:0

Krasiński – Grochowski 0:2

I miejsce – Bartosz Grochowski

II miejsce – Wiktor Krasiński

III miejsce – Wojciech Kreft


Data publikacji: 14.12.2015 09:41
Projekty GOKF
 
© Gdańskie Centrum Multimedialne