tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

Gimnazjum 18 dominatorem w tenisie stołowym

W piątek 27 listopada w hali MRKS odbyły się finały Drużynowego Tenisa Stołowego w ramach Gimnazjady. Impreza zgromadziła 33 drużyny w kategoriach dziewcząt i chłopców. Zespoły podzielono najpierw na grupy, aby na dalszym etapie 2 czołowe drużyny z każdej z nich mogły rozegrać mecze systemem pucharowym. W obu kategoriach zwyciężyli reprezentanci Gimnazjum 18, którym sporo krwi napsuli zawodnicy z Gimnazjum 20.Ci ostatni zajęli w obu kategoriach drugie miejsce.

gra singlowa chłopców

gra singlowa dziewcząt

Po kilkugodzinnych zmaganiach przyszedł czas uhonorowanie zwycięzców. Cztery najlepsze zespoły w każdej kategorii zostały uhonorowane przez przedstawiciela Gdańskiego Osrodka Kultury Fizycznej pucharami i medalami. Czołowa ósemka otzrymała pamiątkowe dyplomy. Gratulacje!