tel. 344-06-38
e-mail: biuro@gokf.gda.pl
Partnerzy

Rozegrano Finały Gdańska w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych

W czwartek 26 listopada 2015 r. odbyły się Finały Drużynowych Mistrzostw Gdańska w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.

dziewczęta podczas gry

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 80 przed II Społeczną Szkołą Podstawową STO. Na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 76, a na czwartym Szkoła Podstawowa nr 15.

chłopcy w czasie gry

W kategorii chłopców najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 80. Kolejne miejsca zajęła II Społeczna SP STO i Szkoła Podstawowa nr 8.

podczas gier deblowych

Cztery najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami i medalami. Nagrody wręczała Pani Beata Skoczek - dyrektora GOKF i Jan Ptach z Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego. Dodatkowo wręczono dyplomy dla czołowej ósemki.

Data publikacji: 30.11.2015 08:50